bioenergoterapia-klatwy,meridiany ,czakran

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

bioenergoterapia-klatwy,meridiany ,czakran

przez jann45 08 wrz 2010, 06:07
Witam, co sadzicie o teori ze kazda choroba fizyczna lub psychiczna ma podloze energetyczne, tzn i cala psychitria jest tylko maskowaniem objawów , ponoc obce byty , duchy , lub nawet inni ludzie zajmujacy sie ezoteryka lub magia moga nas zniszczyc, doprowadzic do obledu itp,

Re: bioenergoterapia-klatwy,meridiany ,czakran

przez Roberrrto 08 wrz 2010, 09:55
No, dlatego trzeba odnaleźć człowieka od wisiorków z Buddą, bo tylko Budda może nas uratować..... Też ładna teoria, prawda?
:P
Roberrrto

przez ALEKS*OLO 08 wrz 2010, 11:32
Budda to bzdura, najskuteczniejsza jest uryna, trzeba nasikać na szmatke i przylozyć sobie do czoła, potem mocno rozpedzic sie i prosto w sciane, pomaga.
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez szklanyczlowiek 08 wrz 2010, 13:14
Panna_Modliszka napisał(a):Budda to nie bzdura.. Ale wierzenie w uleczające wisiorki to bzdura.

Dokladnie tak, zeby mod pisal cos takiego to lekkie przegiecie.

przez Roberrrto 08 wrz 2010, 13:23
Nie żebym moda tłumaczył, ale myślę, że jej o słynne wisiory z Buddą chodziło o których ja wspomniałem...
Roberrrto

przez Roberrrto 08 wrz 2010, 13:37
Rany... Mieliśmy tu takiego gościa, który nam oferował wisiory z Buddą, które po roku noszenia uleczają wszelkie choroby. Obśmialiśmy sprawę, oferta wylądowała w koszu. Użyłem tego wisiora jako sarkazm, bo tak na mnie działają tematy typu klątwy, zaklęcia i wisiory z czymkolwiek. Aleks*Olo też chyba dosyć ironicznie o tej urynie napisała. Tyle. Więcej luzu ludzie.
Roberrrto

przez Roberrrto 08 wrz 2010, 13:48
No nie wiem, koleś był bardzo oburzony naszym brakiem entuzjazmu, to może w to wierzył..? ;)
Roberrrto

przez paradoksy 08 wrz 2010, 13:53
ALEKS*OLO napisał(a):Budda to bzdura, najskuteczniejsza jest uryna, trzeba nasikać na szmatke i przylozyć sobie do czoła, potem mocno rozpedzic sie i prosto w sciane, pomaga.

Mówisz?
idę więc szmatkę namoczyć, jak zrobię sobie bubu to będzie na Ciebie :P
paradoksy

przez polakita 08 wrz 2010, 13:56
Najwyraźniej moderatorzy wierzą tylko w oficjalne metody zaaprobowane przez NFZ, wyśmiewając wszelkie inne, pytanie tylko czy się wyleczyli z choroby?

[Dodane po edycji:]

właśnie tego typu podejście moderatorów mnie zniechęciło do tego forum, i się wypisałam, jak widzę nic się nie zmieniło od tamtego czasu.

przez ALEKS*OLO 08 wrz 2010, 14:19
Tak tak moderatorzy tego forum są złymi ludźmi, a fee a kysz szatani.

A powaznie, oczywiscie ze ironizowałam z ta uryną, i oczywiście ze chodziło mi o tego Pana który wciskał uleczające wisiory z Buddą. Do Buddy jako Buddy nic nie mam.
Do bioenergoterapi, ziołoterapi itp tez nic nie mam, sama probowalam sie tak leczyc i niestety nie podzialalo. Ale klątwy i wisiory to jest zwykle naciaganie i bujda na resorach.
polakita, Psychotropy juz raz wyciagnely mnie z totalnego bagna i uratowaly mi zycie, teraz drugi raz mnie lecza.
A Twoje ziółka nie. Pytanie czy one Ciebie wyleczyły?
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

ExModerator

przez polakita 08 wrz 2010, 15:28
Amon_Rah napisał(a):Znowu zamierzasz z nami walczyć?

