Błagam o pomoc błagam!!!!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez bezsilna_22 24 kwi 2014, 20:52
hooain napisał(a):bezsilna, spokojnie dokładnie, kontynuuj resetując mojego posta

wyczułam ze wysmiewacie sie ze mnie

przez hooain 24 kwi 2014, 20:55
bezsilna_22, słuchaj, na forum/w wątku o tej tematyce nie istnieje coś takiego jak kpina. luźny żart owszem. uspokajam
ତ୍କୃ

przez bezsilna_22 24 kwi 2014, 22:51
hooain napisał(a):bezsilna_22, słuchaj, na forum/w wątku o tej tematyce nie istnieje coś takiego jak kpina. luźny żart owszem. uspokajam

ok
mam nadzieje

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Arasha 24 kwi 2014, 23:23
Nie znasz mnie, a ja nie znam Ciebie. Ale powiem Ci, że też czuję się fatalnie i to od ponad 9 lat. Leków boję się brać ze względu na emetofobię, czyli lęk przed wymiotami ( jeden z wątków na tym forum, jak chcesz poczytać ). Mam prawie 30 lat, a jestem dopiero na II roku studiów i ciągle czuję się słaba. Wydaje mi się, że żyję ostatkiem sił, mimo że tak bardzo podobają mi się studia i życie. Ale niestety też sama zapracowałam sobie po trochu na swoje dolegliwości. Mam stwierdzoną grzybicę ogólnoustrojową i od dawna powinnam być na ścisłej diecie, ale nie potrafię, bo jestem uzależniona od jedzenia ( zwł. słodyczy ), a poza tych chce zrobić tym wszystkim specom na złość, a tak naprawdę to robię na złość sobie :roll: Też uważam, że nie ma dla mnie ratunku, ale póki mogę staram się żyć.

Dodam, że nigdy nie miałam i nadal nie mam przyjaciół, ale do tego też da się jakoś przyzwyczaić. Boli tylko na początku, zwł. w szkole wśród rówieśników, potem człowiek się uodparnia, ale na pewno nie do końca. Przecież nikt tak naprawdę nie chce być sam.

Do tego wszystkiego mam jeszcze problemy ze snem i silne lęki, więc rozumiem, że nie jest Ci łatwo. Ja też czuje się bezsilna ...

Jeśli chcesz, to możesz coś do mnie napisać. Pozdrawiam Cię bezsilna22
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez bezsilna_22 24 kwi 2014, 23:35
Arasha napisał(a):Nie znasz mnie, a ja nie znam Ciebie. Ale powiem Ci, że też czuję się fatalnie i to od ponad 9 lat. Leków boję się brać ze względu na emetofobię, czyli lęk przed wymiotami ( jeden z wątków na tym forum, jak chcesz poczytać ). Mam prawie 30 lat, a jestem dopiero na II roku studiów i ciągle czuję się słaba. Wydaje mi się, że żyję ostatkiem sił, mimo że tak bardzo podobają mi się studia i życie. Ale niestety też sama zapracowałam sobie po trochu na swoje dolegliwości. Mam stwierdzoną grzybicę ogólnoustrojową i od dawna powinnam być na ścisłej diecie, ale nie potrafię, bo jestem uzależniona od jedzenia ( zwł. słodyczy ), a poza tych chce zrobić tym wszystkim specom na złość, a tak naprawdę to robię na złość sobie :roll: Też uważam, że nie ma dla mnie ratunku, ale póki mogę staram się żyć.

Dodam, że nigdy nie miałam i nadal nie mam przyjaciół, ale do tego też da się jakoś przyzwyczaić. Boli tylko na początku, zwł. w szkole wśród rówieśników, potem człowiek się uodparnia, ale na pewno nie do końca. Przecież nikt tak naprawdę nie chce być sam.

Do tego wszystkiego mam jeszcze problemy ze snem i silne lęki, więc rozumiem, że nie jest Ci łatwo. Ja też czuje się bezsilna ...

Jeśli chcesz, to możesz coś do mnie napisać. Pozdrawiam Cię bezsilna22

napiszę do Ciebie
bo ja boję sie na forum pisać z czym dokładnie "walczę"
boję się ze np ktos kto mnie zna moze tutaj byc
ciągle jakis lęk

ale to nic strasznego
kazdy moze zarazic sie pasozytem
Boze
to jest koszmar

przez pan26xyz 25 kwi 2014, 02:26
bezsilna_22, Spokojnie. Sam czasem szaleje z jakiegoś powodu. Zwróciłaś tu uwagę większości ludzi, ja też dosyć często staram się zwrócić na siebie uwagę tu bo w rzeczywistym świecie każdy mnie olewa. A więc, może kwestia twojej niedowagi leży gdzieś w Twojej głowie, może po prostu zbyt wiele poświęcasz myśli na doszukiwanie się dlaczego tak jest, do tego nerwy i masz odpowiedź. Może spróbuj jeść mniejsze porcje a częściej. Sam jestem chudzielcem, ale przyznam że od pewnego czasu właśnie zacząłem jeść w ten sposób i odrobinę waga skoczyła w górę, właściwie to wskazówka tylko zadrżała, ale to już jest jakiś sukces :great: Wracając jeszcze do Twoich myśli samobójczych, nie ty jedna masz takie myśli. Mogę śmiało powiedzieć witaj w klubie, też dosyć często myślę o tym po co ja w ogóle żyję, ten stres, myśli że jestem komuś coś dłużny, że nie wykonałem jakiejś pracy na czas przytłacza mnie i nagle czuję się winny za to wszystko, chce uciec od tego, a zabicie siebie byłoby najprostszym rozwiązaniem. Tylko co będzie po tym, czy jak siebie zabijemy będziemy dalej mogli iść na piwo, przespać się z koleżanką lub kolegą, zatańczyć do ulubionej piosenki, nakręcić film, zrobić komuś zdjęcie, wypłakać się i wyżalić bliskiej osobie lub komuś z forum, porozmawiać z rodziną, przyjaciółmi. Chyba znasz odpowiedź, a jeśli nie to przeczytaj jeszcze raz co napisałem i pomyśl zinterpretuj to pozytywnie.

