Skocz do zawartości
Nerwica.com

ma ktoś tak lub miał?


mateusz85

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie, zacznę od tego że w tym roku miałem już 3 prace nie wspominając ile w całym życiu;/ w żadnej nie mogę się utrzymać, albo mnie wyrzucają albo sam odchodzę... okresy pracy są rożne od jednego dnia, tygodnia, kilku miesięcy... ;/ nigdzie nie potrafię się zaaklimatyzować i mam ciągle negatywne myśli na temat pracy że albo jest ciężka, albo mało ambitna, że się do niczego nie nadaję, że jestem beznadziejny, że głupi i tak w kółko... ;/ po prostu masakra... Nie potrafię dogadywać się z ludźmi w pracy i ciągle jestem zamknięty w sobie a przez te wszystkie zamyślenia nie skupiam się na pracy przez co zaliczam kompromitacje, nie kiedy trzeba do mnie mówić dwa razy żebym zrozumiał, czuję że ludzie mnie nie lubią, nie mówiąc jak się czuje wśród znajomych gdy mnie pytają i mówią znowu zmieniłeś prace?! odczuwam przerażenie przy współpracownikach, mam leki, boję się ludzi i szefostwa nie potrafiąc nawet z nimi dojść do jakiejkolwiek rozmowy... ciągle czuję się gorszy i dziwny... przez to że jestem taki spokojny na zewnątrz i mam te dziwne myśli;/ doradźcie coś jak mam sobie z tym zacząć radzić bym końcu mógł podjąć prace stałą w której będę mógł znaleźć wspólny kontakt z ludźmi i zmienić podejście do tematu pracy... mam 28 lat a zaledwie 3 lata legalnie przepracowane to straszne;/ napomnę jeszcze że palę za sobą wszystkie mosty ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mateusz85, Witaj.

Twoje problemy mogą wynikać z Twoich trudności, m.in. nieumiejętnością nawiązywania kontaktów.

Pewnie w dzieciństwie coś się podziało, ze dziś tak jest.

Wybierz się na psychoterapię, żeby pracować nad tą sytuacją. Widać jak bardzo ogranicza Twoje funkcjonowanie. Relacje z ludźmi są ważne. Człowiek przez całe życie je nawiązuje więc nie jest to błaha trudność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×