Zbieram na Meblościanke dla Mamusi

Hasiok.

przez maro122 11 cze 2013, 14:05
Witam jestem osoba nie pracującą gdyż nie skończyłem 18 lat a u nas w domu się nie przelewa gdyż mama nie pracuje bo jest bardzo chora więc ciężko mi coś odłożyć a mimo to odłożyłem 465 zł na wymarzoną meblo- ściankę dla Mamusi która kosztuje niestety 720 zł chciałem ją Mamie kupić w podziękowaniu że mnie tyle lat wychowała sama jako samotna matka i chciałem jej kupić zrobić taki prezent na 50 Urodziny wiec proszę was jak macie dobre serca to przekażcie coś na moje konto każda złotówka jest na wagę złota dla mnie i dużo znaczy dla was nie wiele dla mnie wiele więc jak ktoś ma czas i chwilkę to liczę na każda symboliczną kwotę mój nr konta:
z Góry dziękuje i liczę na waszą pomoc Pozdrawiam.

przez Aranjani 11 cze 2013, 14:15
Rozumiem, że chcesz zrobić mamie prezent. Bardzo fajny pomysł.
Ale z dobrego serca radze - takie zbiórki są niestety nielegalne i radzę takich rzeczy nie robić bo można sobie tylko kłopotów narobić...
Aranjani

przez Miro 11 cze 2013, 16:23
A tam nielegalne ;) Tyle tylko że co innego stary wyjadacz forumowy, a co innego chłop z dwoma postami - co się nasuwa: Może na setkach for robić podobnie... I nie mam zamiaru oskarżać, po prostu gościa nie znam i prędzej dam żulowi na bułkę 2 zeta bo stoi tam co dzień.

EDIT: Zbiera na skuter: post1238438.html#p1238438 który notabene też jest meblościanką, podpiął się pod inny temat :mrgreen:

Do wora z nim :pirate:
Kliknij, full screen, full głośność, wyluzuj się --> http://vimeo.com/23333232

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg