problem z rodziną

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: problem z rodziną

przez VasqueS 20 mar 2010, 23:31
ghost73, A co się stało?
Jaka jest ta prawda ?
VasqueS

przez agusiaww 21 mar 2010, 10:15
ghost73, z takim podejsciem to nie znajdziesz. Twoim zdaniem swiat wokol jest bleee. A TY, czy TY komus pomagasz, zainteresowales sie kims? Nic nie przychodzi w zyciu łatwo, trzeba samemu na to zapracowac. Proponuje wizyte u psychologa, psycholog powinien nakierowac Ciebie na odpowiednia droge, mozesz napisac sobie na kartce w punktach zaczynajac od najwazniejszego jakich chcesz zmian w zyciu, i pozniej je realizowac np 1 Skonczyc szkole 2) zdobyc lepszy zawod itd itd.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Odkrywający 21 mar 2010, 10:33
Takim siedzeniem i wypisywaniem na forum sobie nie pomożesz. Nie żebym Cię wyganiał, ale jak tak Ci zależy to weź idź do jakiegoś psychologa, powiedz mu o problemie. Wyjdź gdzieś, przełam się i porozmawiaj z jakąś kobietą. Bo takie "siedzenie i pierdzenie w stołek" nic nie da. Zmobilizuj się i zacznij działać chłopie jak tak Ci na tym zależy.
Któregoś dnia rzucę to wszystko
I wyjdę rano niby po chleb
Wtedy na pewno poczuję się lepiej
Zostawię za sobą ten zafajdany świat
Napełnię olejem pustą głowę
I wrócę tam, na aleję pełną róż

Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
Wtedy czuję, że uchodzi ze mnie zło

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ghost73 23 mar 2010, 13:44
Ale nie umiał bym gadac z dziewczyna bo nawet nie wiem o czym,pewnie by się znudziłąi odeszła....

przez ghost73 27 mar 2010, 22:22
Moje życie jest nic nie warte wczoraj ,śniło mi się że się tne końcówką metalową od długopisu ,w mieszkaniu kture wynajmowałem upoadłem na podłoge i zamknołem oczy i umarłem straszne jak sie obuziłem to tą wizje widziałem przed sobie i nie mogłem już zasnąć poznałem prawde o przeszłości o swoich rodziacach,i nie jest kolorowa coś we mnie od tamtego momentu pękło nie chodze tak szybko jak wcześniej zmieniłem na tym czasowo typ muzyki varius manx ale popracam do Rapu ale nic mnie nie złości,i textuw nie mam po co pisac straszne z jednej strony a z drugiej...nie wiem co się dzieje jakiś etap w życiu kturego nie rozumiem ....... :(

[Dodane po edycji:]

Czuje się tragcznie ...

Sortuj wg