co mi jest?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

co mi jest?

przez aneta8907 13 wrz 2013, 12:36
Od dwóch miesięcy mam problem z jedzeniem, muszę się do niego przymuszać. Często nie mogę spać i cały czas mysle że jestem na coś poważnego chora. Nie mogę spokojnie siedzieć zawsze musze coś robic chociaż nie chce mi się. serce wali mi jak oszalałe i dostaje drgawek nóg. W pracy tylko patrze na zegarek ile jeszcze tam muszę siedzieć jak zobacze że zostało mi jeszcze 5 godzin to zaczynam czuć serce w gardle i myśli że tyle niezdołam tam usiedzieć.Wydaje mi się że wygladam jak kościotrup i nie mogę na siebie patrzeć. Nic mnie nie cieszy, czy to jest nerwica czy depresja, czy jeszcze coś innego? proszę o szybką odpowiedź

co mi jest?

przez Anna Maria 13 wrz 2013, 12:43
aneta8907, to może być i depresja i nerwica. Najlepiej żeby to ocenił specjalista. Możesz napisać z skąd jesteś to pomożemy Ci wybrać fachowca.
Anna Maria

co mi jest?

przez aneta8907 13 wrz 2013, 13:04
Jestem z Poznania

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

co mi jest?

przez Saraid 13 wrz 2013, 14:13
aneta8907, Nikt z nas nie jest tutaj specjalistą ,udaj się do niego poda Ci diagnoze zastosuje odpowiednie leczenie.
Saraid

Sortuj wg