ja już nie mam siły ;((((((

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

ja już nie mam siły ;((((((

przez Aneta22 11 mar 2009, 12:34
ja juz nie mam siły żeby żyć , ja chce umrzeć :(((((((((((

Re: ja już nie mam siły ;((((((

przez laguna 11 mar 2009, 12:59
opowiedz o co chodzi

przez gosia12 11 mar 2009, 20:52
aneto Tez mam takie mysli w glowie Ciekawe czy chodzi o ten sam temat :?: :?: :?: :?: :?:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ALEKS*OLO 11 mar 2009, 23:38
Aneta22, powiedz jaki masz problem, może razem coś poradzimy na to??
Daj sobie szanse i bądź silna!
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez Aneta22 11 mar 2009, 23:51
mam depresje, zobaczcie na moje poprzednie posty, lecze sie , chodze na psychoterapie, biore od miesiaca leki , jest zle jest bardzo źle, już trace nadzieje w leki w cokolwiek, juz nic nie ma sensu .... Boże pomóż mi!!!!! ;(

przez LucidMan 11 mar 2009, 23:59
Aneta22, czy jesteś może osobą samotną ?

Pozdrawiam 8)
Lucid life

przez ALEKS*OLO 12 mar 2009, 00:03
Aneta22, no niestety na to złotego środka nie ma, nie mozna pstryknąć palcami i sprawić, że wszystko minie....
Musisz dac sobie wiecej czasu, duzo wiecej niz ten jeden miesiac, z tego co wiem, leki na depresje nie dzialaja szybciej niz 2-3 miesiace okolo, oczywiscie rozumiem , ze to marne pocieszenie, zreszta sama znowu przez to przechodze:/
Musisz zebrac w sobie siłe i spokojnie dążyć do wyleczenia, a jestem pewna ze wyjdziesz z tego ;)

Pzdr!
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

ExModerator

przez Aneta22 12 mar 2009, 00:09
ale kiedy ja juz nie mam sił ;(((((((((((((((( co ja mam robić???

przez ALEKS*OLO 12 mar 2009, 00:10
Chodzisz do psychologa??

ExModerator

przez Alienated 12 mar 2009, 00:18
Lucid, widzę, że nie próżnujesz :smile:. A tak serio, niektórzy z nas tutaj obecnych potrafią robić sobie jaja z samych siebie podczas gdy inni mają naprawdę poważne problemy... Chyba nigdy nie przechodziłem ciężkiej depresji w najbardziej typowej formie, chociaż nie powiem miewałem w życiu rzeczywiście trudne okresy... Było to jednak uwarunkowane świadomością znalezienia się w określonej sytuacji...
Aneta, jeżeli jest z tobą tak źle powinnaś raczej skonsultować się ze swoim lekarzem, bądź jeśli uważasz, że z jakiegoś powodu ten się nie sprawdza po prostu poszukać innego... My tutaj na forum możemy udzielić ci wsparcia, ale to jednak nie to samo co fachowa porada...
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

przez Aneta22 12 mar 2009, 00:26
wiem, zdaje sobie z tego sprawe, niewiem traktuje to forum Was, jaka mozna powiedziec taka poczekalnie na to az bedzie lepiej ... poprstu sa momenty ,że sie naprawde w dosłownym tego słowa znaczeniu nie wytrzymuje, tak ktoś kto tego nie przezył nie ma pojecia o czym mowie, słowo depresja to nie zły nastroj, to jest straszna choroba który niszczy od srodka, sprawia ,że niechce sie zyc nie ma sie po co zyć itd. Mam wspaniałego chłopaka, który bardzo mnie wspiera, mame ,która robi wszystko, rodzine najblizsza , która starać asie pomóc ... i co z tego ??? doceniam to ale nadal czuje sie źle, lek narazie na mnie nie działa, trace wiare w farmakologie, mimo ,ze kiedys seroxat mi bardzo pomógł i przez ponad 2 lata czułam sie swietnie. Teraz chrooba uderzyłą mocniej, ze zdwojona siła... w zyciu bym nie przypuszczała ze tak moze byc. od 3 miesiecy(od miesiaca biore cital) wczesniej przez 2 miesiace inne leki, nie mialam ani ejdnego normalnego dnia, usmiecham sie momentami ale to wszytsko jest szcztuczne to nie ja bop w srodku rozdziera mi sie serce i boje sie ,że tego nie wytrzymam ,że sobie coś zrobie, w ciagu dnia mam milion takich mysli walcze z nimi .... poprstu tego sie nie da opisac ;(dziś byłam na psychoterapii, w piątek jade do psychiatry .. ale czy dotrwam ??...

przez Alienated 12 mar 2009, 00:38
Aneta22 napisał(a): w piątek jade do psychiatry .. ale czy dotrwam ??...

Przed tobą jeszcze tylko jeden dzień, wytrzymasz! Musisz... Postaraj się wyłączyć na ten czas, nie wiem jaka jest twoja sytuacja, ale spróbuj nawet przespać się o tych kilka godzin dłużej... Zakładam, że masz taką możliwość ponieważ w takim stanie normalnie pracować się chyba nie da... Daj sobie szansę, a może coś w końcu pozytywnego z tego dla ciebie wyniknie...
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

przez Aneta22 12 mar 2009, 13:41
Boże ja juz tego nie wytrzymam, jest coraz gorzej ... ja juz niechce zyć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

przez wciacia 12 mar 2009, 21:57
witaj Anetka.
ja z depresją walczę już drugi rok. właściwie mam nawrót i dziś na nowo zaczęłam brać cital. to dobry lek. nie działa natychmiastowo ale długotrwale działa dobrze.
chyba nie wystarczą same leki.
też korzystam z pomocy psychoterapeuty.
wiem,że absurdalne będzie dla ciebie jeśli napiszę ci ,że jednak masz po co żyć...choćby dla tego wspaniałego chłopaka,czy dla mamy ,która się o ciebie troszczy. a wiem ,że to absurdalne,bo jak się jest chorym to nic nas nie przekonuje.
nawet czujemy się niegodne tego dobrego co nas spotyka.
walcz Anetka.
nie jesteś sama.
ja też walczę.
po dzisiejszym spotkaniu z psycholog mam na zadanie domowe przebrac pościel,bo nawet nie wiem kiedy ostatnio to robiłam bo nie robię już nic oprócz leżenia i czekania na śmierć.
ale jednak pojechalam do psychologa.
i w końcu kiedyś przebiorę tą pościel...
wsparcie otrzymasz już jutro...
wciacia

Sortuj wg