Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez owsik 02 lis 2015, 16:24
nieboszczyk masz nie zdrową fascynację śmiercią i materializmem. Ja rozumiem, że sentencja,, memento mori" jest aktualna, ale bez przesady wielu z nas ma pragnienie życia i w tym nie ma nic złego. Dark Velvet nie nikt mi nie spieprzył dzieciństwa, ale moja brzydota spieprzyła mi życie.

Brzydota

przez nieboszczyk 02 lis 2015, 18:56
owsik mam niezdrową fascynację śmiercią bo od 2 lat boli mnie w klatce piersiowej a na rutynowym RTG kręgosłupa wyszło że cały kręgosłup mi sie rozpuścił więc co mi po tym że 2 wojna światowa i przesiedlenia wagonami bydlęcym się skończyły?co do materializmu to tylko z tej strony znam kobiety zwłaszcza zdrowe więc myślisz że ktoś będzie z tobą tylko zato że kochasz na zabój i jesteś wierny jak pies?
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Brzydota

przez owsik 02 lis 2015, 22:29
Nie myślę tak. Jednak większośc facetów przynajmniej w Polsce, to nie bogaci przedsiębiorcy, sławni aktorzy czy politycy. Większośc mężczyzn w naszym kraju pracuje na nisko płatnych stanowiskach. Jednak oni są z kimś mają żony, dziewczyny ponieważ nie są tak brzydcy jak ja. Niestety moja nieatrakcyjność fizyczna niszczy mi życie. Bardzo często pozbawia mnie z góry szans na randki. Brzydota to jest przekleństwo to jest wyrok. Naprawdę z tym się nie da pogodzić, a muszę żyć ze świadomością, że mam skrajnie marne szanse na znalezienie partnerki. Tylko dlatego, że jestem bardzo brzydki.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez nieboszczyk 02 lis 2015, 22:35
owsik napisał(a): Niestety moja nieatrakcyjność fizyczna niszczy mi życie. Bardzo często pozbawia mnie z góry szans na randki. Brzydota to jest przekleństwo to jest wyrok.

czyli jak przyjdzie ci usuwać zęby z biedy lub dentyści odmówią ci leczenia kanałowego bądz resekcji wierzchołka po przepchnięciu gutaperki poza wierzchołek/ropnia okołowierzchołkowego po zle przeprowadzonym wypełnieniu kanałów i nieszczelnej plombie ze złości zaczniesz pić denaturat lub bajecznie obciągać lachy kolegom z celi i łykać sperme jak cie kiedyś zamkną na przekór sobie jako objaw autoagresji z racji tego że nigdy sie z tym nie pogodzisz?bo usuwanie zębów to domena wiecznie zapijaczonych biednych żuli którzy giną "śmiercią naturalną"zamarzając na przystanku w najbliższej zimie we śnie.

Brzydota

przez Davin 02 lis 2015, 22:41
nieboszczyk, człowieku zamknij się już z tymi zębami bo tego gówna nie idzie czytać.

owsik napisał(a):Nie myślę tak. Jednak większośc facetów przynajmniej w Polsce, to nie bogaci przedsiębiorcy, sławni aktorzy czy politycy. Większośc mężczyzn w naszym kraju pracuje na nisko płatnych stanowiskach. Jednak oni są z kimś mają żony, dziewczyny ponieważ nie są tak brzydcy jak ja. Niestety moja nieatrakcyjność fizyczna niszczy mi życie. Bardzo często pozbawia mnie z góry szans na randki. Brzydota to jest przekleństwo to jest wyrok. Naprawdę z tym się nie da pogodzić, a muszę żyć ze świadomością, że mam skrajnie marne szanse na znalezienie partnerki. Tylko dlatego, że jestem bardzo brzydki.

Nie wiem czy poprawię Ci humor ale mam strasznie brzydkiego kolegę. Lasek wybzykał więcej niż większość facetów z tego forum ale jest sam przez swoje podejście do życia.

Brzydota

przez Purpurowy 02 lis 2015, 22:44
Taki przykład:
-Masz 2000zł i musisz wybrać jeden z dwóch dostępnych samochodów. Pierwszy to jest stary Volkswagen Polo, widać że nie najnowszy, ale ładnie się trzyma i jeszcze jakiś czas posłuży. Drugi samochód to Fiat 126p, poobijany z każdej strony, na trzech kołach, 90% karoserii to rdza, a pozostałe 10% to szpachla. Powybijane reflektory, pęknięta przednia szyba itp. Nie ma się nad czym zastanawiać, wybór jest prosty. Ale jest jeden haczyk. Ten Fiat 126p ma silnik od Ferrari, który sam w sobie jest wart co najmniej 100000zł. Ale o tym niemal nikt się nie dowie, bo nikt nie zajrzy pod maskę, odepchnięty okropnym wyglądem Fiata. Trafienie na osobę która zajrzy pod maskę graniczy z cudem.