Nie zamierzam z wami znowu walczyć, tylko mnie czasem krew zalewa jak czytam niektóre wypowiedzi. Tak się składa że często pochodzące od moderatorów. Może lepiej jeśli jednak przestanę sie w ogóle wypowiadać na tym forum.

ALEKS*OLO napisał(a):Psychotropy juz raz wyciagnely mnie z totalnego bagna i uratowaly mi zycie, teraz drugi raz mnie lecza.
A Twoje ziółka nie. Pytanie czy one Ciebie wyleczyły?

Rozumiem, i to dobrze. Ale moich ziółek nie brałaś więc nie wiesz czy cię by wyleczyły.
Jeżeli o mnie chodzi, to nie mam od dawna objawów chorobowych. To tyle.

Aby odpowiedziec na pytanie autora
jann45 napisał(a):ponoc obce byty , duchy , lub nawet inni ludzie zajmujacy sie ezoteryka lub magia moga nas zniszczyc, doprowadzic do obledu itp,

Uważam (na podstawie tego co czytałam) że zajmowanie się ezoteryką lub magią, wywoływanie duchów, bioenergoterapia, rzucanie klątw, sekty, mogą doprowadzić do obłędu, choroby psychicznej. Dlatego ja się trzymam od tych spraw jak najdalej i staram się innych ostrzegać.

przez ALEKS*OLO 08 wrz 2010, 15:47
No i napewno nie sprobuje tych ziółek bo mi je obrzydziłas totalnie swoją namolnościa i przekonywaniem jakie to one nie sa super.
Ja nie latam po forach i nie wciskam ludziom "bierz chemie! bierz psychotropy! chemia jest najlepsza!". Bo każdy ma swoj rozum i wyprobuje tego co uwaza za sluszne.

btw.
Ludzie nie potrafia znalezc granicy, miedzy naprawde dzialajacymi ziołami, technikami relaksacji itd a właśnie klątwami, wisiorami, eliksirami itd.
Inni dobrze o tym wiedzą i wyskakują z coraz to" lepszymi" i lepiej "uzdrowiajacymi" dyrdymałami a chodzi tylko o kasę, w zerowym stopniu o wyleczenie.

ExModerator

przez polakita 08 wrz 2010, 15:50
Dodać do tej listy należy satanizm i muzykę satanistyczną, stawianie kart tarota i przepowiadanie przyszłości, generalnie lista jest długa. Chodzi mi o to że tego nie należy bagatelizować, bo można się wkopać w kłopoty.

ALEKS*OLO, każdy ma swoją metodę, tylko że tu na forum farmakoterapia jest polecana jako najlepsza metoda walki z chorobą, a pozostałe metody traktowane "po macoszemu". Jestem za tym aby dojść do sedna choroby i z niej wyjść, a farmakoterapia w gruncie rzeczy nie leczy przyczyn choroby tylko niweluje objawy. Zresztą, nie chce mi się już pisać o tym...
Owszem szalałam kiedyś na forum, bo byłam podekscytowana że udało mi się wyjść z choroby. Innej metody nie znam, pewnie każdy musi znaleźć swoją.

przez scroll 08 wrz 2010, 21:07
polakita napisał(a):Dodać do tej listy należy satanizm i muzykę satanistyczną, stawianie kart tarota i przepowiadanie przyszłości, generalnie lista jest długa. Chodzi mi o to że tego nie należy bagatelizować, bo można się wkopać w kłopoty.

Cholera... teraz już wiem, że nie powinienem słuchać Deicide :silence:
Bóg mnie pokarał :why:
scroll

Sortuj wg