chce zdechnąć

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

chce zdechnąć

przez bedzielepiej 16 lis 2013, 17:42
nie mogę oddychać wśród ludzi, nie mogę jeść wśród ludzi i nie mogę myśleć w ich obecności
jak jestem w tłumie przeciskającym się do tramwaju, to mam ochotę wyć
robię zakupy w markecie i dostaję ataków paniki przy kasie gdy kolejka się przesuwa i zaraz ja mam wyciągać pieniądze i pakować błyskawicznie zakupy
ciągle mam wrażenie że zaraz się wywalę, zacznę tarzać po ziemi, uderzę o coś
jaki jest sens by ciagnąć dlużej tą męczarnię?

chce zdechnąć

przez niosaca_radosc 16 lis 2013, 18:01
bedzielepiej, skąd takie załamanie? Twój nick taki optymistyczny, a post i temat z kompletnie przeciwległego bieguna...
Męczarni nie warto ciągnąć. Z nią trzeba walczyć, by później żyć normalnie.
Problemem nie jest problem. Problemem jest Twoje nastawienie do problemu
Moderator

chce zdechnąć

przez UnityMitford 16 lis 2013, 20:18
wszyscy tutaj przechodzimy często przez to samo, a nawet gorsze sytuacje
jest tak źle, że się nie chce, mi też się często nie chce
ale staram się traktować tą nerwice jako próbę, próbę, którą muszę przejść, tylko kolejny krok na drodze życia
gdy go zrobię, gdy się uda, będę tylko silniejsza
i będziesz i Ty!
UnityMitford

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

chce zdechnąć

przez khaleesi 16 lis 2013, 20:22
bedzielepiej, pamiętaj będzie lepiej ;) Kurczę ten nick taki pozytywny a post nie bardzo :? Cierpisz na nerwice lękową?
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

chce zdechnąć

przez Arhol 16 lis 2013, 21:05

A jaki jest sens by podjebać sobie gardło,skończyć jako wisielec na strychu,czy nafaszerować się magicznymi pastylkami na sen wieczny?
To nie tak że umniejszam twoim objawom - jest ciężko,przepierdolenie ciężko przy zaburzeniach,ale nie zadawałbyś tego pytania gdybyś nie chciał żyć....
Posiedź tu z nami,może odpowiedź przyjdzie,jeśli wybierzesz inną drogę...nikt nie może cie powstrzymać,wszystko twój wybór - przymusu życia nie ma,nie było i nie będzie,Ale nikt,choćby tu - w zlocie internetowych psychozjebów,do końca sam nie jest...
Trzymaj się studentko,to nie tak,że jest tylko radość, i reszta syfu,ale też nie tak że tylko otchłań i gnój...zawsze jest coś pomiędzy...
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

chce zdechnąć

przez Hal. 16 lis 2013, 23:47
Czuje sie tak samo. Jaki sens by podjebać sobie gardło? Nigdy więcej nie będziesz czuł nic bolesnego. Przepraszam. Ale jestem w tej chwili pijana. zostałam sama i nie wiem co robić. Czuję sie jak ostatni śmieć. Szukam pomocy tam, gdzie mam na to ostatnią nadzieję. Jedyna rada: szukaj nadziei gdziekolwiek możesz - może kiedyś będzie lepiej.

chce zdechnąć

przez UnityMitford 16 lis 2013, 23:49
Hal. napisał(a):Czuje sie tak samo. Jaki sens by podjebać sobie gardło? Nigdy więcej nie będziesz czuł nic bolesnego.

nigdy nie wiesz co czeka po drugiej stronie, nie możesz mieć pewności, że śmierć jest równoznaczna z ulgą
UnityMitford

chce zdechnąć

przez Hal. 16 lis 2013, 23:50
Nie wierze w nic po śmierci. Nic = spokój ducha.

chce zdechnąć

przez NieznanySprawca 16 lis 2013, 23:51
UnityMitford, Chcesz dziewczynę złapać na strach przed piekUem?
Wierzysz w Bozie i Sąd ostateczny? :zzz:
NieznanySprawca

chce zdechnąć

przez UnityMitford 16 lis 2013, 23:54
NieznanySprawca napisał(a):UnityMitford, Chcesz dziewczynę złapać na strach przed piekUem?
Wierzysz w Bozie i Sąd ostateczny? :zzz:

mam raczej agnostyczne podejście do tych tematów
nie wiem co się dzieje gdy umieramy, po prostu, może to być cokolwiek
a czymkolwiek może być coś pozytywnego, negatywnego, lub po prostu nic
UnityMitford

chce zdechnąć

przez NieznanySprawca 17 lis 2013, 00:00
UnityMitford,
może to być cokolwiek

nie sądzę, aby gdy zginie jakaś krowa, mrówka, kleszcz (lol), to jego świadomość trwała dalej w innym wymiarze, albo nawet "cokolwiek" innego.
jesteśmy tu na tych samych prawach, co reszta żywego barachła, więc chyba tylko "nic" jest rozsądną odpowiedzią. :mrgreen:
Hal.,
na początek idź spać, wytrzeźwiej, wylecz kaca, melancholijne rozkminy po alkoholu to czasem piepszony koszmar.
NieznanySprawca

chce zdechnąć

przez ladywind 17 lis 2013, 00:02
Napewno ateistom jest zdecydowanie gorzej żyć ze swoimi przypadlosciami gdyż śmierć jest równoznaczna z końcem wszystkiego . Wierzący pod tym wzgledem dużo sobie tłumaczą wiarą i częściej widzą sens nawet w swoim cierpieniu.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

chce zdechnąć

przez Midori 17 lis 2013, 00:05
Ja tam zdecydowanie nie zamierzam umierać. Nie znalazłam sensu życia, ale też nie zamierzam się poddać w jego poszukiwaniach. Nie wierzę w boga, ani w życie po śmierci. Dlatego nie chcę umierać. Po prostu chcę żyć i znaleźć sens, choćby nie wiem co.
Bo jeśli nie ma boga i życia po śmierci, nie chcę być nic nie znaczącym bytem...
Midori

chce zdechnąć

przez magnolia84 17 lis 2013, 00:07
Midori napisał(a):Ja tam zdecydowanie nie zamierzam umierać. Nie znalazłam sensu życia, ale też nie zamierzam się poddać w jego poszukiwaniach. Nie wierzę w boga, ani w życie po śmierci. Dlatego nie chcę umierać. Po prostu chcę żyć i znaleźć sens, choćby nie wiem co.
Bo jeśli nie ma boga i życia po śmierci, nie chcę być nic nie znaczącym bytem...

:brawo:
magnolia84

Sortuj wg