Brzydota

przez nieboszczyk 02 lis 2015, 22:47
[quote="Purpurowy]. Ale jest jeden haczyk. Ten Fiat 126p ma silnik od Ferrari, który sam w sobie jest wart co najmniej 100000zł. Ale o tym niemal nikt się nie dowie, bo nikt nie zajrzy pod maskę, odepchnięty okropnym wyglądem Fiata. Trafienie na osobę która zajrzy pod maskę graniczy z cudem.[/quote]
nawet jak trafisz na kogoś kto zajrzy pod maske będą z tego gigantyczne podatki więc miłe złego początki.

Brzydota

przez owsik 02 lis 2015, 22:50
Davin nie mam powodu Ci nie wierzyć. Więc wierzę, że raz na milion zdarzają się takie przypadki. Jednak ja nigdy nie spotkałem takiego gościa, który byłby brzydki i udało mu się podrywać w tym seksualnie kobiety na swoją osobowość.

Brzydota

przez Davin 02 lis 2015, 22:52
owsik, zapomniałem dodać że mało zarabia. Zapomniałem zadać najważniejsze pytanie! Skąd wiesz że jesteś brzydki?

Brzydota

przez owsik 02 lis 2015, 23:02
Davin napisał(a):owsik, zapomniałem dodać że mało zarabia. Zapomniałem zadać najważniejsze pytanie! Skąd wiesz że jesteś brzydki?

Mam 30 lat i nie mam partnerki. Poza tym nie jedna mi to powiedziała lub napisała, że jestem brzydki. Bardzo często kiedy chcę się umówić słyszę tekst, że nie jestem w ich typie więc nie mam najmniejszych szans na randkę. Poza tym nawet jak udaje mi się poznać dziewczynę pokazać, się z dobrej strony, to kobiety widzą we mnie tylko kolegę nigdy potencjalnego partnera. Własnie tak mają brzydcy faceci. Oni zawsze mają pod górę wiecznie jest jakieś,, ale" byle się z takim brzydkim facetem nie spotkać. Natomiast przystojny faceci są wiecznie w typie. Kobiety nie widzą w nich tylko kolegów. Po tylu latach prób przekonałem się, że brzydota jest prawdziwym wielkim murem. Brzydki facet może mieć gadane, próbować, chcieć, posiada ciekawa osobowość, a i tak jest to nic nie warte, bo z góry odpada przez brak urody. Większość kobiet pójdzie na randkę z przystojnym facetem który,, pierdzi" niż brzydalem choćby ten umiał ja rozśmieszyć ciekawie z nią rozmawiać.

Brzydota

przez Davin 02 lis 2015, 23:20
owsik napisał(a):Mam 30 lat i nie mam partnerki.

To nic nie znaczy.

owsik napisał(a):Poza tym nawet jak udaje mi się poznać dziewczynę pokazać, się z dobrej strony, to kobiety widzą we mnie tylko kolegę nigdy potencjalnego partnera.

Może właśnie brak Ci pewności siebie.

owsik napisał(a):Natomiast przystojny faceci są wiecznie w typie. Kobiety nie widzą w nich tylko kolegów.

Powiedziałbym że raczej osoby do wybzykania.

Brzydota

przez Sigrun 02 lis 2015, 23:24
owsik, nie zgodze sie... Pohecie "brzydku" jest okresleniem subiektywnym... Bo nie to ladne co ladne a to co sie komu podoba. Uwierz mi ze widzac nawet na ulicy rozne pary...
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Brzydota

przez owsik 02 lis 2015, 23:39
Sigrun napisał(a):owsik, nie zgodze sie... Pohecie "brzydku" jest okresleniem subiektywnym... Bo nie to ladne co ladne a to co sie komu podoba. Uwierz mi ze widzac nawet na ulicy rozne pary...

Sek w tym. że jeżeli chodzi o urodę to ludzie bardzo zbieżnie oceniają brzydotę i to na całym świecie. Brzydki facet jest więc w zasadzie nieatrakcyjny zarówno dla Europejki jak i Chinki. Biorąc pod uwagę procesy homogenizowania kultury to ta ocena urody męskiej stanie się jeszcze bardziej zbieżna na całym globie. Dlatego brzydota lica nie jest subiektywna, a szczególnie męskiego. Ja jakoś tych brzydkich facetów nie widzę z kobietami na ulicy. Jeden na tysiąc to nie dowód, ale tylko potwierdzenie tego jak bardzo brzydota skreśla faceta.

Skoro mi napisały lub powiedziały, gdzie leży przyczyna tego dlaczego nie chcą się ze mną spotkać na randkę to niestety nie da się tego zanegować, a ja prawie zawsze jestem z byt nie w typie. Takie są właśnie fakty.

Brzydota

przez Sigrun 02 lis 2015, 23:44
owsik napisał(a):. Ja jakoś tych brzydkich facetów nie widzę z kobiety na ulicy.

Czyli jednak pojecie brzydoty jest subiektywnym odczuciem... Bo ja widuje takie pary. Tak samo jak widuje przystojnych facetow z kobietami ni jak nie wpasowanymi w kanon ogolnie przyjetego piekna :)

Pokaz zdjecie to Ci powiem moje zdanie
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Sortuj wg