Jak żyć?

Hasiok.

Jak żyć?

przez smutna30-stka 28 lis 2011, 00:36
Witajcie.Ja mam zaburzenia obsesyjno-kompulsywne .To sprawiło,że kompletnie nie moge sie pozbierać tzn.na codzień jakoś funkcjonuje ale w środku dusze się w sobie bo nie chce być taką jaka jestem.Moje natrętne myśli prowokują mnie do zrobienia komus krzywdy ,prowokuja mnie do nienawiści .Boję się siebie i innych przez to .Nie pracuje bo zwolnili mnie z pracy ,ale jak pracowałam to te stany nienawiści były jeszcze wieksze czułam się zupełnie jak walnięta obłubem w głowe i nie mogłam swobodnie myśleć bo myśli nakazywały mi uderzyć ,zdzielic kogos .Jak z tym żyć ,jak czuć się pewnie???Chodze na psychoterapie i przyjmuje lek antydepresyjny ,ale to pomaga tylko troche.Czy wy też tak macie ,jak się utrzymać finansowo gdy zarabianie pieniędzy jest tak trudne bo trzeba jednoczyc się z ludzmi a ja mimo że bardzo bym chciała nie potrafie sie jednoczyć .Ratunkuuuu! :why:
Ostatnio edytowano 28 lis 2011, 00:48 przez *Monika*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Nie dublujemy wątków o tej samej treści na forum!
"...Chce być aniołem ,umierając śniła rozłożyła skrzydła ,oczy otworzyła .Lecz zobaczyc Boga nie było jej dane rzekł ojciec moje dziecko jest odratowane ..."ŁZY