po odstawieniu antydepresantów mam zaburzenia osobowości

Hasiok.

po odstawieniu antydepresantów mam zaburzenia osobowości

przez xanax 11 cze 2011, 00:48
Odstawiłem ja przy lekarzu 1 kontaktu, były skutki uboczne, nie wiadomo, czy związane z lekiem.
Stwierdził, że brałem już tyle leków, że nie ma co mi przepisać, przy wszystkich miałem skutki uboczne.
Biegunki i problemy z hipersennością.

Ale po odstawieniu leków ma gorsze samopoczucie, nazwałbym to jakimś psychopatycznym stanem, jestem nie swój, nie potrafię tego opisać, chyba, że ktoś mi podpowie. Nie wiedziałbym również, jak to opisać lekarzowi. Wybieram się do psychiatry, ale też muszę wiedzieć, jak mu opisać mój stan.

Leki brałem długo, różne, przez parę lat z przerwami.

Biegunki jako takiej już nie mam, o tyle, o ile, ale mam problemy z sennością. Mogę spać cały dzień.
Biorę clonazepam i tramadol, na zmianę lub równocześnie. Muszę.
Ale dawniej nie było problemów ze snem.

Co może powodować tą senność? Który z tych leków większą? Ewentualnie czym te leki można zastąpić?
Dodam tylko, że nie biorę ich bez powodu, muszę je brać.

Jak ktoś jest zorientowany w temacie, to dajcie znać tu lub na pw.
xanax
Offline

po odstawieniu antydepresantów mam zaburzenia osobowości

Avatar użytkownika
przez Lord Kapucyn 11 cze 2011, 00:50
Psychopatia? Zaburzenie osobowości? Wiesz w ogóle o czym piszesz? :shock:

To co opisałeś to zespół abstynencyjny.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Avatar użytkownika
Offline
Moderator/ R2 - D2
Posty
14243
Dołączył(a)
05 maja 2011, 00:00

po odstawieniu antydepresantów mam zaburzenia osobowości

Avatar użytkownika
przez *Monika* 11 cze 2011, 00:55
xanax, Radzę przeczytać wątki na temat zaburzeń osobowości. Raczej mylisz pojęcia. I nie jesteś zorientowany w temacie.
Co znaczy,że masz psychopatyczny stan? Wiesz co znaczy termin psychopatia?
Dziwię sie,że zgadzasz się na testowanie tylu leków.
Nie wpadło Ci do głowy,że jeśli leki nie pomagają....to należałoby rozglądnąć się za psychoterapią?
Obrazek
Avatar użytkownika
Offline
Główny Moderator
Posty
18813
Dołączył(a)
16 paź 2009, 19:20
Lokalizacja
Ślązaczka z krwi i kości

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

po odstawieniu antydepresantów mam zaburzenia osobowości

przez xanax 11 cze 2011, 01:02
wyobraź sobie, ze nie wpadło mi to głowy, patrz, jaka ty jesteś inteligenta, ja niestety nie

Czekam na sensowne i konkretne odpowiedzi.

-- 11 cze 2011, 00:15 --

Mad_Scientist napisał(a):Psychopatia? Zaburzenie osobowości? Wiesz w ogóle o czym piszesz? :shock:

To co opisałeś to zespół abstynencyjny.



i...? przetrwać to, jak długo to może trwać?
xanax
Offline

po odstawieniu antydepresantów mam zaburzenia osobowości

Avatar użytkownika
przez *Monika* 11 cze 2011, 01:18
xanax, Jeśli nie wpadło to powinno dać do myślenia.
Dziękuję za komplement. Nie wiedziałam,że mogę zaliczać się do inteligentnych.
Obrazek
Avatar użytkownika
Offline
Główny Moderator
Posty
18813
Dołączył(a)
16 paź 2009, 19:20
Lokalizacja
Ślązaczka z krwi i kości

po odstawieniu antydepresantów mam zaburzenia osobowości

przez xanax 11 cze 2011, 01:41
Monika1974 napisał(a):xanax, Jeśli nie wpadło to powinno dać do myślenia.
Dziękuję za komplement. Nie wiedziałam,że mogę zaliczać się do inteligentnych.



o głupotę Cię nie podejrzewałem, więc nie musisz się krygować, ale jak masz o sobie złe zdanie, to może zalicz psychoterapię
xanax
Offline

po odstawieniu antydepresantów mam zaburzenia osobowości

Avatar użytkownika
przez *Monika* 11 cze 2011, 01:46
xanax, Jestem w trakcie co nie oznacza,ze mam złe zdanie o sobie.

Kończę z Tobą te przepychanki słowne bo do niczego nie prowadzą.
Czekaj cierpliwie na sensowne i konkretne wypowiedzi.
Obrazek
Avatar użytkownika
Offline
Główny Moderator
Posty
18813
Dołączył(a)
16 paź 2009, 19:20
Lokalizacja
Ślązaczka z krwi i kości

po odstawieniu antydepresantów mam zaburzenia osobowości

przez xanax 11 cze 2011, 02:01
Monika1974 napisał(a):xanax, Jestem w trakcie co nie oznacza,ze mam złe zdanie o sobie.

Kończę z Tobą te przepychanki słowne bo do niczego nie prowadzą.
Czekaj cierpliwie na sensowne i konkretne wypowiedzi.



sama je zaczęłaś, to i dobrze, że skończyłaś.
xanax
Offline

po odstawieniu antydepresantów mam zaburzenia osobowości

Avatar użytkownika
przez linka 11 cze 2011, 08:43
xanax, Nie masz racji, posługujesz się terminami których znaczenia jak widać nie znasz i jeszcze poprawiony tupiesz nóżkami jak małe dziecko......troszkę więcej ogłady proszę.....
To oc opisujesz, to nie żadne zaburzenia osobowości, ich nie można się nabawić w związku z odstawieniem leków .....to są albo skutki odstawienne ( nie wiem nawet czego bo nie napisałeś co odstawiałeś :roll: ) albo skutki brania tramadolu i clona ....bo jak piszesz MUSISZ je brać :roll: , no pewnie teraz już musisz bo jesteś uzależniony....
Radzę zgłosić się do psychiatry, najlepiej w poradni leczenia uzależnień i przestać się wykłócać, gdy nie masz racji.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Avatar użytkownika
Offline
Przyjaciel forum
Posty
11446
Dołączył(a)
10 gru 2007, 14:11
Lokalizacja
Rivia

po odstawieniu antydepresantów mam zaburzenia osobowości

Avatar użytkownika
przez *Monika* 11 cze 2011, 11:46
xanax, Twoje zachowanie jest beszczelne.
Obrazek
Avatar użytkownika
Offline
Główny Moderator
Posty
18813
Dołączył(a)
16 paź 2009, 19:20
Lokalizacja
Ślązaczka z krwi i kości

po odstawieniu antydepresantów mam zaburzenia osobowości

Avatar użytkownika
przez Korba 11 cze 2011, 12:45
to nie ma nic wspólnego z zaburzeniami osobowości.
najlepiej jak najszybciej idź do lekarza i z nim to skonsultuj.
nadmierna senność może być spowodowana clonazepamem i tramadolem.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
Avatar użytkownika
Offline
ExModerator
Posty
12808
Dołączył(a)
22 sty 2010, 22:58
Lokalizacja
nie z tej ziemi

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Przeskocz do