Problem z zachowaniem dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez marco84 10 lut 2013, 14:57
Dzięki wszystkim za takie zainteresowanie .Mam problem , więc uderzam tu na forum .
Był taki okres , ze to ja dawałem tu rady ,moze ,mało cenne ale jednak .
Teraz to ja potrzebuje pomocy , moze kubła zimnej wody ...

przez Selenhe 10 lut 2013, 18:43
Jak dla mnie trochę dziwne, że laska poszła na imprę z tobą, a zajęła się pocieszaniem i dbaniem o dobry humor innego faceta. Logiczne, że poczułeś się zazdrosny. Ona na pewno też by była, gdybyś to ty pocieszał jakąś pannę, a twoja byłaby obok.

przez Selenhe 10 lut 2013, 18:43
Jak dla mnie trochę dziwne, że laska poszła na imprę z tobą, a zajęła się pocieszaniem i dbaniem o dobry humor innego faceta. Logiczne, że poczułeś się zazdrosny. Ona na pewno też by była, gdybyś to ty pocieszał jakąś pannę, a twoja byłaby obok.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Candy14 10 lut 2013, 19:59
Jak dla mnie trochę dziwne, że laska poszła na imprę z tobą, a zajęła się pocieszaniem i dbaniem o dobry humor innego faceta.

Selenhe, a ja nie rozumiem dlaczego uwazasz, ze zajela sie innym facetem. To, ze z nim zatanczyla, czy dotknela w tancu to jest "zajecie sie" ?
Nie wiem jak u was obchodzi sie sylwestra ale u mnie po 24,00 ludzie czy znaja sie dobrze czy widza pierwszy raz skladaja sobie zyczenia, caluja sie, przytulaja i jest to zupelnie normalna sprawa. To taki dzien.
Nie widze nic zlego w zachowaniu Twojej dziewczyny. Poza tym na imprezy chodzi sie rowniez zeby poznawac nowych ludzi a nie tylko trzymac kurczowo partnera. Ty nie zlozyles zyczen nikomu oprocz swojej dziewczyny? :shock:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Selenhe 11 lut 2013, 01:07
Jeśli chodzi o takie zachowania jak przytulanie, całowanie, dotykanie kogo innego poza partnerem to jestem bardzo staroświecka, konserwatywna i u mnie by to nie przeszło. Życzenia sylwestrowe na imprezie naprawdę można złożyć, pomijając jakieś czułości wobec osób obcych. W sumie znam siebie i ja bym to potraktowała od razu jako powód do zerwania. Jeśli przychodzi się na imprezę z jedną osobą, to bawi się z tą osobą - mam tu na myśli szerszą imprezę, a nie taką kameralną w gronie kilku przyjaciół, którzy znają się od lat. Dla mnie zachowanie tej dziewczyny jest nie do przyjęcia.
Z tym, że ja mam problem z zaufaniem, bliskością, ale z tego co widzę, to ludzie bardziej na luzie podchodzą do takich rzeczy. Zresztą najważniejsze chyba jest tutaj nie nasza opinia, zdanie, ale to jak czuje się z tym osoba, która założyła ten temat. Każdy ma jakąś granicę komfortu psychicznego. Jeden nie zniesie kiedy jego partnerka spojrzy na innego, a drugiemu nie będzie przeszkadzało, jeśli będzie ona uprawiała seks na jego oczach z jego kumplem.

przez Candy14 11 lut 2013, 01:48
Selenhe, a wiec tez masz z tym problem.
Jeśli przychodzi się na imprezę z jedną osobą, to bawi się z tą osobą

i juz nie mozna zatanczyc z nikim innym? mojego faceta sama wywalam zeby potanczyl z kims kiedy ja nie mam ochoty bo dlaczego ma mu to psuc impreze? A kiedy on nie ma nastroju to tez ide tanczyc z kolegami. Przeciez ufamy sobie.
Życzenia sylwestrowe na imprezie naprawdę można złożyć, pomijając jakieś czułości wobec osób obcych.

Pewnie, ze mozna tylko po co? Czy jak ma sie partnera to az tak trzeba sie kontrolowac ze nie mozna usmiechnac czy spontanicznie usciskac kogos innego?
Nie wytrzymalabym w zwiazku w ktorym musialabym caly czas byc czujna i kontrolowac kazdy ruch bo partner bedzie dorabial drugie dno.
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

przez linka 11 lut 2013, 07:36
Candy14, ja się zgadzam z tobą w 100% .

Selenhe,tyle, że jak partner nie może znieść że druga osoba patrzy na inną osobę to znaczy, ze partner powinien się leczyć...... byłaś z kimś z w długim kilkuletnim związku?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez hasacz 11 lut 2013, 15:38
no właśnie faceci.
Jak kobieta zdradza - zagubiona, szukająca nowych doświadczeń
jak facet zdradza - to ten, świnia żarłoczna :D
Podpis usunięty ze względu na użytkownika hooain :D

przez Candy14 11 lut 2013, 16:48
hasacz, ale tu nikt nikogo nie zdradzal :roll:

przez linka 11 lut 2013, 17:09
Przepraszam Selenhe, a jak idziesz na wesele to tańczysz tylko ze swoim partnerem?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez marco84 11 lut 2013, 17:15
Pytanie do linka i candy .
a gdyby jednak pocałowała tego faceta w usta , jakbyscie to odebrały ?

przez Candy14 11 lut 2013, 17:24
Ale skladajac zyczenia? Cmokniecie w usta jak najbardziej chociaz nie sadze zeby to zrobila bo facet byl obcy takie cmokniecia zarezerwowane sa raczej dla dobrych znajomych. Czytajac Was zaczynam miec wrazenie, ze nasza forumowa grupa trojmiejska jest rzeczywiscie dziwna bo spotykajac cmokamy sie, przytulamy, rzucamy na szyje i plec nie ma znaczenia

przez linka 11 lut 2013, 17:28
marco84 napisał(a):Pytanie do linka i candy .
a gdyby jednak pocałowała tego faceta w usta , jakbyscie to odebrały ?

Gdyby babcia miała wąsy to by był dziadek.... jakby go pocałowała, a jakby się z nim przespała, a jakby zaszła z nim w ciążę...a jakby.... ale tego nie zrobiła, a zapewne mogła, więc jak widać zależy jej na tobie. Po co takie gdybanie - wyraźnie powiedziała, że nie chce tego zrobić i nie zrobiła.

Natomiast takie bezpodstawne oskarżenia prowadzą do tego, że ludzie się od siebie odsuwają ......
Przyjaciel forum

przez marco84 11 lut 2013, 17:37
wyraźnie powiedziała, że nie chce tego zrobić i nie zrobiła.

tak było
gdybyś to ty pocieszał jakąś pannę, a twoja byłaby obok.

sprostowanie - ona go nie pocieszała , przynajmniej nie widziałem , żeby z nim gadała .
Zobacz na niego jaki biedny , czemu on płacze , co mu się stało ? - te słowa kierowała do mnie

Sortuj wg