Nie podoba mi się na forum .... / mam żal do .....

Hasiok.

przez Korba 30 lip 2011, 18:36
Vian, sprawia mi przyjemność sprzątanie forum. bo lubię to forum, jestem do niego przywiązana. pomaga mi ono. nie zrozumiałaś. pisząc to, chciałam powiedzieć, że nie jara mnie walka, zwracanie uwagi i słuchanie inwektyw pod swoim adresem, tyle z mojej strony.
szkoda, nie potrzebuję aby ktoś doceniał mój wkład.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez armagedon 30 lip 2011, 18:37
Amon_Rah, Pokazał bym też twoje posty które mi się nie podobają ale gdzież bym śmiał pouczać administratora :uklon:

-- 30 lip 2011, 18:39 --

Korba, Ja doceniam. Ale już kiedyś pisałem. Na tym forum bezwzględnie potrzebna jest funkcja CZASOWEGO ZAKAZU PISANIA NA FORUM Nie od razu wyrzucać. Dać gościowi 3-4 dni zakazu aż ochłonie.
Sama widzisz co daje wyrzucanie.
armagedon

przez N... 30 lip 2011, 18:44
Mi się nie podoba to, co się stało z tym forum. Dawniej można tu było porozmawiać o poważnych problemach i o przysłowiowej dupie Maryni, i wszystko (poza drobnymi konfliktami) odbywało się w kulturalnej, sympatycznej atmosferze wsparcia i zrozumienia. A teraz co wejdę w jakiś temat, to kłótnia na kłótni. :(
Przestaję się dziwić, ze niektorzy uzytkownicy poodchodzili z forum, bo ich dołowało...
N...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Vian 30 lip 2011, 18:45
Korba, no więc wszystko fajnie, po co ten post, który można sprowadzić do "ja się zaharowuję, a wy nie doceniacie"... :D
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

przez Amon_Rah 30 lip 2011, 18:46
armagedon napisał(a):Amon_Rah, Pokazał bym też twoje posty które mi się nie podobają ale gdzież bym śmiał pouczać administratora :uklon:

Czekam, pokaz mi posty w ktorych wulgarnie obrazam innych uzytkownikow forum.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
KOCOBO JE CPБИЈА!

przez Korba 30 lip 2011, 18:48
Vian, wydaje mi się, że wyjaśniłam to powyżej.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez armagedon 30 lip 2011, 18:48
Amon_Rah, aha jeszcze na marginesie mała prośba najjaśniejszy na przyszłość cytuj mnie w całości a nie z kontekstu.
napisałem to w odpowiedzi na ten post

Kod: Zaznacz cały
[b]hej wpisuję się tu dzis po raz ostatni....forum mi tylko szkodzi naczyttam sie waszych objawów i przychodzą mi potem do głowy[/b]....koniec...chciałbym wam jeszcze napisać ze leki i pschoerapia duzo nie pomoże bądź pomoże na chwile...musicie sami ostro wziąć się w garść i zrozumieć to cierpenie....cierpienia nie można przeżywać i dołować się bo będzie tylko gorzej,,,,trzeba je przyjąć i żyć z nim w wierze że kiedyś przejdzie, że będzie dobrze,,,,trzeba cierpenie to przyjąć z godnością i wiarą nigdy sie nie załamywać...a kiedys napewno będzie dobrze....nie cierpicie sami, cierpią juz malutkie dzieci pomyślci czasem o nich i o innych...choroba to jeszcze nie przegrana ale walka o zycie i o szczęscie pamiętajcie! wstawając rano miejscie zawsze głowę podniesioną do góry i starajcie się żyć z chorobą normalnie...inaczej jej nie wypędziecie.....na koniec życzę wszsytkim powrotu do zdrowia!

Zaznaczony kawałek mi się nie spodobał. Gościa przeprosiłem i sprawę uważam za zamkniętą.
tyle ode mnie.
armagedon

przez Vian 30 lip 2011, 19:01
Amon_Rah napisał(a):Temat zostaje przywrócony i otwart, natomiast do regulaminu zostal dodany jeden podpunkt, ktory bardzo polecam przeczytac...

- Zabronione jest gloszenie pogladow naruszajacych odmiennosc rasowa, kulturowa, religijna,
i seksualna. Niestosowanie sie do powyzszego punktu spowoduje automatyczne przyznanie ostrzezenia.

Amon_Rah napisał(a):
Michuj napisał(a):Ej to jest OFF TOPIC i nie musi mieć wiele wspólnego z tematyką forum :evil:

Ej, nie musi, ale o duszeniu, sadyzmie i innych hmm tego typu zainteresowaniach nie bedzie rozmowy.

Amonie Rah, jedynie kilka dni temu naruszyłeś moją odmienność seksualną (zakazując mi pisania o niej), a dziś stworzyłeś na to punkt regulaminu.

Paranoja.
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

przez Vian 30 lip 2011, 19:07
W telegraficznym skrócie - jakkolwiek spotkałam tu dwie bardzo miłe, ciekawe osoby, zapewne jest takich jest dużo więcej, mierzi mnie to forum przez zachowanie kadry zarządzającej, a konkretniej Amona Rah i Korby.

Moderacja na zasadzie zamykania tematów, łapania za słówka, przyczepiania się do semantyki, stwarzanie atmosfery nieprzyjemnej dla kogoś, kto myśli trochę inaczej, kto ma ciut inne potrzeby niż wyżalenie się i wzajemne wirtualne tulenie jest... niska. Marna.

Tacy moderatorzy i administratorzy nie wzbudzają we mnie szacunku a co za tym idzie respektu dla ich decyzji.

Dziękuję. :)
Lisbeth Salander

przez Vian 30 lip 2011, 19:08
carlosbueno, to się ciesz, bo ja nie mogę swobodnie o tym pisać.
Lisbeth Salander

przez Badziak 30 lip 2011, 19:09
armagedon napisał(a):Korba, Ja doceniam. Ale już kiedyś pisałem. Na tym forum bezwzględnie potrzebna jest funkcja CZASOWEGO ZAKAZU PISANIA NA FORUM Nie od razu wyrzucać. Dać gościowi 3-4 dni zakazu aż ochłonie.
Sama widzisz co daje wyrzucanie.

I po co nam takie półśrodki? Albo ktoś zachowuje się kulturalnie albo żegna się z forum - prosta zasada i wcale nie taka ciężka do przestrzegania. Sama się dziwię, że teksty Roberta były tu tak długo tolerowane.
Zaburzenia depresyjno-lękowe z elementami fobii społecznej:
Anafranil SR (klomipramina) 150 mg
Amizepin (karbamazepina) 400 mg

+ terapia behawioralno-poznawcza :)

przez Vian 30 lip 2011, 19:11
Korba, nie bardzo rozumiesz definicję prośby.
Lisbeth Salander

przez Korba 30 lip 2011, 19:13
Mnie natomiast mierzi ta rozmowa.
Powiem szczerze. Miałam do czynienia z wieloma psychologami. Żaden nie przypominał Ciebie.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Amon_Rah 30 lip 2011, 19:15
Vian, skoro Cie tak mierzi to forum to prosze o opuszczenie go jak najszybciej. Od razu atmosfera zrobi sie cieplejsza i spokojniejsza.
Szacunku w Tobie wzbudzac nie musze, ale z mila checia Cie pozegnam.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
KOCOBO JE CPБИЈА!

Sortuj wg