wspomnienia ze szpitala

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

wspomnienia ze szpitala

przez misiek_1 04 lis 2013, 21:02
jak wspominacie Wasz pobyt w psychiatryku,ile razy byliście, z jakiego powodu tam trafiliście?co było dla Was najgorsze w tym miejscu? ja raz zostałam zaatakowana przez dziewczynę która zaczęła do mnie krzyczec ze na nia nadaje a ja rozmawiałam przez komórkę wystraszyłam się troche ale za chwilę się uspokoiła.

wspomnienia ze szpitala

przez Łapa 04 lis 2013, 21:08
Byłem w psychuszce raz, przez miesiąc, na Nowowiejskiej w Warszawie, pobyt wspominam bardzo dobrze. Trafiłem tam na własną prośbę w ostrej fazie maniakalnej. Lekami mnie wyciszyli, zbili manie i od tego czasu nie ma potrzeby bym tam się udawal.
ObrazekObrazekObrazekObrazek

wspomnienia ze szpitala

przez bedzielepiej 06 lis 2013, 17:39
Tęsknię za ludźmi z mojego pierwszego szpitala i żałuję, ze nie próbowałam utrzymać z nimi dłużej kontaktów... Ale to był oddział dziecięcy, 8 lat minęło

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

wspomnienia ze szpitala

przez monk.2000 06 lis 2013, 18:39
Byłem raz we Warszawie na Sobieskiego. Jedyna zaleta, że nie trzeba udawać szczęśliwego.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Sortuj wg