problem ze snem

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

problem ze snem

przez MiyokoXX9 07 lis 2009, 12:58
Hey. Nie wiem czy to odpowiedni dział ale wrazie czego przepraszam.

Mam problemy ze snem. Nie mogę spać. Mam tak od najmłodszych lat. Potrafię nie przespać kilka nocy z rzędu. Co robić ? Moi rodzice uważają, że w ciągu dnia mało robię rzeczy że później nie czuję zmęczenia. Ja czuję zmęczenie ale nie mogę zasnąć. Mam tego dość, chciałabym normalnie tak jak inni spać spokojnie.

Re: problem ze snem

przez al_bundy123 07 lis 2009, 13:12
od najmłodszych lat ?? tzn ile już to trwa i nigdy nie wydawało Ci się to dziwne ?? Moje problemy ze snem zaczęły się na studiach. Ale nie wyglądało to tak żebym nie przesypiał kilku dni z rzędu bo chyba bym umarł jak po 2 nocach takich średnich (3-4h snu) to jestem nie do życia. I nie byłeś z tym nigdy u lekarza ??
al_bundy123

Re: problem ze snem

przez MiyokoXX9 07 lis 2009, 13:17
od najmłodszych lat, konkretnie nie pamiętam od którego roku życia. Ja uważam, że to dziwne, tylko że moim rodzicom się tak nie wydaje x/ . Moje nieprzespane noce to max. 2-3 noce. Więcej nie. Teraz zdarza się tak, że nie prześpie połowy nocy.

Trudno mi to dokładnie wyjaśnić.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg