Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez owsik 27 gru 2015, 12:14
Nastolatki nie wzdychają do karła z gry o tron, albo inaczej nie w sensie atrakcyjności, że marzą z nim o randce itp. Więc nie graj słówkami.
Te badania były przeprowadzane na wielu tysiącach ludzi w różnych regionach świata i wszędzie wyniki były zbierze. Wzrost u kobiet nie jest takim symbolem atrakcyjności jak u mężczyzn. Nie ma i chyba nigdy nie było takiej kultury, gdzie niżsi mężczyźni byli by uważani za przystojniejszych od wysokich. To są rzeczowe argumenty zgodne z tym co jest realne, a nie z jakimiś wyobrażeniami ludzi. Nieraz kobieta mówi, że mogła by być z niższym ode siebie, ale w praktyce nie chce być z takim mężczyzną. Tak się dzieje z wieloma cechami atrakcyjności z twarzą itp. Dlatego ja mam tak ciężko się umówić na randkę, bo mam nie męską czyli aseksualną twarz. Moje rysy twarzy działają na podświadomość kobiety i tego nie da się przeskoczyć.

Brzydota

przez owsik 27 gru 2015, 12:17
hobbyturysta napisał(a):owsik a Danny Devito tez brzydki na maxa i mial mnostwo kobiet w zyciu ?
jestes bardziej paskudny niz on ?

On jest wyjątkiem od reguły to szczęściarz taki jen na milion. Bo udało mu się zostać sławnym aktorem, a kobiety na niego lecą bo jest sławny i ma kasę. Czemu gości takich jak on na szczytach w jego branży jest bardzo niewielu dlatego takie przykłady tylko potwierdzają, że uroda to jest potęga.

Brzydota

przez nieboszczyk 27 gru 2015, 12:18
w szkocji ideałem przystojniaka jest rudy,mocno po 30ce,łysiejący,z ubytkami w uzębieniu,garbaty,kulawy to co u nas uchodzi za samotny odpad ktoremu narzuciliby płacenie bykowych.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez hobbyturysta 27 gru 2015, 12:22
owsik wolalbys byc karlem z gry o tron ?
The truth is... everyone is going to hurt you. You just have to decide... who is worth the pain.

http://www.youtube.com/watch?v=EK_Fe4wL-t4
http://www.youtube.com/watch?v=3A5uf8FE ... plpp_video

Brzydota

przez nieboszczyk 27 gru 2015, 12:24
jak sie samemu nie jest pięknym to się przestaje marzyć i sie podziwia piękne widoki z nieba i w obcym kraju i sie ma wyjebane na plastikowe blondpustaki które wywalają cipska kiedy tylko hajcem zapachnie.owsik chcesz być z takim fałszywym blondpustakiem kiedy ty zapierdalasz jak dziki a blondpustak to wykorzystuje,całuje cie po policzku na pokaz i sie puszcza za twoimi plecami na prawo i lewo z kim popadnie?
Ostatnio edytowano 27 gru 2015, 12:27 przez nieboszczyk, łącznie edytowano 1 raz

Brzydota

przez *Monika* 27 gru 2015, 12:26
Ḍryāgan, niektórzy ludzie nie wierzą w siebie, w swoje pozytywne cechy, mają zaniżoną samoocenę, przez co pojmują i widzą rzeczywistość zupełnie w negatywnych barwach.
Piękno i brzydota przeplatają się ze sobą... tak było i będzie. W pięknie możemy dostrzec brzydotę, a w brzydocie piękno.
Osobiście uważam, że każdy z nas, wystarczy, że dostrzeże w kimś jakąś cechę, która go ujmie, może to być walor zewnętrzny jak i wewnętrzny np. piękno duszy. Wtedy wariuje w pozytywnym słowa znaczeniu, traci głowę i postrzega tego kogoś jako pięknego. Myślę, że nie muszę Tobie tego tłumaczyć Nicolasie, jesteś inteligentasem :P
Obrazek
Główny Moderator

Brzydota

przez *Monika* 27 gru 2015, 12:28
nieboszczyk, możesz trochę kulturalniej wyrażać swoje poglądy? Co za chamstwo!
Obrazek
Główny Moderator

Brzydota

przez owsik 27 gru 2015, 12:29
hobbyturysta napisał(a):owsik wolalbys byc karlem z gry o tron ?

