ot

Hasiok.

Konkurs SuperBuhaj forum Nerwica.com 2014

przez wel2 25 gru 2014, 00:03
Obrazek
jeśli patrzysz na zachowanie drugiego człowieka i nie widzisz w nim piękna jego niezaspokojonych potrzeb, które stara się zaspokoić, to nieuważnie patrzysz.

jeśli mam ochotę krytykować, oceniać, jeśli czuję złość, to jest duża szansa, że patrzę tylko po wierzchu.

przez Pieprz 25 gru 2014, 00:03
przeczytam ale przypominam że nie mogę odpisywać :( (raz na kilka tygodni mi wyśle PW, a potem znowu nie)
edit: przeczytałem hehe co za... :o
Ostatnio edytowano 25 gru 2014, 00:04 przez Pieprz, łącznie edytowano 1 raz
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez Aranjani 25 gru 2014, 00:04
Pieprz napisał(a):przeczytam ale przypominam że nie mogę odpisywać :( (raz na kilka tygodni mi wyśle PW, a potem znowu nie)

jak cos to odpisz na fb ;)

-- 25 gru 2014, 00:05 --

Psychoanalepsja_SS napisał(a):

Jestem hetero, dlatego dopisałem, że nasze damy też się mogą pochwalić... o ile mają czym.

na pewno 99% dam z tego forum posiada ptaszka 8)

-- 25 gru 2014, 00:07 --

Pieprz napisał(a):edit: przeczytałem hehe co za... :o

szczęscie :mrgreen:
Aranjani

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Psychoanalepsja_SS 25 gru 2014, 00:26
jetodik napisał(a):w takim konkursie panie z ciemną karnacją byłyby dyskryminowane ;/

Niekoniecznie.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Wybielanie_analne

przez Druid 25 gru 2014, 00:30
zgłaszam się. Długość 50 cm, obwód 37 cm

Obrazek
Druid

czemu jestem 1 na 1000

przez piotrunio2 26 gru 2014, 23:07
to nie moglem byc chociaz jakims DDA, nerwicowcem, albo borderem. Przeciez to c mi sie przytrailo to ku rwa 'lepiej' jak t totka trafic. I czemu sie nie potrafie zabic chociaz mysle smierci codziennie od kilkunastu lat a mam dwadziesiakilka

czemu jestem 1 na 1000

przez Druid 26 gru 2014, 23:09
piotrunio2, co Ci się przytrafiło i jaką masz diagnozę?
Druid

czemu jestem 1 na 1000

przez piotrunio2 26 gru 2014, 23:12
ku rwa, pluszaku, nic.

bylem jeb any w dupe przez narcystyczneg psychopate (mojego ojca) przez dwadzeiscia lat, od dziecka. Nie mialem w zyciu kolgi, do nikogo sie nie odzywalem, jestem Mariusz Trynkiewicz bis, moje dziecinstwo wygladalo tak jak jego.

A diagnozy chyba nie powiem na ogolnym :D

czemu jestem 1 na 1000

przez wel2 26 gru 2014, 23:14
A diagnozy chyba nie powiem na ogolnym :D

szkoda, bo ja się tak wywnętrzam a inni nie chcą ;-)
jeśli patrzysz na zachowanie drugiego człowieka i nie widzisz w nim piękna jego niezaspokojonych potrzeb, które stara się zaspokoić, to nieuważnie patrzysz.

jeśli mam ochotę krytykować, oceniać, jeśli czuję złość, to jest duża szansa, że patrzę tylko po wierzchu.

czemu jestem 1 na 1000

przez Druid 26 gru 2014, 23:16
jeb any w dupę dosłownie, czy to przenośnia? Masz pociąg do małych chłopców?
Druid

czemu jestem 1 na 1000

przez piotrunio2 26 gru 2014, 23:18
przenosnia, jedynej rzeczy ktorej mi nie zrobil to to ze mnie nie zgwalcil.

Nie mam pociagu, 'mariuszek' jeszcze byl molestowany w dziecinstwie podobno, ja pisze o naszej izolacji i jej przyczynie. No jest ta sama, bylem w szoku. No ale jestem jak on.

czemu jestem 1 na 1000

przez wel2 26 gru 2014, 23:22
teoretycznie możesz jeszcze zmienić swoje życie. Myślę że nie da się tak całkiem z "pucybuta w milionera"
ale zawsze każdy ma taką szansę by choć trochę - a może to trochę z perspektywy czasu okaże się czymś wielkim

czemu jestem 1 na 1000

przez piotrunio2 26 gru 2014, 23:30
nie moge nawet w teorii, to jest zaklepane.
Nie powiedzialem diagnozy, nie moge. Nie moge, a wegetowac nie bede bo mam zasady i sie ich trzymam. Po prostu jakbym byl odwazny to dzisiaj popelniam samobojstwo ale nie moge tego zrobic bo jestem tchorzem. Moje zycie nie moze sie zmienic, tak mowi psychologia, moje zaburzenie osobowsci jest najrzadsze i najgorszym pieklem na ziemi wasze bordery i schizofrenie to nic.

Ja w tym piekle nie siedze przed kompem tak jak inne osoby z moim zaburzeniem. Ja cos robie, ja sprawiam sobie cierpienie, mimo ze nie musze, bo wiem ze to gowno sie nie skonczy. Skoro jestem juz w piekle to schodze poziom nizej, co za roznica. Ja sobie uwalilem w glowie ze osiagne rzecz ktora jest zaprzeczeniem mojego dotychczasowego zycia i ktorej pewnie jeszcze zadna albo bardzo maly ulamek procenta ludzi z moim ZO osiagnelo.

Ja sie chce cisnac bo czas ucieka, stwierdzilem ze specjalnie sie pocisne az dobije glowa do muru, zamiast bezpieczne stac z dala od niego. Jestem na koncu drogi. Codziennie pytam co dalej, bez czekania. Juz nie ma na co. Ja juz nie stoje w miejscu, ja codziennie musze cos zrobic i musze realizowac cel, nawet jesli jest zaprzeczeniem mnie i jestli nikt go nie osiagnal wczesniej.

Po prostu musze ,takie mam zasady, nie jestem pajacem i frajerem, to jest moj najwiekszy strach, byc tak jak inni z moim ZO. Ja chce sie cisnac d smierci, nawet jak bedzie naturalna za 50 lat. Ja juz nie mam czasu na nic, mam dochodzic do konca drogi na sile, mam doswiadczac, mam sie rozczarowac celowo... I tak dalej. Mam poznac wszystko przykre, skonczylo sie siedzenie i oszukiwanie sie.

czemu jestem 1 na 1000

przez wel2 26 gru 2014, 23:40
a byłeś u psychiatry ?
jak się bierze leki, czasem pomagają przetrwać nawet jeśli nie leczą.
a jak się ma szczęście to się trafi na lek który rzeczywiście pomoże.
a jak trochę mniej to na taki który pozwoli nie myśleć i przeczekać.

Sortuj wg