Grupa wsparcia chorych na depresję.

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Marta49Krakow 25 lip 2016, 13:47
Witajcie) Jestem Marta z Krakowa. Mam 49 lat. Męczą mnie nawracające epizody depresyjne. Widząc jak fajnie i miło moja koleżanka spędza czas z grupą AA - pomyślałam, że może i my utworzylibyśmy grupę wsparcia. Jeśli ktoś jest zainteresowany pomysłem, zapraszam do rozmowy. Pozdrawiam)

przez Stracona100 25 lip 2016, 18:30
Ja jestem "za", ale to bardzo trudna sprawa. Depresyjnych trudno zachęcić do spotkań, są mało rozmowni i smutni. Nie bardzo umiem sobie to wyobrazić, choć czasem też o tym myślałam.
"Im mniej człowiek wie, tym łat­wiej mu żyć. Wie­dza da­je mu wol­ność, ale unieszczęśliwia."
"Le­piej jest um­rzeć, kiedy człowiek chce żyć, niż umierać wte­dy, kiedy człowiek chce już tyl­ko umrzeć."

- E.M.Remarque

zabija mnie DEPRESJA ENDOGENNA

przez Teksas 27 lip 2016, 00:44
Jestem za, choć jak czytam to forum to widzę, że niewiele mitingów dochodzi do skutku. Stracona ma zapewne rację. Ale gdyby się coś działo w pobliżu Śląska to jezdem.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg