już brak mi cierpliwości

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: już brak mi cierpliwości

przez madzialena0304 20 lut 2010, 15:01
musimy sobie z tym radzić bo tylko my wiemy jakie to okropne. Ja choruje juz około trzech lat i po raz pierwszy biore antydepresant velafax.Poczatki zażywania tego leku spowodowały ze przeszłam piekło. Spedziłam w sumie prawie piec miesiecy w szpitalu bez poprawy stanu zdrowia, no może minimalnie. Jedyna nadzieja w velafaxie a słyszałam na jego temat pozytywne opinie. jak juz pisałam wracam w poniedziałek do pracy i panicznie sie boje , pracuje cały czas z klientami i nie wiem czy nie za wczesnie zdecydowałam sie na powrót.

Re: już brak mi cierpliwości

przez Anja01 20 lut 2010, 17:27
Cóż, zawsze możesz jeszcze sobie dać więcej czasu jak nie dasz rady być w pracy. Nie jesteś tam niewolnikiem :) Zapraszam również na forumowe spotkania (odbywają się w całej Polsce, więc jest szansa, że znajdziesz jakieś blisko siebie) fajne są bo spotykasz na nich ludzi z podobnymi problmami, którzy są w stanie zrozumieć jak się czujesz. Życzę powodzenia :)
Wojownik Światła, nadal w mroku

Jeg har makt til og drepe og a gi liv, odelegge og fornye. Hvem er jeg? Jeg er kjaerlighet

Sortuj wg