Dziewczyna mojego kolegi wyznała mi miłość

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Telek18 23 lis 2013, 23:26
Witam. Nigdy nie myślałem, że skorzystam z jakiej kolwiek strony. Mam dziwną sprawę. Mam nadzieje, że ktoś pomoże mi wybrać co jest dobre a co złe. Dobra zacznę od początku.

Mam przyjaciela, jest z dziewczyna rok. Jego dziewczyna to moja dobra koleżanka. Zawsze jak im się coś psuło to zwierzała się mi a ja zawsze starałem się pomóc dobrą radą czy słowem. Gdy coś się u nich psuło to we dwoje do mnie pisali.

Pewnego razu ta dziewczyna wyznaje mi miłość. Sporo z nią pisałem i gadałem. Chciała mnie pewnego razu pocałować, mówiłem tłumaczyłem jej, że tak nie należy robić bo nie mogę zdradzić przyjaciela. Ona mówi, że i tak im się psuje (fakt psuje się im związek). I tu niestety ona mi się też podoba. Bardzo dużo mamy z sobą wspólnego.Ona nie wie co robić chcę być ze mną, ja też chcę lecz nie chcę popsuć relacji z przyjacielem. Ja mam 18 lat dziewczyna 17.

Co robić? Niestety ciągle o tym myślę i nie wiem... może wy mi pomożecie poza tym chciałem gdzieś to wszystko napisać gdzie kolwiek, bo już szału dostawałem.

Jeśli przeczytaliście te "wypociny" :D To wielkie dzięki. Jeśli kto kolwiek z was może pomóc piszcie z chęcią odczytam inne posty.

Nie wiem czy ten post umieściłem w dobrym dziale, ale fakt jestem zdesperowany.

Pozdrawiam T.
Ostatnio edytowano 24 lis 2013, 11:44 przez *Monika*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: przeniesiono z działu Depresja, zmodyfikowano tytuł wątku

przez *Monika* 24 lis 2013, 11:47
Telek18, Witaj na forum :D
Myślę, że skoro ta para jest Tobie w jakiś sposób bliska, piszesz, że On jest Twoim przyjacielem, to powinieneś porozmawiać z Nim o zaistniałej sytuacji.
Jest to temat delikatny, ale, jeśli chcesz się zachować lojalnie wobec przyjaciela, to porozmawiaj z Nim szczerze.
Obrazek
Główny Moderator

przez pysiunia 24 lis 2013, 23:58
Telek18, Nie powinieneś wchodzić w trwający związek. Tym bardziej, że w tym związku jest Twój przyjaciel. Przyjaźń wymaga szczerości, lojalności, itp.
Powinienieś porozmawiać z Twoim przyjacielem na temat jego związku z tą dziewczyną i zobaczysz, co On powie Ci na ten temat.
Dopiero, gdy tamten związek będzie całkowicie zakończony - możesz spotykać się z tamtą dziewczyną.

Nie rób innym tego, co nie byłoby miłe dla Ciebie !
Zawsze bądź sobą, wyrażaj siebie, wierz w siebie, nie szukaj udanej osobowości i powielaj jej.
Jestem sobą, bo oryginały są więcej warte niż kopie :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Reiben 25 lis 2013, 00:01
Przerąbana sprawa, ja bym nie tykał, dziewczyna kumpla to persona non jebata :D
Reiben

przez Candy14 25 lis 2013, 00:04
Ujme to tak... prawdziwych przyjaciol miewa sie na cale zycie... a partnerzy przychodza i odchodza. Ta dziewczyna zapewne nie bedzie Twoja ostatnia. Jezeli chcesz stracic przyjaciela i nie boisz sie ze tak samo zostaniesz potraktowany...jak widac dziewczyna nie potrafi sie zachowac w porzadku
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez agusiaww 25 lis 2013, 17:11
Candy14, oczywiscie tym bardziej ze panna chyba mysli, ze w nastepnym zwiazku to sie bedzie jej ukladalo, znajdzie nastepnego wiernego sluchacza i pewnie znowu poleci, tym bardziej ze ma 17 lat...
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez khaleesi 25 lis 2013, 17:34
Reiben napisał(a):Przerąbana sprawa, ja bym nie tykał, dziewczyna kumpla to persona non jebata :D

Reibenku miszczu :mrgreen:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez Reiben 25 lis 2013, 17:38
khaleesi napisał(a):Reibenku miszczu :mrgreen:

Obrazek
:mrgreen:
Reiben

Sortuj wg