Walka z depresja na powaznie!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Martimo 25 sty 2012, 18:16
Witajcie, mam 22 lata, depresje od pol roku, lecz dopiero dzisiaj odkrylem te forum. Mam w sobie wiele motywacji zeby sie tego pozbyc ale potrzebuje ludzi ktorzy mi w tym pomoga. Chce zebrac pare osob ktore bedzie ze soba rozmawialo, ktore ulozy jakis plan do wyjscia z tego koszmaru i razem bedzie sie kontrolowac, motywowac i wspierac aby w koncu osiagnac zamierzony cel. Tak jak juz mowilem - dopiero co odnalazlem te forum wiec zabieram sie na czytanie jak najwiekszej ilosci watkow ktore dadza mi niezbedna wiedze o depresji, i o tym jak sobie z nia radzic. Ale w miedzyczasie piszcie - niezaleznie od tego ile macie lat i skad pochodzicie - laczmy sie aby bylo nam latwiej pokonywac swoje problemy i bysmy razem dazyli do tego celu bo w grupie zawsze latwiej. Pozdrawiam

przez Pasman 25 sty 2012, 18:40
Powodzenia !
Wszystkie wymienione tutaj porady moga byc nieprawidłowe. Stosujesz na własne ryzyko !

przez mephion 28 sty 2012, 17:12
:D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: Walka z depresja na powaznie!

przez pajak 28 sty 2012, 18:10
Yhym

wysłane z ANDROIDA
Obrazek

przez Nicky 28 sty 2012, 18:38
Lepiej było by znaleźć grupę osób z tej samej miejscowości i taką "paczkę" przenieść do reala jak i samą walkę z tą straszną chorobą. Walka poprzez GG i wirtual myślę że nie ma sensu.

Sortuj wg