brak bratniej duszy

Inne zaburzenia.

brak bratniej duszy

przez czesctoja 11 kwi 2015, 13:54
Kosmaty napisał(a):szukam bratniej duszy

Czyż może niewiasta zapomnieć o swym niemowlęciu,
ta, która kocha syna swego łona?
A nawet, gdyby ona zapomniała,
Ja nie zapomnę o tobie [Iz 49:15]

Więc i Ty nie zapominaj o Najwyższym Panu, a Twa dusza będzie się radowała, nawet jeśli cały świat stanie przeciwko Tobie (Tak mówi Pismo). Więc nawet jeśli jest Ci ciężko to bądź gorliwy i nawróć się.

brak bratniej duszy

przez Kosmaty 16 kwi 2015, 00:28
Moja dusza się nie raduje, bo niby czym? Informacja z Izajasza że nie zapomniała o mnie jakaś Istota? Nie zapomniał o mnie i co w związku z tym? Czy mam jakąś pomoc, wsparcie rozmowę, ciepło duszy, przytulenie? Nie ma nic, nie czuje jego obecności nawet. Jakieś mrzonki, bądź gorliwy? mam sie modlić aż łaskawie spłynie na mnie łaska i uzna że jestem gotowy na jakiś cud spotkania? Nawrócić się? Na co? na jakieś mrzonki? Obiecanki ekstazy spotkania z Bogiem? To brzmi jak po dobrym haju narkotykowym euforia i ekstaza ostra jazda. On o mnie pamieta no super ale co to zmienia ? nic kompletnie nic...
Dalej szukam bratniej duszy, nawet nie anielskiej...

brak bratniej duszy

przez Iruna 16 kwi 2015, 00:41
Kosmaty napisał(a):Moja dusza się nie raduje, bo niby czym? Informacja z Izajasza że nie zapomniała o mnie jakaś Istota? Nie zapomniał o mnie i co w związku z tym? Czy mam jakąś pomoc, wsparcie rozmowę, ciepło duszy, przytulenie? Nie ma nic, nie czuje jego obecności nawet. Jakieś mrzonki, bądź gorliwy? mam sie modlić aż łaskawie spłynie na mnie łaska i uzna że jestem gotowy na jakiś cud spotkania? Nawrócić się? Na co? na jakieś mrzonki? Obiecanki ekstazy spotkania z Bogiem? To brzmi jak po dobrym haju narkotykowym euforia i ekstaza ostra jazda. On o mnie pamieta no super ale co to zmienia ? nic kompletnie nic...
Dalej szukam bratniej duszy, nawet nie anielskiej...

Niestety, Timothy Leary już nie żyje ...
Ausgebombt ...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

brak bratniej duszy

przez jasaw 16 kwi 2015, 03:04
Kosmaty, nie trać nadziei, mnie się udało znaleźć. Chociaż muszę przyznać, że trochę to trwało. Czekałam trzydzieści i kilka lat...warto było :D
Byłam niezwykle spragniona bratniej duszy. Nierozumiana, niepotrzebna, z zaniżoną samooceną - cierpiałam. Nie wierzyłam, nie ufałam. Jednak pragnienie odnalezienia powiernika, przyjaciela, było niezwykle silne. Nie raz oszukana, zraniona, ale wiedziona tą potrzebą, poszukiwałam...i spotkałam.
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

brak bratniej duszy

przez tęczowa 16 kwi 2015, 11:50
jasaw napisał(a):Kosmaty,
Byłam niezwykle spragniona bratniej duszy. Nierozumiana, niepotrzebna, z zaniżoną samooceną - cierpiałam. Nie wierzyłam, nie ufałam. Jednak pragnienie odnalezienia powiernika, przyjaciela, było niezwykle silne. Nie raz oszukana, zraniona, ale wiedziona tą potrzebą, poszukiwałam...

Do tego momentu mogłabym się pod tym podpisać, tyle że ja wciąż nie znalazłam i chyba po ostatniej relacji straciłam już całkiem wiarę w przyjaźń. Niektórzy potrafią o niej tylko pięknie mówić i pisać a przecież nie na tym polega przyjaźń...

brak bratniej duszy

przez abrakadabra xx 10 mar 2016, 15:22
No właśnie, jak znaleźć bratnią duszę? I gdzie jej szukać? Już nie koniecznie żony (to zbyt skomplikowane), mógłby to być facet jak i kobieta, jestem hetero dla jasności (i w tym przypadku pomijając seks, mówię o tym bo wspomniałem o żonie). Co najmniej jeden, a w pełni szczęśliwy byłbym gdyby była trójka. Tak właśnie, trójka przyjaciół i nawet pomimo zaburzeń jestem happy.

brak bratniej duszy

przez abrakadabra xx 10 mar 2016, 18:27
Czasem zdarzyło mi się być blisko bratniej duszy, czułem to od razu, rozumieliśmy się dobrze, jednak to było za mało, albo los nas poróżnił...

brak bratniej duszy

przez wiejskifilozof 11 mar 2016, 10:57
Bo,trudno jest znaleźć kogoś,kto myśli dokładnie jak my.

brak bratniej duszy

przez abrakadabra xx 12 mar 2016, 23:05
Please, czy w Polsce nie ma ani jednej bratniej duszy dla mnie? (pół żartem pół serio). Weźcie mnie z kimś skojarzcie, może być pierdolnięty/a byle był w moim typie (ha ha)

brak bratniej duszy

przez mark123 14 mar 2016, 09:41
Jestem na pięciu forach i spotkałem tylko jedną osobę, którą mógłbym nazwać swoją "w miarę" bratnią duszą.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

brak bratniej duszy

przez wiejskifilozof 14 mar 2016, 14:56
Wielu,tak zwanych normalnych,wstydzi się mieć kumpla.Chorego psychicznie.

brak bratniej duszy

przez take 14 mar 2016, 15:35
mark123 napisał(a):Jestem na pięciu forach i spotkałem tylko jedną osobę, którą mógłbym nazwać swoją "w miarę" bratnią duszą.

Ciekawe, czy to ja jestem tą "w miarę" bratnią duszą :)
O tobie mogę stwierdzić, że jesteś "w miarę" podobny do mnie, bardziej podobny niż standardowi schizofrenicy czy standardowi aspergerowcy, nie mówiąc już o normalnych osobach z nerwicą natręctw.

O mnie ktoś w pewnym poście na pewnym forum napisał, że zdaję się być bliźniakiem duchowym tej osoby. Faktycznie, ta osoba była do mnie dość podobna, ale i tak, jak bym powiedział, mniej "w miarę" podobna, niż według mnie mark123 dla mnie. Na "powitanie" 2015 roku miałem sen związany z tą osobą.
F21, F42.2, F84.5

brak bratniej duszy

przez mrau 14 mar 2016, 19:47
bo czlowiek to nie brat, tylko sedzia, kat i tlum cieszacy sie z twojej publicznej kary

brak bratniej duszy

przez Evia 16 mar 2016, 22:33
Naprawdę wierzycie w istnienie bratniej duszy? :D :?

Sortuj wg