czy ja mam depresje?? bo juz sam nie wiem.

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

czy ja mam depresje?? bo juz sam nie wiem.

przez zagubiony83 05 wrz 2010, 17:48
witam to juz 3 temat od mojej osoby bo nie wiem juz co mam robic zaczynam sie wachac czy lecze dobra chorobe bo nie pomagaja mi leki , wrecz gorzej sie czuje jak je jem podam wam moje odczucie jak sie czuje prosze o wasza opinie czy to faktycznie jest depresja oto moje objawy w skrocie pisze co czuje :
-czuje taka blokade jakby na oczach tzn brak w nich jakby sil , jakby bol w nich jakbyn nie spal pare dni i byl zablokowany na zycie ciagle jakby przygnebienie w nich..
-straszne problemu ze snem spie nieraz po 2-3h przez okres pary tyg nawet tak spie potem 1-2 dni pospie z 5 i znowu seria nie spania , sex raz na 2-3 tyg co wczesniej nie bylo do pomyslenia...!!
-bardzo nerwowy i pesymistycznie nastawiony do tego ze kiedys z tego wyjde choc nie wiem co mi jest tak naprawde
-zamulony jakby ciagle , otepiony brak sil , nic mnie nie cieszy bo tak sie zle czuje
-te mysli ze nigdy z tego nie wyjde daja mi do myslenia o samobojstwie nie dlatego ze nie chce mi sie zyc wrecz przeciwnie ja chce bardzo zyc ale nie moge jestem jak mowilem taki zablokowany jakby moje oczy cierpialy i zamulaly
-czasami nie czuje wrecz siebie nie wiem co jest...patrze w lustro i dziwnie mi jest..

czy to jest depresja ma ktos podobnie??

[Dodane po edycji:]

prosze o wasze opinie bo juz nie wiem co robic tak zyc dalej sie nie da..

nikt nic nie doradzi/? ;/

nie umiem sie cieszyc ciagle czuje przygnebienie smutek i bol w sobie w moich oczach , tak zle sie czuje ze kazda czynnosc sprawia mi cierpienie , to takie fatalne uczucie ze tylko mysle o tym co mi jest i jak sie od tego uwolnic , mam problemy ze spaniem w zasadzie to nic nie moge robic doslowanie nic... czuje ciagle zamulenie otepienie jak bym ciagle byl maxymaslnie wyczerpany , jednym zdaniem czuje sie zablokowany na zycie... cierpienie przyslania mi zycie i czuje sie jakbym nie byl soba tak to moge opisac.. czy to depresja chyba tak i to bardzo powazna bo czasami czuje sie jak wariat i mysle zeby sie zabic i tego nie czuc...

prosze o rady co mi dolega czy to depresja ?? doradzi ktos cos??
EFECTIN ER-300 mg
WELLBUTRIN XR -150mg
MIRZATEN -45 mg
DEPAKINE CHROMO -1800mg

Re: czy ja mam depresje?? bo juz sam nie wiem.

przez zagubiony83 08 wrz 2010, 09:58
:(... prosze o jaaks rade..
EFECTIN ER-300 mg
WELLBUTRIN XR -150mg
MIRZATEN -45 mg
DEPAKINE CHROMO -1800mg

przez ewaryst7 08 wrz 2010, 10:32
Witaj.U mnie , w taki wlaśnie sposób zaczęla sie depresja...Nie piszesz, czy byłeś u lekarza.Na poczatek , odwiedz lekarza ogólnego(interniste) , trzebaby zrobić kilka podstawowych badań.Jeśli wszystko będzi ok ( a jestem pewna , że tak) to koniecznie idz do psychiatry.Rozpocznij leczenie.I nie radzę czekać.Bo im pózniej zaczynamy leczenie , tym jest trudniejsze i dluższe.Niestety.Pozdrawiam Cie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zagubiony83 08 wrz 2010, 11:28
juz dawno tak zrobielm , zrobiule prawie wszystkie badania , poszlem do psychiatry jem laki i narazie nic mi nie pomaga....
EFECTIN ER-300 mg
WELLBUTRIN XR -150mg
MIRZATEN -45 mg
DEPAKINE CHROMO -1800mg

przez Misiek_NL 08 wrz 2010, 11:30
Cierpliwości... niektóre leki muszą się "rozkręcić" i zaczynają działać po jakimś czasie...
Misiek_NL

przez zagubiony83 09 wrz 2010, 11:52
ta tylko ta cierpliwosc trwa 2 miechy...
EFECTIN ER-300 mg
WELLBUTRIN XR -150mg
MIRZATEN -45 mg
DEPAKINE CHROMO -1800mg

przez Nahkampf 10 wrz 2010, 21:37
U mnie się podobnie zaczynało później jest tylko gorzej żałuję że wcześniej nie zacząłem działać nawet nie wiedziałem co mi dolega dopóki nie trafiłem na to forum ;) nie wiedziałem że psychiatra leczy takie rzeczy bo jak ktoś nie był u psychiatry to jak większość trzyma się tego stereotypu że świry chodzą tylko pierwsze spotkanie trząsłem się i bałem ale na drugim już było luźniej nie byłem spięty opowiedziałem na spokojnie jak się czuję itp dostałem leki biorę już od 9 dni a za dwa tygodnie mam umówioną następną wizytę a antydepresanty działają od min od 3 tygodni myślę że do spotkania poczuję działanie leków a już sama świadomość że je biorę poprawia moje samopoczucie że wziąłem się za siebie i będzie wszystko dobrze tylko że zanim zacząłem brać leki czas szybko mijał a odkąd wziąłem pierwszą tabletkę to czas się dłuży i dłuży nie mogąc się doczekać efektu
Nie złamali mnie. Jestem złamany.

Obrazek

przez wiejskifilozof 11 wrz 2010, 09:28
U mnie psycholog wykryła depresję , powiedziała mi o tym , to było dla mnie trudne . Jednak jak zagubiony83 też czuję brak sił.Ja też polecam cierpliwość .

przez zagubiony83 11 wrz 2010, 10:09
nie pozostaje mi nic jak czekac za 3 dni dopiero 3 tyg , jeszcze minie z 2 zanim cos pewnie sie ruszy albo wogole...
EFECTIN ER-300 mg
WELLBUTRIN XR -150mg
MIRZATEN -45 mg
DEPAKINE CHROMO -1800mg

przez zagubiony83 14 wrz 2010, 10:53
nadal nic zero dzialania lekow , podniosona mam dawke juz od tygodnia i nic... wczoraj bylo 3 tyg
EFECTIN ER-300 mg
WELLBUTRIN XR -150mg
MIRZATEN -45 mg
DEPAKINE CHROMO -1800mg

przez zagubiony83 18 wrz 2010, 13:31
4 tyg i nadal zero poprawy czy czas szukac innych lekow czy czekac dalej..??
EFECTIN ER-300 mg
WELLBUTRIN XR -150mg
MIRZATEN -45 mg
DEPAKINE CHROMO -1800mg

Sortuj wg