Czemu zawsze odwracacie kota ogonem takie zawsze skrajności. Twarz ten koleś ma przystojną, a przynajmniej jest milion razy ode mnie przystojniejszy. Wolałbym być przystojny, wysoki i bogaty. To taka sama skrajność tylko w dużą stronę.

Brzydota

przez ego 27 gru 2015, 12:30
Ludzie moją nieraz stereotypowe wyobrażenie na temat gejów, że niby gej to jakaś pipka z wyglądu, owszem tacy też są, ale wielu gejów to prawdziwe alfa samce, tak że niejeden heteryk mógłby im pozazdrości imagu.
http://www.gay.net/underwear-expert/2012/06/21/will-grant-calvin-klein

Obrazek
ego

Brzydota

przez nieboszczyk 27 gru 2015, 12:32
*Monika* napisał(a):nieboszczyk, możesz trochę kulturalniej wyrażać swoje poglądy? Co za chamstwo!

monika objaśniam owsikowi że bez miłości,bez przyjazni,bez seksu można żyć i jak żyć nie popadając w depresję,nie tnąc się,nie zadręczając się że powyższych nigdy sie nie dostanie mimo że większość ludzi to dostaje na poczekaniu.

Brzydota

przez owsik 27 gru 2015, 12:33
*Monika* napisał(a):Ḍryāgan, niektórzy ludzie nie wierzą w siebie, w swoje pozytywne cechy, mają zaniżoną samoocenę, przez co pojmują i widzą rzeczywistość zupełnie w negatywnych barwach.
Piękno i brzydota przeplatają się ze sobą... tak było i będzie. W pięknie możemy dostrzec brzydotę, a w brzydocie piękno.
Osobiście uważam, że każdy z nas, wystarczy, że dostrzeże w kimś jakąś cechę, która go ujmie, może to być walor zewnętrzny jak i wewnętrzny np. piękno duszy. Wtedy wariuje w pozytywnym słowa znaczeniu, traci głowę i postrzega tego kogoś jako pięknego. Myślę, że nie muszę Tobie tego tłumaczyć Nicolasie, jesteś inteligentasem :P

Wiesz to są piękne słowa zapewne, gdzieś może i realnie istnieją w jakimś świecie idei. Jednak tu na ziemi tak nie jest, Brzydki jest brzydki i nikt nie chce jego piękna. Wysokie kobiety nie umawiają się prawie zawsze z niskimi facetami. Czyli kobieta, która ma 175 cm nie chce się umówić z facetem co ma 165cm i nie ma znacznie jakie on ma piękno w sobie. To dotyczy też twarzy tylko jest mniej wyraźne.

Brzydota

przez owsik 27 gru 2015, 12:37
ego dzięki za to zdjęcie. Tak właśnie, rzekomo wygląda piękno w oku patrzącego, że niby to tylko indywudalna sprawa. Myślę, że na 100 kobiet sto stwierdzi, że ten gościu jest przystojny, a i faceci też to wiedzą nawet jak nie powiedzą.

Brzydota

przez *Monika* 27 gru 2015, 12:42
nieboszczyk, wyjaśniaj, ale bez używania wulgaryzmów. Wstyd, że dorosły facet musi sięgać po słowa, które w odbiorze innych mogą wywoływać obrzydzenie.
Następne zwrócenie Tobie uwagi potraktuję inaczej... zastosuję Regulamin Forum.

owsik, niestety, ale jesteś w błędzie. Znam dużo par, gdzie mężczyzna jest niższy od kobiety.
Obrazek
Główny Moderator

Brzydota

przez nieboszczyk 27 gru 2015, 12:43
owsik napisał(a):ego dzięki za to zdjęcie. Tak właśnie, rzekomo wygląda piękno w oku patrzącego, że niby to tylko indywudalna sprawa. Myślę, że na 100 kobiet sto stwierdzi, że ten gościu jest przystojny, a i faceci też to wiedzą nawet jak nie powiedzą.

każdy młody i zdrowy jest przystojny.wystarczy odczekać kolejne 10 lat życia i gdzie ta przystojność?

Sortuj wg