Myśli samobójcze

Inne zaburzenia.

Myśli samobójcze

przez INTEL 1 01 sie 2014, 08:24
evil never dies napisał(a):Pytanie do ewentualnych praktyków, jak lepiej ciąć wzdłuż czy w poprzek? Ponoć wzdłuż pewniejszy efekt.

Odpisanie przez kogoś na to pytanie, będzie znaczyło że z jego "praktyką" jakoś kiepsko :D
...nie mam podpisu...

Myśli samobójcze

przez Nastia 01 sie 2014, 08:34
INTEL 1 napisał(a):
evil never dies napisał(a):Pytanie do ewentualnych praktyków, jak lepiej ciąć wzdłuż czy w poprzek? Ponoć wzdłuż pewniejszy efekt.

Odpisanie przez kogoś na to pytanie, będzie znaczyło że z jego "praktyką" jakoś kiepsko :D

Słuszna uwaga :D

Swoją drogą autor postu moim zdaniem w zawoalowany sposób szuka pomocy, tylko z jakichś powodów nie tam, gdzie trzeba, smutne :(

Myśli samobójcze

przez INTEL 1 01 sie 2014, 08:51
...nie zawsze tak jest.
Ja od kilku już lat z powodu choroby każdego dnia muszę borykać się z tymi myślami. O samobójstwie myślę tak często jak zaszyty alkoholik o chlaniu.
Moje deklaracje nie były i nie są wołaniem o pomoc. Takowej nikt nie może mi udzielić gdyż brałem już wszystko i byłem wszędzie.
Deklaracje są czystym pragmatyzmem. I być może informacją dla ewentualnych żałobnikow że moje jakże prawdopodobne zejście nie będzie wynikiem chwilowej "słabości" tylko aktem odwagi , ktory jako jedyny może dać wreszcie upragnioną ulgę.
"Ci ktorzy mówią o samobójstwie nigdy go nie popełnią" to strasznie naiwny frazes. Podobnie jak "pieniądze szczęścia nie dają" oraz "co Cię nie zabije to Cię wzmocni"
Jedni nie mówią, inni mowią.
Ja mówię. Staram się wyjaśnć motywy oraz wytłuścić wszystkie "za" i "przeciw". W momencie ( niestety widzianym już na horyzoncie osi czasu), kiedy "za" będzie w przewadze trzeba będzie swoje deklaracje poprzeć tym jakże trudnym i niepokojącym czynem
...nie mam podpisu...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Myśli samobójcze

przez evil never dies 01 sie 2014, 08:59
Pomocy szukam gdzie indziej, ale wiedza na pewne tematy też się może przydać. Lubię byc dobrze przygotowany w razie czego. A tak na marginesie, z nieudanych prób też płynie nauka. Warto posłuchać tych co próbowali. A każdy domorosly psycholog niech lepiej dla siebie znajdzie radę a nie bzdety wypisuje na forum dla normalnych inaczej.
"Z powodu awarii toalety, prosimy klientów aby załatwiali się na własną rękę"

"Lepiej jest nie odezwać się i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości". - Mark Twain
zbanowany

Myśli samobójcze

przez Nastia 01 sie 2014, 09:29
INTEL 1 napisał(a):...nie zawsze tak jest.
Moje deklaracje nie były i nie są wołaniem o pomoc. Takowej nikt nie może mi udzielić gdyż brałem już wszystko i byłem wszędzie.

Wszędzie to na pewno nie byłeś :lol:

INTEL 1 napisał(a):Deklaracje są czystym pragmatyzmem.

No więc mamy odmienne zdania. Ja myślę, że motywacja takiego czynu jest bardziej złożona, nawet jeśli sam zainteresowany nie zdaje sobie z tego sprawy.

INTEL 1 napisał(a): "Ci ktorzy mówią o samobójstwie nigdy go nie popełnią" to strasznie naiwny frazes.

