Myśli samobójcze

Inne zaburzenia.

Myśli samobójcze

przez krawaciarz 22 wrz 2011, 13:52
Już. Nie. Mogę.

Myśli samobójcze

przez nerwus nerwowus 22 wrz 2011, 14:39
spokojnie krawaciarz mam taki sam problem jak ty. ja już od wielu lat mam myśli samobójcze , nawet próbowałem kilka razy ale po jakimś czasie cieszyłem się że mi się nie udało. Najgorszym problemem w moim przypadku była samotność . nie wiem jak jest u ciebie ale mnie ona doprowadzała na skraj szaleństwa. Możesz czekać na grom z jasnego nieba - ja też tak robiłem . Ale wziąłem swoje życie w swoje ręce i dzisiaj nie chcę umierać. Nie ma reguły na tą wewnętrzną siłę która coś zmieni,i przestanie być jak jest. Czasami są gorsze dni bo takie jest życie. Zrozumiałem że chcieć to móc . Spróbować nie zaszkodzi, chcieć to móc!!

Myśli samobójcze

przez buka 22 wrz 2011, 15:22
krawaciarz,abrakadabra,tez tak miałem i mam chyba znowu:( ,tez uwazałem ze dam sobie jakos rade-a tu huja.mam jednak świadomość ze to dołek z którego wyjede..by pewnie potem zrowu do niego wrócić.zyje...nie wiem,siłą rozpędu-a zabic sie zawsze zdąże,pozatym mam jeszcze pare rzeczy w zyciu do odchacznia-chyva wole jednak sie zacpac lub najebac zamiast umierac
pozatym wstyd mi czasem ze niektórzy mają prawdziwe problemy a ja sobie tam coś wymyslam
hmm,całe zycie to trwanie lub wychodzenie z gówna-ciekawe kiedy zyć,chyba w międzyczasie ;]

ps.nikt nie ma prawa do niczego,a juz napewno nie do szczęścia-samemu trzeba sobei to prawo wywalczyć,a i to niczego nie gwarantuje

pozdro!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Myśli samobójcze

przez nerwus nerwowus 22 wrz 2011, 15:51
buka myślę że zaćpanie lub nawalenie to jednak nie najlepszy pomysł czyli innymi słowy- do dupy. Jest taka zasada że najlepszym sposobem na swoje problemy są problemy innych. Czytając wasze rozterki widzę że nie jestem sam że inni też mają takie problemy jak ja i kurcze jakoś mi lżej że ktoś wie o czym mówię

Myśli samobójcze

przez buka 22 wrz 2011, 19:14
nie pisałem ze picie to super pomysł-napisałem ze lepszy niz samobójstwo.Ja jakos czytajac o problemach innych nie czuje ulgi na serduchu i nie skacze z radochy.zawsze jest się samym tak naprawde,nawet jak otaczaja cie ludzie

Myśli samobójcze

przez ewap99 22 wrz 2011, 19:34
tu sie do konca nie zgodzę buka...jajak mam tego typu myli staram sie je własnie przez rozmowe z kims nie na moj temat je odwrocic,czasem sie uda ,czasem nie...a pojawiaja sie najczęsciej w najwiekszych momentach bezradnosci napięcia i smutku...dzis tez krąża wokół mnie
w człowieka nie wolno wątpić póki żyje...

Myśli samobójcze

przez Badziak 24 wrz 2011, 00:13
Tak sobie czytam...
Fizjologiczny korelat impulsywności, niski poziom neuroprzekaźnika serotoniny, znaleziono w szpiku kostnym ofiar samobójstw, które zastosowały aktywne, gwałtowne metody samounicestwienia (Asberg et al., 1976; Banki et al., 1984; Ninan et al., 1984; van Praag & Plutchik, 1984 za L.L.Davidoff, 1987).

[źródło: http://pedagogikaspecjalna.tripod.com/n ... icidal.htm ]

...i zastanawiam się: serotonina występuje w szpiku kostnym? :shock:
Zaburzenia depresyjno-lękowe z elementami fobii społecznej:
Anafranil SR (klomipramina) 150 mg
Amizepin (karbamazepina) 400 mg

+ terapia behawioralno-poznawcza :)

Myśli samobójcze

przez mioz 24 wrz 2011, 01:05
Witam, ja już mam tak zwaną deprechę. Stwierdzam kilka lat. Dziś sobie to uświadomiłem, rostanie z miłością mojego życia było spowodowane moją chorobą. A teraz się nasila i spełniam kryteria deprechy, codziennie chce się zabić. Ale to nic nie da, musże /cenzura/ to wygrać. I Ty też, pozdro i odezewij się. POZDRO.
Ostatnio edytowano 17 paź 2011, 17:31 przez Lord Kapucyn, łącznie edytowano 2 razy
Powód: proszę nie korzystaj z funkcji Caps Lock!

Myśli samobójcze

przez lemac 24 wrz 2011, 10:32
:why: :why: :why: :why: :why: :why: :why: :why: :why: :why: :why: :why: :why: :why: :why: :why: :why: :why: :why: :why: :why: :why: :why: :why: :why: :why: :why: :why: :why: :why:

Myśli samobójcze

przez coma 24 wrz 2011, 12:43
Ślicznotka, :( wiem, że ostatnio nie miałam czasu dla Ciebie i się nie odzywałam, ale jestem i jak coś to możesz na mnie liczyć, napisać czy coś... Ściskam Misiaczku.
coma

Myśli samobójcze

przez Artemizja 24 wrz 2011, 13:10
ile nowych wpisów się tutaj pojawiło...to przerażające...
Ślicznotka, lemac, nie wiem dzisiaj co Wam napisać,bo moje myśli też krążą wokół tego...zdaję sobie jednak mimo wszystko sprawę,że to nie jest wyjście...to ucieczka przed życiem...dlatego trzymać mi się tam i nie poddawać się
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Myśli samobójcze

przez Korba 24 wrz 2011, 13:33
Ślicznotka napisał(a):Od wczoraj non stop :hide:
Walczę z nimi ale ciągle przegrywam.
Zrobiłam sobie nawet bilans zysków i strat i wychodzi, ze więcej na tym zyskam.
Wiem, ze to egoistyczne podejście w stosunku do moich najbliższych ale ja już nie wytrzymuję sama ze sobą :why: :hide:

już ja Ci to dziś wybiję z głowy :nono:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Myśli samobójcze

przez lemac 24 wrz 2011, 14:18
Korba napisał(a):
już ja Ci to dziś wybiję z głowy :nono:

Korba - Kasiu dziękuję Ci bardzo - wiesz za co - :uklon: :uklon: :uklon:

Myśli samobójcze

przez Korba 24 wrz 2011, 14:20
lemac, naprawdę nie ma za co. Zależy mi na naszej Kasieńce.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Sortuj wg