Problemy "techniczne"

Anoreksja, napadowe objadanie się, bulimia.

Problemy "techniczne"

przez Helvetti 14 gru 2013, 04:27
Jak radzicie sobie na przykład z żółtymi zębami, wypadającymi włosami, suchą skórą oraz innymi tego typu problemami wynikającymi z nieprawidłowego odżywiania się? Jakieś sprawdzone sposoby.
I błagam nie piszcie "jeść i nie rzygać" bo nie po to założyłam ten temat
got a date with suicide.

Problemy "techniczne"

przez Anna Maria 14 gru 2013, 06:54
Helvetti, wymuszasz teraz wymioty :-|
Anna Maria

Problemy "techniczne"

przez karoll007 14 gru 2013, 10:53
na wzmocnienie wlosow polecam serdecznie tabletki biotebal, powinny byc w aptece, chociaz nie w kazdej są. Mi bardzo pomogly, kiedy wlosy praktycznie zniknely z mojej glowy. Zaczely szybko rosnac i byly bardzo mocne.
A na sucha skore, to wiesz, oczywista pielegnacja preparatami do skory suchej, albo sa tez chyba kapsulki nawadniajace i nawilzające, ale zerknij sobie w googlach bo nie pamietam jak sie nazywaja.
Powodzenia!
“We can't win against obsession. They care, we don't. They win.” 
“They love without measure those whom they will soon hate without reason.” 
Lit
Anafranil
Rispolept

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Problemy "techniczne"

przez Helvetti 14 gru 2013, 22:49
karoll007, dzięki za komentarz

kasiątko, no miałam fatalny tydzień, rzygałam po pięc razy dziennie, prawie nic nie piłam, była mi słabo...
got a date with suicide.

Problemy "techniczne"

przez IzaMia 31 gru 2013, 12:39
jeśli chodzi o włosy to mi pomógł trochę szampon z ziaji (kuracja wzmacniającą, szampon przeciw wypadaniu włosów) skuteczny i niedrogi, kupilam w aptece
a na rozdwojone paznokcie, nie wiem czy masz taki problem, używam odżywki z eveline 8w1, naklada się ją warstwami, codziennie jedna, po 4 dniach zmyć, wyglada jak mleczny lakier, ja trzymam dłużej trochę i wtedy chyba lepiej działa ;-)
z zębami nie mam problemu, czasem się śmieje że odkąd zwracam to dbam o nie bardziej niz kiedyś, w sensie dokladne mycie, kilka razy dziennie, plyn do płukania... ;-)

-- 31 gru 2013, 11:44 --

moimi głównymi problemami "technicznymi" są: zaparcia i ból żuchwy po lewej stronie, który promieniuje do dolnej szczęki... jakieś rady? tylko tak jak wyżej - inne niż "przestan rzygac" ;-)

Sortuj wg