Jakie książki czytacie?

Hasiok.

Jakie gatunki lubisz czytać?

Kryminały
12
9%

Fantastyka
12
9%

Science-fiction
10
7%

Horrory
8
6%

Romanse
3
2%

Popularno-naukowe
13
9%

Podróżnicze
7
5%

Przygodowe
5
4%

Literaturę faktu
9
6%

Obyczajowe
9
6%

Dramaty psychologiczne
14
10%

Historyczne
6
4%

Klasyka literatury
12
9%

Poezja
5
4%

Sensacyjne
4
3%

Komiks europejski/amerykański
4
3%

Manga
3
2%

Czytam najwyżej gazety i forum
2
1%

Uga buga buee, jestem z dżungli i nie umiem czytać.
1
1%

Liczba głosów : 139

Jakie książki czytacie?

przez mark123 04 paź 2013, 23:46
Żadnych nie czytam, czytałem tylko obowiązkowe lektury w czasach szkolnych (w większości streszczenia, rzadko całą lekturę).
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Jakie książki czytacie?

przez jasaw 04 paź 2013, 23:55
Fajnie jest, gdy człowiek może oderwać się trochę od codzienności i przenieść się w inny świat. Obcy czasem, czasem bardzo podobny, często wymarzony, a wymyślony przez innych. Warto czytać...
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Jakie książki czytacie?

przez mark123 05 paź 2013, 00:00
Mnie do możliwości "przenoszenia się" w inny świat wystarczy mój mózg lub też obejrzenie jakiegoś fajnego filmu.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Jakie książki czytacie?

przez jasaw 05 paź 2013, 00:05
mark123, ja z kolei nie lubię filmów, kina. Znak kilka klasyków, wielu interesujących aktorów, ale nie jestem fanką 10 muzy.
Nie czytam tyle, ile bym chciała. Ostatnio korzystam z audiobooków, ale to nie to samo, niestety.
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Jakie książki czytacie?

przez carlosbueno 05 paź 2013, 11:12
Brakuje mi tu książek religijnych czy nawet biblii, te pierwsze to ulubione pozycje starszego pokolenia zwłaszcza w wersji album z JP II albo o uzdrowieniach. No ale można podciągnąć je pod science fiction w ostateczności. ;)
Największy Forumowy Maruda

Jakie książki czytacie?

przez wiejskifilozof 07 paź 2013, 10:18
Romanse, horrory,sensacje,obyczajowe,kryminały,fantastyki fantastyka naukowa.O zwierzętach.Czasem klasyka i przygodowe.Nie czytam, o Tusku,Busku,Rydzyku,Kaczyńskim czy Palikocie.

Jakie książki czytacie?

przez libertynka 11 paź 2013, 16:33
Całą podstawówkę i liceum czytałam, głównie literaturę rosyjską XIXw ale nie tylko, francuska też bywała dobra, zawsze uważałam, że po XIXw literatura się skończyła, ze współczesnych podobały mi się książki Akunina oczywiście te nawiązujące do Rosji XIX-wiecznej.
Studia dzienne na uniwerku na kierunku filologia polska mogą każdego zrazić do czytania. I od paru lat nie biorę książek do ręki, chyba że o zdrowym odżywianiu i weganizmie.
Wszystko co było warte przeczytania już przeczytałam. Wiem, głupie nastawienie :) Zdecydowanie za dużo czytałam w młodości.
vel veganka
spotkam się we Wrocławiu, kto chętny proszę o pw

Jakie książki czytacie?

przez Sorrow 11 paź 2013, 21:20
mark123 napisał(a):Żadnych nie czytam, czytałem tylko obowiązkowe lektury w czasach szkolnych (w większości streszczenia, rzadko całą lekturę).

A czasem Cię nie zniechęciły te lektury do czytania :D ? Bo tak miał mój kuzyn. Dopiero jak odkrył fantastykę to zaczął czytać z własnej woli :D .

Jakie książki czytacie?

przez mark123 11 paź 2013, 21:48
Sorrow napisał(a):
mark123 napisał(a):Żadnych nie czytam, czytałem tylko obowiązkowe lektury w czasach szkolnych (w większości streszczenia, rzadko całą lekturę).

A czasem Cię nie zniechęciły te lektury do czytania :D ? Bo tak miał mój kuzyn. Dopiero jak odkrył fantastykę to zaczął czytać z własnej woli :D .

Nie kojarzę momentu, żebym został zniechęcony do czytania książek; nigdy chyba za tym nie przepadałem.

Jakie książki czytacie?

przez carlosbueno 11 paź 2013, 22:16
Ja czekam na zamówioną książkę "pakt Ribbentrop- Beck" będę sę mógł pofantazjować o tym jak wspaniale potoczyłyby się losy Polski, świata jakbyśmy przyłączyli się do Hitlera. ;)
Największy Forumowy Maruda

Sortuj wg