hasiok

Hasiok.

Nerwica Czat- zasady korzystania

przez Davin 02 sie 2014, 15:38
Ostatnio to tu śmiech na sali. Skacze do mnie gość co ma 2 posty i ja dostaje osta. Pisze do mnie żebym do niego nie pisał a jak się wylogowałem wczoraj to obrabiał mi dupe i Aranjani.
Davin

hasiok

przez Kalebx3 02 sie 2014, 15:44
Ostatnio to tu śmiech na sali. Skacze do mnie gość co ma 2 posty i ja dostaje osta. Pisze do mnie żebym do niego nie pisał a jak się wylogowałem wczoraj to obrabiał mi dupe i Aranjani.

ja też dostałem osta za dialog w którym nikt nie by obrażany , słowem za darmo .
Ostatnio edytowano 02 sie 2014, 15:44 przez Kalebx3, łącznie edytowano 1 raz
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez joker27 02 sie 2014, 15:44
Davin napisał(a):Ostatnio to tu śmiech na sali. Skacze do mnie gość co ma 2 posty i ja dostaje osta. Pisze do mnie żebym do niego nie pisał a jak się wylogowałem wczoraj to obrabiał mi dupe i Aranjani.

Nie obrabialem ci dupy, tylko była rozmowa o zdjęciach, zapytalem czy jestescie parą z aranjani, i wspomniałem że co wejde to mnie prowokujesz tekstami na poziomie gimnazjum, co jest absolutnym faktem, innym razem nazywasz mnie szmatą aby za chwile napisać abym cię nie wyzywał, zastanów się chłopie bo śmiech.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Davin 02 sie 2014, 15:47
O już aż 3 posty ma. :mrgreen:

joker27 napisał(a):
Davin napisał(a):Ostatnio to tu śmiech na sali. Skacze do mnie gość co ma 2 posty i ja dostaje osta. Pisze do mnie żebym do niego nie pisał a jak się wylogowałem wczoraj to obrabiał mi dupe i Aranjani.

Nie obrabialem ci dupy, tylko była rozmowa o zdjęciach, zapytalem czy jestes parą, i wspomniałem że co wejde to mnie prowokujesz tekstami na poziomie gimnazjum, co jest absolutnym faktem, innym razem nazywasz mnie szmatą aby za chwile napisać abym cię nie wyzywał, zastanów się chłopie bo śmiech.

Zobacz co pisałeś dzisiaj na czacie i określ ten poziom. :mrgreen: A parą nie jestem bo to raczej dwie osoby a nie jedna.
Davin

przez joker27 02 sie 2014, 15:49
Davin napisał(a):O już aż 3 posty ma. :mrgreen:

joker27 napisał(a):

Nie obrabialem ci dupy, tylko była rozmowa o zdjęciach, zapytalem czy jestes parą, i wspomniałem że co wejde to mnie prowokujesz tekstami na poziomie gimnazjum, co jest absolutnym faktem, innym razem nazywasz mnie szmatą aby za chwile napisać abym cię nie wyzywał, zastanów się chłopie bo śmiech.

Zobacz co pisałeś dzisiaj na czacie i określ ten poziom. :mrgreen: A parą nie jestem bo to raczej dwie osoby a nie jedna.

Co dziś na czacie pisałem? zamieniłem kilka zdań z SS i z MSP, więc co ty chcesz? masz jakieś urojenia?
Post edytowałem zanim odpisałeś, więc jest poprawnie już :)

przez Davin 02 sie 2014, 15:51
joker27, urojenia to raczej ty masz. :mrgreen:
Davin

przez variable 02 sie 2014, 15:52
Ludzie dajcie już spokój, wszędzie to samo.
variable

przez Davin 02 sie 2014, 15:53
variable, bo skacze gość co nawet się nie udziela i jeszcze pisze głupoty. ;)
Davin

przez joker27 02 sie 2014, 15:55
Nie sądzę, wymyślasz jakieś akcje, a mnie od szmat wyzywasz i podobnych, no jaki to jest poziom?
Pisz sobie co chcesz, myślisz że jesteś długo na forum, to wszystko możesz i każdy będzie ci klaskał, fakt jest taki ze co dzien wszedłem, to zaraz pisałeś "a ten joker znowu tutaj?!" i podobne teksty.
Także nie próbuj mi wkręcać że cie wyzywam, bo to ty zaczynasz, i zacząłeś w ogóle :)

przez Pieprz 02 sie 2014, 15:55
Przestańcie się kłócić bo forum nie od tego jest. Możecie sobie te kwestie na pw wyjaśnić a nie się napinać publicznie.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez variable 02 sie 2014, 15:56
Ale bez sensu siać znowu kłótnie, tylko sie bany i osty posypią. A może tu wszyscy mają zbiorową menopauze :lol:
variable

przez joker27 02 sie 2014, 15:56
Davin napisał(a):variable, bo skacze gość co nawet się nie udziela i jeszcze pisze głupoty. ;)

Kolejna głupota "on się nie udziela, ma mało postów, więc ja mam rację, i ja mogę wszystko" :roll:

przez variable 02 sie 2014, 15:57
Pieprz, :great:
variable

Sortuj wg