ma ktoś tak lub miał?

Inne zaburzenia.

ma ktoś tak lub miał?

przez mateusz85 16 maja 2013, 13:53
witajcie, zacznę od tego że w tym roku miałem już 3 prace nie wspominając ile w całym życiu;/ w żadnej nie mogę się utrzymać, albo mnie wyrzucają albo sam odchodzę... okresy pracy są rożne od jednego dnia, tygodnia, kilku miesięcy... ;/ nigdzie nie potrafię się zaaklimatyzować i mam ciągle negatywne myśli na temat pracy że albo jest ciężka, albo mało ambitna, że się do niczego nie nadaję, że jestem beznadziejny, że głupi i tak w kółko... ;/ po prostu masakra... Nie potrafię dogadywać się z ludźmi w pracy i ciągle jestem zamknięty w sobie a przez te wszystkie zamyślenia nie skupiam się na pracy przez co zaliczam kompromitacje, nie kiedy trzeba do mnie mówić dwa razy żebym zrozumiał, czuję że ludzie mnie nie lubią, nie mówiąc jak się czuje wśród znajomych gdy mnie pytają i mówią znowu zmieniłeś prace?! odczuwam przerażenie przy współpracownikach, mam leki, boję się ludzi i szefostwa nie potrafiąc nawet z nimi dojść do jakiejkolwiek rozmowy... ciągle czuję się gorszy i dziwny... przez to że jestem taki spokojny na zewnątrz i mam te dziwne myśli;/ doradźcie coś jak mam sobie z tym zacząć radzić bym końcu mógł podjąć prace stałą w której będę mógł znaleźć wspólny kontakt z ludźmi i zmienić podejście do tematu pracy... mam 28 lat a zaledwie 3 lata legalnie przepracowane to straszne;/ napomnę jeszcze że palę za sobą wszystkie mosty ;/

ma ktoś tak lub miał?

przez *Monika* 17 maja 2013, 03:04
mateusz85, Witaj.
Twoje problemy mogą wynikać z Twoich trudności, m.in. nieumiejętnością nawiązywania kontaktów.
Pewnie w dzieciństwie coś się podziało, ze dziś tak jest.
Wybierz się na psychoterapię, żeby pracować nad tą sytuacją. Widać jak bardzo ogranicza Twoje funkcjonowanie. Relacje z ludźmi są ważne. Człowiek przez całe życie je nawiązuje więc nie jest to błaha trudność.
Obrazek
Główny Moderator

Sortuj wg