Byłem z nią rok zostawiła mnie dla faceta, którego zna tyd

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Variable 16 mar 2014, 21:46
Kalebx3, dream ma troche racji. Koles powinien sie w sumie cieszyc, ze ta dziewczyna okazala sie teraz taka zdzira, a nie np. po slubie lub gdy juz beda miec dzieci.
Variable

przez aptasia 16 mar 2014, 21:49
Kalebx3 napisał(a):
hłopak zamiast rozpaczać powinien się cieszyć,

żartujesz czy o drogę pytasz ?
Już widzę jak Ty ( bez obrazy ) byś się cieszyła , zreszta ja też bym pewnie boki zrywał tylko że pięściami po swojejj głowie . :evil:

No ok, jeśli Ty wolałbyś żyć w takiej ułudzie niż poznać prawdę o kimś kogo masz za bliską osobę...
jeśli wolałbyś żyć w złudzeniu miłości niż dać sobie szansę na spotkanie prawdziwej i szczerej miłości..
Jeśli chciałbyś w nieskończoność ciągnąć farsę jaką był taki związek...
to Twoja sprawa, a gdybyś mnie znał dłużej to widziałbyś jak się cieszyłam w analogicznej sytuacji , oczywiście gdy już się otrząsnęłam z szoku, ale wiedz, że powtarzanie w kółko "dlaczego?" wcale mi w tym otrząśnięciu nie pomogło, ani współczucie znajomych i ciągłe użalania się nad sobą, zapętlane i powtarzane... za to zimny prysznic tak. :)
"balansuję wciąż pomiędzy pragnieniami zupełnej samotności, by czytać i pracować, a tak wielką potrzebą ludzkich gestów i słów."
Sylvia Plath

przez Kalebx3 16 mar 2014, 21:51
Variable , każdy z nas jest podatny na pokusy ,,, a mogło by sie również u Nich tak stać ,że ten drugi, ani trzeci i czwarty Amant nigdy by sie nie pojawił .
A jakbys była bardzo biedna i znalazła milion złotych to byś oddała ? Nie oddając go nikt by nigdy nie doszedł ,że to ty je znalazłaś . To taka analogia , może odległa , ale często to właśnie pokusy potrafia mam zrujnować poukładany domek z kart.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez aptasia 16 mar 2014, 21:53
Kalebx3 napisał(a):Variable , każdy z nas jest podatny na pokusy ,,, a mogło by sie również u Nich tak stać ,że ten drugi, ani trzeci i czwarty Amant nigdy by sie nie pojawił

to ja dziękuję za taki związek który trwa tylko dlatego, że jakimś cudem nikt inny się nie pojawił.
i co? Koleś ma żyć w ciągłym lęku? No bez jaj.
"balansuję wciąż pomiędzy pragnieniami zupełnej samotności, by czytać i pracować, a tak wielką potrzebą ludzkich gestów i słów."
Sylvia Plath

przez Kalebx3 16 mar 2014, 21:54
Jeśli chciałbyś w nieskończoność ciągnąć farsę jaką był taki związek

jaka nieskończoność ,,,często romansidła mające u podstaw tylko zauroczenie seksualne nie trwaja dłużej niż trzy lata ,,, a potem bęc , twarde lądowanie . ;)

przez Variable 16 mar 2014, 21:55
Kalebx3, dla mnie to slaby argument- pokusy... Niestety pod wzgledem, zdradzania, oszukiwania itp jestem bardzo rygorystyczna i bezwzgledna.
Variable

przez aptasia 16 mar 2014, 21:56
Kalebx3 napisał(a):
Jeśli chciałbyś w nieskończoność ciągnąć farsę jaką był taki związek

jaka nieskończoność ,,,często romansidła mające u podstaw tylko zauroczenie seksualne nie trwaja dłużej niż trzy lata ,,, a potem bęc , twarde lądowanie . ;)

no właśnie, tylko lepiej gdy ląduje się po roku niż po 3 latach i właśnie dlatego napisałam, że chłopak powinien się cieszyć, że nie marnuje już czasu na kogoś takiego.
Sylvia Plath

przez Kalebx3 16 mar 2014, 21:56
Candy Ty się wypowiedz , bo masz więcej lat i doświadczeń niż te młodziutkie , piękniutkie lasencje ;) ;) :smile: :smile:

przez Variable 16 mar 2014, 21:56
Jesli ktos ma slabosc do utrzymywania wielu kontaktow i nie jest staly w uczuciach to niech poprostu nie wchodzi w zaden zwiazek i wtedy bedzie uczciwie bo nikogo nie skrzywdzi swoja "pokusa"
Variable

przez Kalebx3 16 mar 2014, 21:57
czasem lepiej po 3 latach niz po 1 roku , zależy w jakim stanie nas to AKURAT złapie -przyłapie ;) POWAGA!

przez aptasia 16 mar 2014, 21:59
Kalebx3 napisał(a):czasem lepiej po 3 latach niz po 1 roku , zależy w jakim stanie nas to AKURAT złapie -przyłapie ;) POWAGA!

jasne, ale przez ten czas który się marnuje w takiej nic nie wartej relacji można już kilka razy ułożyć sobie życie znacznie lepiej.
No nie ważne, ja jestem kobietą, inaczej na to patrzę, dla mnie emocjonalna wartość związku jest ważniejsza od fizycznej.
Sylvia Plath

przez Kalebx3 16 mar 2014, 22:03
z punktu widzenie 40 latka , przyszłekjRodziny , dzieci,,, to 3 lata " stracone " to tylko mgiełka odległa jaka. To co jest najważniejsze to dobrze wylądować z kimś odpowiednim i spędzić resztę życia w milości i zgodzie tu i teraz , anie bo kiedys jakiś cham , chamka ,,,czaisz ?,młodsza>
Candy ratuj , bo mnie tu zjedzą babki młode , najarane ;)

przez yarekok48 16 mar 2014, 23:54
Kolego Sokolov znasz taki termin: piorun sycylijski ?? To mogło się przydarzyć twojej byłej. Ewentualnie koles ma np. mnóstwo kasy, ptaka po kolana, itp. To wtedy powinieneś się cieszyć, bo być może uniknąłeś losu bycia hieniarzem czyli mężęm/partnerem hieny. Ja niestety miałem pecha i to 2 razy. Z deszczu pod rynnę niestety. Gdybym 22 lata temu albo chociaż 13 lat temu wiedział , to co wiem dziś, to nie było by mnie na tym forum. ;-) Głowa do góry !

przez Sokolov 17 mar 2014, 07:19
To już jest koniec, opis gg ma ustawiony do niego. Spotyka się z nim, mówi koleżance że jest w nim zakochana. Jeszcze tydzień temu mogłem ją całować, przytulać, a teraz nie chce mnie widzieć. W piątek mówiła, że mnie kocha, że chce być ze mną. W sobotę mówiła koleżance, że chce być ze mną. Spotkała się potem z tym chłopakiem i zmieniła zdanie. Od tamtego czasu nie widziała się ze mną, spotykała się z nim. Więc nie jestem do końca pewien, czy jej uczucia do mnie wygasły. W końcu jeszcze w piątek i w sobotę, do czasu spotkania z jej nowym amantem chciała być ze mną. Dopiero spotkanie z nim zmieniło sprawę. Gdyby się z nim nie spotkała, to by dalej chciała być ze mną. Do tego nie widzieliśmy się od piątku, a z nim spędziła weekend. Czyli nasze spotkanie mogłoby coś zmienić, może odświeżyły by się jej uczucia.

Sortuj wg