Zgadzam się w zupełności. Ci, którzy tak uważają, to bagatelizujący ignoranci, nie mający pojęcia o realiach.
Ale ja zupełnie nie miałam tego na myśli!

INTEL 1 napisał(a):W momencie ( niestety widzianym już na horyzoncie osi czasu), kiedy "za" będzie w przewadze trzeba będzie swoje deklaracje poprzeć tym jakże trudnym i niepokojącym czynem

Mam nadzieję, że nigdy nie stwierdzisz, że trzeba :( Że będziesz szukać pomocy do skutku, choć rozumiem, że można mieć tego i cierpienia serdecznie dość. Mam za sobą niejeden szpital i niejedną próbę terapii. Pamiętaj, że nie byłeś wszędzie, to niemożliwe :smile: Szkoda byłoby, aby osoba z tak inteligentnym i czarnym poczuciem humoru zabrała się z tego padołu do piachu.. obniżysz poziom IQ w naszym społeczeństwie i zmniejszysz populację o jedną fajną osobę, a tyle idiotów w naszym kraju.

-- 01 sie 2014, 09:33 --

evil never dies napisał(a):A każdy domorosly psycholog niech lepiej dla siebie znajdzie radę a nie bzdety wypisuje na forum dla normalnych inaczej.

Ty każdą opinię odmienną od swojej uznajesz za bzdety?

Myśli samobójcze

przez evil never dies 02 sie 2014, 12:48
Dostalem wczoraj receptę na opakowanie benzo. Ciekawe czy dałoby sie tym coś zdziałać w temacie. Myślę że to opakowanie + 0,7 czystej daloby pożądany efekt. Nie ruszam na razie zostawię sobie w razie czego.

-- 02 sie 2014, 12:19 --

Nastia, a znasz bajkę o itim albo o timitunie?
"Z powodu awarii toalety, prosimy klientów aby załatwiali się na własną rękę"

"Lepiej jest nie odezwać się i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości". - Mark Twain
zbanowany

Myśli samobójcze

przez Nastia 04 sie 2014, 11:03
evil never dies napisał(a):Nastia, a znasz bajkę o itim albo o timitunie?

Gratuluję poziomu i klasy.

Myśli samobójcze

przez feverneverdies 04 sie 2014, 12:00
Mam silne myśli samobójcze, ale ze sobą walczę.
Wczesna wiosną kiedy nic mnie nie było w stanie zatrzymać sama zgłosilam się na hospitalizacje. Teraz wciąż jest strasznie, ale daję sobie ostatnią szansę, ostatni czas. Staram się o leczenie psychoterapia na oddziale. Będzie ciężko, ale mam nadzieję, że owocnie. Jeśli mnie przyjmą, rzecz jasna.
come as you are

Myśli samobójcze

przez White Rabbit 07 sie 2014, 21:41
Nie daje rady od cierpienia.. Nie daje rady od cierpienia...

Myśli samobójcze

przez czarnobiała mery 10 sie 2014, 01:15
skończyła mi się euforia i zaczął się wielki przeraźliwy dół i.... fajnie by było to skończyć

Myśli samobójcze

przez szrama 10 sie 2014, 01:19
Nie dam rady sobie nic zrobić mimo, że cierpię ponieważ chciałbym żyć, ale nie w ten sposób. Nawet jeśli straciłbym ochotę do życia to zabrakło by mi odwagi by coś sobie zrobić.

Myśli samobójcze

przez czarnobiała mery 10 sie 2014, 03:28
A mi już minęło, bo nagle w środku nocy przyszła do mnie euforia. Już chce mi się żyć!

Myśli samobójcze

przez mrrafal 10 sie 2014, 16:44
Paradoksalnie po odstawieniu antydepresantów czuję się lepiej, nie myślę o śmierci, no ale może jest to skutek samego odstawienia.

Myśli samobójcze

przez Kamiru 10 sie 2014, 17:58
Potwierdzam, ze to govno prawda z tym ze ten co naprawde chce to zrobic to by milczal. Ja mowilem o tym

Sortuj wg