W razie co jestem do Twojej dyspozycji.
pan26xyz

przez bezsilna_22 25 kwi 2014, 09:35
pan26xyz napisał(a):bezsilna_22, Spokojnie. Sam czasem szaleje z jakiegoś powodu. Zwróciłaś tu uwagę większości ludzi, ja też dosyć często staram się zwrócić na siebie uwagę tu bo w rzeczywistym świecie każdy mnie olewa. A więc, może kwestia twojej niedowagi leży gdzieś w Twojej głowie, może po prostu zbyt wiele poświęcasz myśli na doszukiwanie się dlaczego tak jest, do tego nerwy i masz odpowiedź. Może spróbuj jeść mniejsze porcje a częściej. Sam jestem chudzielcem, ale przyznam że od pewnego czasu właśnie zacząłem jeść w ten sposób i odrobinę waga skoczyła w górę, właściwie to wskazówka tylko zadrżała, ale to już jest jakiś sukces :great: Wracając jeszcze do Twoich myśli samobójczych, nie ty jedna masz takie myśli. Mogę śmiało powiedzieć witaj w klubie, też dosyć często myślę o tym po co ja w ogóle żyję, ten stres, myśli że jestem komuś coś dłużny, że nie wykonałem jakiejś pracy na czas przytłacza mnie i nagle czuję się winny za to wszystko, chce uciec od tego, a zabicie siebie byłoby najprostszym rozwiązaniem. Tylko co będzie po tym, czy jak siebie zabijemy będziemy dalej mogli iść na piwo, przespać się z koleżanką lub kolegą, zatańczyć do ulubionej piosenki, nakręcić film, zrobić komuś zdjęcie, wypłakać się i wyżalić bliskiej osobie lub komuś z forum, porozmawiać z rodziną, przyjaciółmi. Chyba znasz odpowiedź, a jeśli nie to przeczytaj jeszcze raz co napisałem i pomyśl zinterpretuj to pozytywnie.

W razie co jestem do Twojej dyspozycji.

Dziękuję za odpowiedź
ja po prostu jestem bezsilna wobec tego co mnie spotkało i spotyka
u mnie to wszystko bierze się z chorób fizycznych
dzisiaj wstałam i duszności od razu i krwioplucie
wiem ze to moze byc objaw pasozyta właśnie (jest on zdiagnozowany biore leki) ale jak czytam na forach to nikt nie piszę o pluciu krwią (z rana)
jestem zalamana i bezsilna
ja juz nie mam sił na to i słów
i jem dużo produktów dozwolonych a waga jak zaklęta w miejscu
drapie mnie w gardle dławienie czuję i ta straszna duszność z tą krwią
przeciez ja dłużej nie wyrobię
:(

przez aaneczka25 27 kwi 2014, 20:32
Odnoszę wrażenie, że wkręcasz sobie te choroby. Jesteś normalnie żalosna. Ja miałam raka nerki. Mialam operację wycięcia guza, i dostawałam kopy antybiotykow. I jakoś żyję.

przez bezsilna_22 27 kwi 2014, 22:42
aaneczka25 napisał(a):Odnoszę wrażenie, że wkręcasz sobie te choroby. Jesteś normalnie żalosna. Ja miałam raka nerki. Mialam operację wycięcia guza, i dostawałam kopy antybiotykow. I jakoś żyję.

Co sobie wkręcam skoro mam wyniki badań?
żadnej choroby sobie nie wkręciłam
każdy organizm jest inny
poza tym pisałam że mam chorobę pasożytniczą która daje mnóstwo strasznych objawów( zdiagnozowane!)

"Jesteś normalnie załosna"
a Ty jesteś bezczelna :)

przez Haissem 27 kwi 2014, 22:46
dfjhbjjbfjhg@wp.pl, spieprzaj
Haissem

przez bezsilna_22 27 kwi 2014, 22:47
Haissem napisał(a):dfjhbjjbfjhg@wp.pl, spieprzaj

?

przez lunatic 27 kwi 2014, 22:50
bezsilna_22,
jakie leki zazywalas na wzmocnienie organizmu?

przez bezsilna_22 27 kwi 2014, 22:51
lunatic napisał(a):bezsilna_22,
jakie leki zazywalas na wzmocnienie organizmu?

ciągle biore witaminy rózne bo mam niedobory duze
i probiotyki na jelita

Sortuj wg