dieta na kłopoty

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

dieta na kłopoty

przez wolwerine 28 cze 2014, 20:17
polecam każdemu na tym forum dietę an dwa tygodnie - witariańską, może być raw tiil4 albo witariaznim 80/10/10. w każdym razie chodzi o przewagę surowego jedzenia: warzyw, owoców, orzechów, nasion, nad resztą żywności, zero słodyczy, żywności przetworzonej, glutenu, alkoholu, nabiału itp. Poprawa nastroju jest zauważalna po pierwszym dniu. Dla mniej odważnych - zielone koktajle na śniadanie.Polecam zgooglać i poczytać. U mnie działa!

dieta na kłopoty

przez damaged0 29 cze 2014, 16:00
jaka jest ideologia rawtil4?czemu surowo do 16, a nie np.do 18?:D i ogolnie o co chodzi,ktos wytlumaczy?

-- 29 cze 2014, 16:01 --

jaka jest ideologia rawtil4?czemu surowo do 16, a nie np.do 18?:D i ogolnie o co chodzi,ktos wytlumaczy?
Szczesliwie wyleczona z bulimii dzieki fluoksetynie:)
Depresja wciaz.

dieta na kłopoty

przez Wiksar 12 sie 2014, 14:13
Ogólnie im bardziej przetworzona żywność, tym mniej zdrowa. Jedząc surowe warzywa i owoce możemy przyswoić więcej witamin niż gdybyśmy poddali je obróbce termicznej. I jak dla mnie taki detoks jak najbardziej spoko.

1

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

dieta na kłopoty

przez Chada 12 sie 2014, 15:11
ja polecam schabowego z ziemniakami i kapustką poprawa samopoczucia po 5 minutach od pierwszego kęsa.Jajecznica po chłopsku również zwłaszcza rano najlepiej z patelni z gorącymi bułeczkami.No to zdrowia :)

Lamotrygina 150mg

dieta na kłopoty

przez Arasha 12 sie 2014, 15:39
Oj, Chada, Chada ...
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

dieta na kłopoty

przez damaged0 12 sie 2014, 15:41
Chada napisał(a):ja polecam schabowego z ziemniakami i kapustką poprawa samopoczucia po 5 minutach od pierwszego kęsa.Jajecznica po chłopsku również zwłaszcza rano najlepiej z patelni z gorącymi bułeczkami.No to zdrowia :)

albo kebs nom nom
clean eating? i'll rather clean my plate B)
Szczesliwie wyleczona z bulimii dzieki fluoksetynie:)
Depresja wciaz.

Sortuj wg