Skocz do zawartości
Nerwica.com

problem z rodziną


Rekomendowane odpowiedzi

Magda Kobiety lubią wrażliwych i wyrozumiałych co nie ?

 

Nie wszystkie, ale bardzo wiele :smile: Ja także.

 

Ghost - napisz po prostu 'Cześć, mam na imię (tu wstaw swoje imię, nie wiem jak sie nazywasz), mieszkam w XYZ (tu wstaw miejscowość), mam 21 lat. Jestem (tutaj napisz jaki jesteś, co lubisz). Chętnie poznam dziewczynę z którą mógłbym się spotkać, porozmawiać - bratniej duszy. W celu przyjażni, a być może czegoś więcej... Pozdrawiam, Ghost.

 

 

I już :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę dojść do siebie,po rozmowie w środe.W środe wieczorem dowiedziałem się o przeszłości swojej i swoich rodzicóe,rodzeństwo przez 21 lat mi nie mówiło by mnie uchronić.Czuje sie ni jak ....smutek złośc rozproszone myśli,nie mogę dojść do siebie po prawdzie o rodzicach i przeszłości....Narazie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ghost73, z takim podejsciem to nie znajdziesz. Twoim zdaniem swiat wokol jest bleee. A TY, czy TY komus pomagasz, zainteresowales sie kims? Nic nie przychodzi w zyciu łatwo, trzeba samemu na to zapracowac. Proponuje wizyte u psychologa, psycholog powinien nakierowac Ciebie na odpowiednia droge, mozesz napisac sobie na kartce w punktach zaczynajac od najwazniejszego jakich chcesz zmian w zyciu, i pozniej je realizowac np 1 Skonczyc szkole 2) zdobyc lepszy zawod itd itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takim siedzeniem i wypisywaniem na forum sobie nie pomożesz. Nie żebym Cię wyganiał, ale jak tak Ci zależy to weź idź do jakiegoś psychologa, powiedz mu o problemie. Wyjdź gdzieś, przełam się i porozmawiaj z jakąś kobietą. Bo takie "siedzenie i pierdzenie w stołek" nic nie da. Zmobilizuj się i zacznij działać chłopie jak tak Ci na tym zależy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje życie jest nic nie warte wczoraj ,śniło mi się że się tne końcówką metalową od długopisu ,w mieszkaniu kture wynajmowałem upoadłem na podłoge i zamknołem oczy i umarłem straszne jak sie obuziłem to tą wizje widziałem przed sobie i nie mogłem już zasnąć poznałem prawde o przeszłości o swoich rodziacach,i nie jest kolorowa coś we mnie od tamtego momentu pękło nie chodze tak szybko jak wcześniej zmieniłem na tym czasowo typ muzyki varius manx ale popracam do Rapu ale nic mnie nie złości,i textuw nie mam po co pisac straszne z jednej strony a z drugiej...nie wiem co się dzieje jakiś etap w życiu kturego nie rozumiem ....... :(

 

[Dodane po edycji:]

 

Czuje się tragcznie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×