Samobójstwo

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samobójstwo

przez Artemizja 24 gru 2012, 20:14
Szymonek20, leki możesz wziąć na początku,żeby wspomóc terapię.Nie musisz ich brać cale życie.Warto jednak spróbować wszystkiego,żeby sobie pomóc.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Samobójstwo

przez oxygen_80 24 gru 2012, 20:20
Szymonek20, nikt Cię nie weźmie za czubka... Psychiatra to po prostu lekarz od głowy, normalna sprawa. Psychiatrzy mają do czynienia z naprawdę ciężkimi przypadkami, mają doświadczenie. Nie chodzi mi o umniejszanie Twojego cierpienia, ale specjalista mógłby Ci dobrać leki, dzięki którym za kilka miesięcy zmieniłbyś postrzeganie świata. Wiem, że teraz nie wydaje Ci się to możliwe, ale niestety jedynym wyjściem jest spróbowanie. Zawody miłosne są straszne, ale kto ich nie przeżył? Obiecać Ci mogę tylko tyle, że jeszcze nie raz będziesz kochał i będziesz kochany. Nie odbieraj sobie szansy na takie piękne uczucia.
oxygen_80

Samobójstwo

przez Szymonek20 24 gru 2012, 20:20
Lilith mam pozornie mam dokoła ludzi którzy się o mnie martwią znajomych i rodzinę którzy się o mnie martwią a ja o swoich problemach nie lubię mówić dokoła po co mam martwić wszystkich co mi jest. Żeby się zadręczali się problemami moimi bez sensu. Czasem muzyka pomaga chwilowo nie myśleć o tym wszystkim :/

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samobójstwo

przez Artemizja 24 gru 2012, 20:25
Szymonek20, skoro nie byłeś u lekarza i nikomu nie mówiłeś o swoich problemach,to skąd masz Trazodon?W innym wątku napisałeś,że przepisał Ci go lekarz...?

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Samobójstwo

przez Szymonek20 24 gru 2012, 20:31
Lilith u lekarza rodzinnego byłem ale powiedziałem że na bezsenność cierpię i mi przepisał "Trittico CR 150 mg" i kazał brać 1/3 tabletki 50 mg ale pomijaiąc ten fakt. Nie powiedziałem że chcę popełnić samobójstwo bo by mi nie przepisał...

-- 24 gru 2012, 19:35 --

Dzięki za rady i wspracię ale pewnie i tak z nich nie skorzystam znajć mnie nie będzie mi się chciało. A i tak już długo nie pożyje jutro pójde na imprezę wrócę nad ranem do domu i może znajda mnie po paru dniach ale wtedy już ratunku nie będzie dla mnie :(

Samobójstwo

przez Artemizja 24 gru 2012, 20:44
Szymonek20, czy My się już przypadkiem nie poznaliśmy...? :?

Administrator

Samobójstwo

przez maska451 24 gru 2012, 20:58
Też powoli wyciągam wnioski aby udać się jednak do specjalisty mimo że nadal uważam że jest to desperackie i żałosne ale skoro nie ma wyjścia to będe musiał zdecydować się na taki ruch. Odczuwam że Twój przypadek jest gorszy albo poprostu gorzej go przedstawiasz, nie wnikam. Ale wiedz że zawsze jest o co walczyć, sam osobiście straciłem "tymczasowo" dużo ważnych wartości ale mimo to będe starał się zrobić coś z moim życiem. Pamiętaj że nikt nie pamięta tchórzy.

Sortuj wg