Na jakiej podstawie dobieramy partnerów?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: Znaczenie wyglądu.

przez jacas 26 wrz 2010, 21:27
No na pewno troskliwa i wyrozumiala kobieta sie mu przyda :)
Kazdy lubi jak sie go czasem "poglaszcze po glowce"-mysle, ze faceci tez;)

no tak.
ja np nienawidze jak dziewcze ma nagle napady agresji, zaczyna wyzywac, obrazac sie o /cenzura/ wie co ;| to nie na moje nerwy
jacas

przez marcja 26 wrz 2010, 21:28
[quote="poczatkujaca"]
a jeszcze mam takie spostrzeżenie co do marcji:Moje poprzednia wypowiedż o tych "twardych" babkach nie odnosiła sie konkretnie do ciebie i wcale niczego nie negowałam, że np. ci to chyba nie pasuje że taka jesteś itp. Wracam do tego bo poczułaś się bardzo dotknięta a wcale nie mialam takiego zamiaru ech ;.;.;..;w ogóle nie wiem o co biega.

Aleeee o sooooo chodziiiii? :D

[Dodane po edycji:]

marcja a zastanaiwałaś sie co by było gdyby twoja histeria i lamenty nagle odeszły? i jakiego wtedy faceta bys potrzebowała?

może wtedy taki opanowany wydałby ci się za spokojny? co wtedy ..;)

Heheheh nie wiem:D A co, Ty bys nie histeryzowala w takiej sytuacji? :) To dawaj kiedys ze mna, jak bede wyjezdzala z dziewczynami na babski wypad;) Przydasz sie nam ze swoim opanowaniem;)
Ostatnio edytowano 26 wrz 2010, 21:29 przez Gość, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Temat wątku dotyczy znaczenia wyglądu.

przez jacas 26 wrz 2010, 21:30
ehh wpierdzieli sie Pani Moderator i pogoni z miotla :P
jacas

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez marcja 26 wrz 2010, 21:31
Krwiopij napisał(a):Lulusie,wracamy do tematu,ktorym jest znaczenie wyglądu.

Tutaj możecie podyskutować na Wasz aktualny temat na-jakiej-podstawie-dobieramy-partnerow-t23375.html

Jezuuu jakas komuna na tym forum...Nie ma to, jak forum gazeta.pl-tam nikt nie jest nadgorliwy i nie czepia sie off-topow...

przez jacas 26 wrz 2010, 21:36
Hania !! Komunistko ! oddaj krzyz kacapie !!! 8)
jacas

przez marcja 26 wrz 2010, 21:40
[quote="Krwiopij"]Taaaak :D Wszyscy doskonale wiemy jak znakomitą renomą cieszy się forum gazeta.pl :mrgreen:

Cieszy mnie to. Warto zatem nasladowac tamtejszych moderatorow.

przez marcja 26 wrz 2010, 21:50
Panna_Modliszka napisał(a):
marcja, dlatego na forum gazeta.pl jest burdel, a u nas nie :P

Jestem innego zdania-wole zreszta burdel, niz wcinanie sie w gadke i psucie "klimatu". Nie mowie tu konkretnie o tym watku, ale ogolnie. Ale mozecie przenosic, jak macie ochote- robta co chceta :P
Ostatnio edytowano 26 wrz 2010, 21:55 przez Gość, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Nikt nie broni Ci się "klimatować" na gazeta.pl :D

przez marcja 26 wrz 2010, 22:02
Krwiopij, wybralabym gazete bez wahania, gdyby nie to, ze za malo tam osob z nerwica...
Jesli mialas zastrzezenia co do off-topa trzeba bylo skierowac swa prosbe do ogolu. Dodatkowo natomiast edytowalas mojego posta, przypominajac jaki jest temat watku. Zupelnie nie rozumiem dlaczego, bo nie ja rozpoczelam dyskusje nie na temat, a inny uzytkownik. Glownie o to pije;)

przez poczatkujaca 27 wrz 2010, 16:34
marcja napisał(a):
poczatkujaca napisał(a):a jeszcze mam takie spostrzeżenie co do marcji:Moje poprzednia wypowiedż o tych "twardych" babkach nie odnosiła sie konkretnie do ciebie i wcale niczego nie negowałam, że np. ci to chyba nie pasuje że taka jesteś itp. Wracam do tego bo poczułaś się bardzo dotknięta a wcale nie mialam takiego zamiaru ech ;.;.;..;w ogóle nie wiem o co biega.

Aleeee o sooooo chodziiiii? :D

marcja a zastanaiwałaś sie co by było gdyby twoja histeria i lamenty nagle odeszły? i jakiego wtedy faceta bys potrzebowała?

może wtedy taki opanowany wydałby ci się za spokojny? co wtedy ..;)

Heheheh nie wiem:D A co, Ty bys nie histeryzowala w takiej sytuacji? :) To dawaj kiedys ze mna, jak bede wyjezdzala z

dziewczynami na babski wypad;) Przydasz sie nam ze swoim opanowaniem;)

poprzez te pytanie ostatnie chciałam tylko uswiadomić jak bardzo zmieniaja sie nasze wymagania co do typu partnera z jakim chcielibysmy być, po zwalczeniu depresji , nerwicy czy czegos tam jeszcze
a ty marcjo do cholery zapraszasz mnie do lasu na wypad hehe po tym pytaniu???!!!chora jest cała ta sytuacja!
Ja wcale nie napisałam że jestem opanowana osobą ale chcciałam tylko zauwazyć jak zmieniaja się upodobania;/
ale jak poczytałam sobie forum i do jakiejś babki przywalono sie ze niby obraża polskich facetów a faworyzuje niemieckich to pomyslałam o co chodzi tym osobom?
zresztą szkoda mojego samopoczucia na takie kłotnie
...a i jeszcze moderator sie wp***** że faktycznie ma jakieś gorsze wyobrażenia o polskich facetach
chore...i brak dystansu do siebie
ciekawe czy do tego wpisu nikt sie nie przyp*** ale to juz nie moja sprawa;)

