odejść? zostać? problemy decyzyjno-związkowe

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez tahela 21 maja 2014, 23:14
a co sie zmieni na lepsze jesli odejdziesz, jak ty masz bajzel w głowie? gdzie ie pójdziesz twój bajzel w głowie bedzie zToba zawsze , jednak poukładaj w głowie sobie, bo problemy dopadna cie zawsze.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Widzę cię 21 maja 2014, 23:44
brumbrum, jeśli zastanawiasz się nad odejściem, to znaczy, że nie chcesz zostać.
Widzę cię

przez brumbrum 22 maja 2014, 08:57
tahela napisał(a):a co sie zmieni na lepsze jesli odejdziesz, jak ty masz bajzel w głowie? gdzie ie pójdziesz twój bajzel w głowie bedzie zToba zawsze , jednak poukładaj w głowie sobie, bo problemy dopadna cie zawsze.

Ano nic, pewnie nic się nie zmieni, a jak już się zmieni, to pewnie wpadnę w kolejne bagno.
Jestem po prostu słaba, brak mi siły przebicia, brak mi zdecydowania i określonego celu, jestem taka... jakby to ująć... chyba nijaka. Niczym szczególnym się nie wyróżniam, może wyróżniam się jednak tym, że innym robię z życia piekło, a sama czuję się jak niewolnik, jakbym była zniewolona przez własny upośledzony umysł, jakbym była uwięziona w swoim ciele i nie potrafiła poruszyć członkami, jakbym nie potrafiła wysłać z mózgu impulsu by choćby palcem ruszyć, nie mówiąc już o jakimś innym, wymagającym wysiłku działaniu.

Mam świadomość tego, że nie będąc szczęśliwa ze sobą, nie dam nikomu szczęścia. Mam świadomość tego, że w dużej mierze robię z siebie ofiarę i użalam się nad sobą przez co wszystkie te problemy narastają.

Dziwne to życie
Zazdroszczę tym którzy się w nim odnajdują

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez essprit 23 maja 2014, 14:05
Wiesz co ... czemu nie pójdziesz na psychoterapię ?

Jesteś w sytuacji, gdzie ci źle - i z otoczeniem, i z samą sobą. Może to już najwyższa pora ruszyć tyłek ?

Sortuj wg