Potrzebuję rady, wskazówki...

Anoreksja, napadowe objadanie się, bulimia.

przez deader 18 cze 2014, 13:25
PonuraZniwiarka69 napisał(a):Jesli teraz zyjesz dla mamy, zacznij sie starac zdrowiec dla niej.

O, dokładnie. Wiesz, ja też jak miałem 20 lat to myślałem że nie dożyję do 30. Teraz trzy dychy stukną mi za dwa miesiące i myślę że pewnie nie dożyję 40. Pewnie jak dożyję do 40 to granica przesunie się do 50 i tak dalej :)

I dobrze rozumiem podejście: "lekarze i forumowicze g... się znają" - też tak miałem na początku leczenia, teraz zmądrzałem bo okazało się ze mieli rację ;) Więc rozumiem twoje zaparcie (podtekst nieintencjonalny) w tym temacie, fajnie byłoby jakbyś i ty nas zrozumiała: mamy taki sam obowiązek doradzać jak ty prawo nie słuchać ;)
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez essprit 19 cze 2014, 15:33
Aż chce napisać, a nie mówiłam ;) Co za różnica jaką masz diagnozę ? Żadna.

Jak sobie w głowie przestawisz, że jesteś DLA SIEBIE, a nie dla mamy - to będziesz zdrowa.

przez klaudia89 24 lip 2014, 09:12
Hmm... To wszystko kojarzy mi się trochę z takim tekstem " Emocjonalne jedzenie". Padło tam jedno konkretne zdanie: "Emocjonalne jedzenie prowadzi do konsumpcji bez rzeczywistego uczucia głodu, po to, aby zaspokoić inne potrzeby". Mnie to zainteresowało, bo zauważyłam po sobie, że potrafię się nieźle napchać w chwili zdenerwowania lub kiedy, jak to się mówi "tracę grunt pod nogami". A nie czuję głodu i jakoś nie tyję... Może tędy droga? Próba odpowiedzi na pytanie co sobie rekompensujesz jedząc?

Mam nadzieję, że spotkasz osobę, z którą będziesz mogła otwarcie o tym porozmawiać. Najważniejsze, że sama dostrzegasz, że coś jest nie tak. Trzymam kciuki!!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Fergi 07 sie 2014, 19:49
Wszystkie problemy zaczynają się w głowie. Powinnaś na spokojnie przemyśleć swoje zachowanie, podjąć mocne postanowienia i zacząć zachowywać się racjonalnie. Twoje zdrowie powinno być dla Ciebie najważniejsze dlatego współpracuj sama ze swoją głową i ciałem. Ważna jest jakość życia, nieprawdaż?
Nie umieszczamy spamu w podpisie.

przez damaged0 12 sie 2014, 15:39
Dziekuje wszystkim, brak miesiaczki byl spowodowany hiperprolaktynemia, dostalam bromergon, takze przynajmniej wiem ze nie ja sama sobie tak popieprzylam:) juz od dluzszego czasu jem normalnie mysle ze to dzieki lekom nabralam rozsadku jednak ciagle dbam o wage, jest w koncu roznica nieprawdaz?
to tyle, dzieki za mile slowa, chce tylko napisac ze radze sobie :)

boje sie tylko ze bromergon zrobi ze mnue wieloryba, ma ktos jakies info na ten temat?
ale i tak zdrowie jest najwazniejsze!
Ostatnio edytowano 12 sie 2014, 21:01 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: usunięto dubel
Szczesliwie wyleczona z bulimii dzieki fluoksetynie:)
Depresja wciaz.

Sortuj wg