Czemu miałam sen erotyczny z tym chłopakiem??

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Hitachi 09 maja 2014, 19:30
"Hitachi, mam wrażenie, że przypisujesz temu gościowi jakieś nadludzkie moce. Nie sztuka być kozakiem przez neta.
Być może w realu wcale nie jest pewny siebie." może... nie wiem, ciągle udziela się w poradach miłosnych i opowiada na własnym doświadczeniu jak radzić se w związkach i wyrywać laski to tak wygląda, jakby ich miał w swoim życiu nie wiem ile xD No i inteligentny jest, nawet jeśli nie kozak w życiu codziennym, to umie korzystać z tej inteligencji...

"Może po prostu lek przed odrzuceniem , ze bedzie cierpiał." no na pewno nie przed tym, że ja go odrzucę tahela xD

"Hitachi, Powiedz mu, ze i tak mu nie obciągniesz... ze mógłby nie sprostać Twoim wymaganiom, ze sen miał piękny ale czas sie obudzić.. to sie odczepi, bedziesz miała goscia i rozkminy raz na zawsze z głowy :D" już nie piszemy, odczepił się, ja się tylko zastanawiam jak mam go traktować na forum, tzn. jak udzielam się w jakimś temacie, to mam kompletnie ignorować to co on mówi i jego posty, czy jak coś chcę podyskutować to tak na sucho i bez emocji prowadzić dyskusję xD

"hitachi chłopak boi sie jak małe byby" tahela, może czegoś tam się w swoim życiu boi i ma coś do ukrycia ale nie boi się niczego związanego ze mną, ani że go rozpracuję czy coś tam xD

przez khaleesi 09 maja 2014, 20:29
Fakt obraz internetowy może znacznie odbiegać od obrazu rzeczywistego. U mnie akurat to co pisze to aktualnie mam w głowie stąd wypowiedzi sa nieco chaotyczne, dziwne i trudne w odbiorze ale trudno zawsze mnie można dac do ignorów i nie czytać :mrgreen: W każdym razie jestem autentyczna i tak też zachowuje się w bezpośredniej rozmowie.
Hitachi, a na jakim etapie jest teraz znajomośc z chameckiem :P ?
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez Hitachi 09 maja 2014, 21:01
Na jakim? Eeeee? Bo on coś tam pisał a ja do niego tak westchnęłam, bo coś tam zaczął gadać że z kobietami spotyka się tylko w celu jednym, a nie nawiązuje z nimi "koleżeńskich" znajomości bo albo one chcą jego albo on je, więc z brzydkimi się nie spotyka a z ładnymi nie może i że potrzebna mu tylko jego kobieta a tak go baby nie obchodzą a od rozmów ma kumpli xD Już takie pier.... zaczął od bani, a wiem że to nieprawda jest :P Wkręcał mnie. No i ja westchnęłam a on coś "nie wzdychaj tylko całuj ;d" to ja nie powinnam nic pisać a oczywiście mu napisałam "...", miałam cały czas nadzieję, że on mnie przeprosi i napisze że sobie żartował xD I będziemy normalnie rozmawiać i się dowiem jakiej muzyki słucha bo raz fajny kawałek zapodał. Dziś go słuchałam i smutno mi było xD A piosenka taka normalnie pozytywna, wesoła, taka żartobliwa nie wiem kojarzy mi się z nim xD Bo on czasem pisał to taki się wydawał wesoły, zabawny, miał fajny dowcip xD No ale wracając do temu wysłałam mu trzykropek i przez 3 godziny zaglądałam w skrzynkę że może odpisze :D To było wczoraj wieczorem. Ale chyba to będzie koniec. Koniec końców koniec xD Nie wiem ale ja cały dzień przygnębiona xD On był czasem taki "pozytywny" po prostu go ten... polubiłam xD Czasem takie śmieszne rzeczy pisał, a ja wyobrażałam go sobie jak np. tańczy podrzuca długopis i on się otworzył i czarny wkład na niego wylał xD Teraz się zastanawiam w którym momencie to zeszło na zła drogę, bo z początku był szczery do bólu i prawdziwy w tym co do mnie mówił, może gdyby inaczej to rozegrać to przynajmniej udałoby mi się zostać z nim na stopie "koleżeńskiej" i odkryć jego prawdziwe wnętrze i dobrego człowieka w nim? A może on był do mnie źle nastawiony, uważa za niedojrzałą, za głupią dla niego (nie do związku ale do w ogóle jakiejś znajomości) i nie ważne czego bym mu nie napisała, to albo by skrytykował albo obrócił w manipulację i tylko udawał miłego i nie byłoby mowy o czymś więcej, w sensie po prostu poznać go i polubić?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez khaleesi 09 maja 2014, 21:05
Hitachi, a daj sobie spokój gość manipulant o cechach socjopaty. Oni roztaczają urok takich skrzywdzonych i takich uroczych zarazem. Daj sobie spokój bo jeszcze się całkowicie zmanipuluje Cię i będzie chujnia :P
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

przez Hitachi 09 maja 2014, 21:08
" On roztaczają urok takich skrzywdzonych i takich uroczych zarazem." w sensie że ci socjopaci są skrzywdzeni i uroczy? :D Skrzywdzeni bo jak np. mówił o tej chorobie kręgosłupa albo jak przeżywał że koleżanka go rzuciła? :P

przez khaleesi 09 maja 2014, 21:10
Hitachi, dokładnie TAK
Czaisz? On wzbudza w Tobie poczucie zaopiekowania się nim bo świat go okrutnie zranił itd itp
Nie daj się nabrać na to.
Mistrz Avatara

przez Hitachi 09 maja 2014, 21:17
A co ja takiego dziwnego napisałam w ostatnim zdaniu? xD

Ej bo jest sprawa ja się zastanawiam, np. na forum komentujemy razem jakiś temat załóżmy to jak ja mam go traktować, ignorować to co pisze czy np. jak widzę potrzebę dyskutować ale bez emocji wobec jego osoby?

przez khaleesi 09 maja 2014, 21:19
.
Ostatnio edytowano 09 maja 2014, 21:22 przez khaleesi, łącznie edytowano 1 raz
Mistrz Avatara

przez tahela 09 maja 2014, 21:20
hitachi, normalnie gadał jak kazdy, ja na tym forumjestem szczera, ale tylko na tym, na jakims innym niekoniecznie, to lubie i tutaj pisze prawde raczej
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Sortuj wg