Re: Na jakiej podstawie dobieramy partnerów?

przez marcja 27 wrz 2010, 17:36
Poczatkujaca, czy z nerwica, czy bez, histeryzowalabym w ciemnym lesie i podczas zejscia lawiny. Jak wiekszosc kobiet, niezaleznie od ich problemow psychicznych. Moje wymagania pozostaja wiec takie same.
W reszcie Twojego posta nie wiem ocb, wiec nie komentuje ;)

przez El Chupacabra 27 wrz 2010, 20:04
Krwiopij napisał(a):Taaaak :D Wszyscy doskonale wiemy jak znakomitą renomą cieszy się forum gazeta.pl :mrgreen:
Poprosilam grzecznie o przeniesienie się do odpowiedniego wątku,nie urywajcie dyskusji,tylko rozmawiajcie w odpowiednich dzialach.Mogę przeniesc tam Wasze posty jezeli zechcecie.

You sexy thing ! :mrgreen:

wola człowieka jest jego niebem

przez Gods Top 10 28 wrz 2010, 21:51
niecnota, Twoje szanse wzrosną ogromnie, gdy tak pokierujesz swoim życiem, by jak najwięcej tych przeciwności starać się pokonać. Nie będzie to łatwe, ale jak najbardziej osiągalne dla Ciebie. Ważne, by zacząć walczyć o zmiany.

Poza tym, nie rozmiar sprawia, czy jest się dobrym w "tych" sprawach. ;) Jeśli nie stworzysz odpowiedniej (dla Was obojga) relacji, to żaden rozmiar nie pomoże. :P

Zacznij walczyć o siebie, a wtedy dasz szansę sobie i kobiecie. ;)
Powodzenia ! :D
"Każdy głupiec umie rozbić szybę, ale tylko niewielu potrafi ją wstawić."
W. Wharton "Stado"

przez soulfly89 24 paź 2010, 14:57
Słuchajcie, nie chciałam zakładać nowego tematu, bo chyba to co teraz u mnie się dzieje pasuje tutaj. Naprawdę mam problem, bo trochę na ślepo wpakowałam się w nową relację i mam taki bałagan w głowie że nie potrafię trzeźwo myśleć.

Chodzi o to, że tego samego dnia kiedy poszłam się upić z koleżanką po tym jak rzucił mnie chłopak poznałam w barze kolejnego chłopaka (jak widać takie rzeczy się zdarzają nie tylko w komediach romantycznych). Zupełnie przypadkowo, i ja wcale nie chciałam żeby coś z tego wyszło, ale nie chciałam tak po chamsku przestać się odzywać, miałam mu to wyjaśnić na spotkaniu - poszliśmy na piwo i gadałam z nim 4 godziny! Było super i znowu nie wiem co robić.

Najgorsze jest to, że my jesteśmy zupełnie różni:
ja z miasta - on z miasteczka
ja mieszkam praktycznie sama - on ma kilkoro rodzeństwa
ja słucham rocka i lubię rockowe imprexy - on słucha wszystkiego i lubi się powygłupiać przy disco polo
ja piję mało i staram się nie palić - on nie ;)
ja muszę się dużo uczyć - on nie
jego pasja - motocykle i sport- moja pasja - ogólnie życie kulturalne, książki, góry

Mimo to gada nam się świetnie, ale ja nie wiem czy w ogóle to ma jakiś sens. Ja jestem bardzo otwarta na innych ludzi, nie mam tak, że od razu kogoś skreślam bo cośtam, ale może aż za bardzo jestem tolerancyjna, bo ostatnio mam wrażenie, że straciłam swoją tożsamość. Nie wiem kim jestem! Czuję się z tym fatalnie. Mam wrażenie, że jeszcze się nie pozbierałam po poprzednim związku, który tak mnie zaangażował, że straciłam siebie i to już chyba na amen. Może ja się po prostu zmieniłam.

Jestem bardzo zdezorientowana, powiedzcie czy związek dwóch osób tak bardzo różnych jest możliwy??? Co ja mam robić? Nie chcę nikogo ranić, oszukiwać, robić jakichś złudnych nadziei... :?

przez soulfly89 24 paź 2010, 15:05
Cholera, to to ja wiem. Ja na dodatek nie jestem w ogóle asertywna. Dobry Boże, ja nie wiem jak można mieć tak pokopane w głowie jak ja mam. :( Tak mi głupio, wychodzi na to, że znowu sama sobie mieszam w życiu.

Właściwie to nie wiem czy to co teraz jest można nazwać związkiem. W sumie spotykamy się żeby razem miło pospędzać czas i tyle. On mi w sumie powiedział, że jest we mnie zakochany i że od razu mu się spodobałam - ale to przecież prawie nic nie znaczy, można się w 5 minut zakochać i w 5 minut odkochać. Ja go naprwdę lubię. Modliszko, Ty byś na moim miejscu przestała się z nim spotykać? Tak po prostu?

Sortuj wg