Jestem pechowy...

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Jestem pechowy...

przez Bonus 07 cze 2012, 15:16
Mieć plany, cele, a móc je zrealizować, to nie jest to samo. To tak samo jak z marzeniami, każdy ma marzenia i dąży do nich, tylko większość ludzi nie spełnia swoich marzeń, bo nie to jest niemożliwe. Bądzmy realistami?
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

Jestem pechowy...

przez rafka 07 cze 2012, 15:21
pytałam czy masz jakąś pracę?
rafka

Jestem pechowy...

przez Bonus 07 cze 2012, 15:24
Już odpowiadam na pytanie: oczywiście, że pracuję i to ciężko za marne pieniądze, które nawet nie wystarczaja na jedzenie. Na nic innego pieniędzy nie mam, nawet ubrań nie mogę sobie kupić, a jeśli już je kupuje, to rzadko. Gdybym chciał zrealizować swoje cele i plany, jakie chciałbym mieć, to musiałbym chyba spać na pieniądzach, a ja na oczy nie widziałem dużych pieniędzy. Nie ma darmowych celów, ani planów, bo nawet gdzieś pojechać to trzeba zapłacić za podróż, żeby gdzieś zamieszkać w innym miejscu, trzeba gdzieś tam płacić za mieszkanie, za inne opłaty i to dużo. Ludzie teraz zarabiają za mało, aby żyć normalnie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Jestem pechowy...

przez rafka 07 cze 2012, 15:30
Ty masz pracę i jeszcze narzekasz. Popatrz na tych którzy nie mają pracy i to jest dopiero problem.
rafka

Jestem pechowy...

przez Bonus 07 cze 2012, 15:34
Nikogo to nie obchodzi, że ja nie mam pieniędzy i nie mogę sobie kupić wielu rzeczy. Nikogo też nie obchodzi, że ja nie mogę osiągnąć swojego celu i jest mi źle, bo jestem biedny. Każdy stwierdzi, że "mój problem", ale ja też oczekuję zrozumienia, jakiegoś wsparcia, dobrej rady, a nie ciągle głupiej i niesłusznej krytyki. Warto się zastanowić trochę, zanim się kogoś skrytykuje, bo można się pomylić...A to czy ja chciałbym mieć plany i cele, czy je już mam, to i tak nie ma znaczenia, jeśli nie mogę tego osiągnąć przez biedę

Jestem pechowy...

przez *Wiola* 07 cze 2012, 15:36
Bonus, :silence: Ręce opadają :evil:
Moderator

Jestem pechowy...

przez Bonus 07 cze 2012, 15:38
Ja narzekam na pracę? Ona mi się bardzo podoba, bo ja lubię fizyczną pracę i mieć dobrą kondycję, tylko jest mało płatna i z tego nikt nie byłby zadowolony, nawet Ty, gdyby mało Ci płacili? Każdy oczekuje większych pieniędzy za ciężką pracę i w ogóle. Poza tym nie zawsze mam pracę, bo tam jest z pracą różnie i np.teraz czekam na pracę, bo obecnie jej nie ma.

Jestem pechowy...

przez Adam Smith 07 cze 2012, 15:40
wykończony napisał(a):Tomcio nie musisz chodzić bez czapki aby złapać grypę.

Kurde , znów moja wiedza medyczna okazała się do dupy :P
Adam Smith

Jestem pechowy...

przez Bonus 07 cze 2012, 15:41
Nie interesują mnie wasze głupie opinie? Nie pierwszy raz mam do czynienia z dziwakami i bezmózgami, ale takie są teraz czasy. Ja tylko wypowiedziałem sie w danym temacie, a reszta mnie nie interesuje!!

Jestem pechowy...

przez dogomaniaczka 07 cze 2012, 15:42
Bonus, to może pisz sam ze sobą będzie najlepiej i z łaski swojej nie obrażaj nikogo.

Jestem pechowy...

przez Ferdynand k 07 cze 2012, 15:46
Tomcio nie zimno ale wirus powoduję grypę
chłód to tylko czynnik który ułatwia mu zadanie
Naczelny Użyszkodnik

Jestem pechowy...

przez Bonus 07 cze 2012, 15:49
Nie pomyślałem nawet, by kogoś obraźić, a tylko napisałem prawdę, ponieważ wy nie macie racji na mój temat i uszanujcie to, ok? Nikt z was mnie nie zna, więc ocena na mój temat nie jest na miejscu. Wy coś pokręciliście o mnie, źle zrozumieliśćie, a ja to wam już dawno wytłumaczyłem, że nie macie racji?

Jestem pechowy...

przez *Wiola* 07 cze 2012, 15:50
dominika92, Te słowa były chyba przede wszystkim do mnie, ale on nie jest w stanie mnie obrazić, :lol:
Moderator

Jestem pechowy...

przez Adam Smith 07 cze 2012, 15:50
Bonus napisał(a):Nie interesują mnie wasze głupie opinie? Nie pierwszy raz mam do czynienia z dziwakami i bezmózgami, ale takie są teraz czasy. Ja tylko wypowiedziałem sie w danym temacie, a reszta mnie nie interesuje!!

Kolejny pan wszechwiedzący , skoro cie nie interesują porady czy nawet czyjeś zdanie , to stań przed lustrem i zacznij wykład o " pechowym życiu " , a nie masz pretensje do wszystkich i o wszystko , takie tematy to zawracanie dupy :bezradny:

A ja jestem dziwką czy bezmózgiem ? przydziel mnie do którejś grupy :P
Adam Smith

Sortuj wg