Leki a lekkie narkotyki [marihuana]

Hasiok.

Leki a lekkie narkotyki [marihuana]

przez Nervous 06 lip 2006, 21:02
Jako że jest już topic "leki a alkohol" zakładam w/w. Czy ktoś z Was biorąc leki psychotropowe palił np. marihuanę i jaki na niego to miało wpływ??

przez Angelika 06 lip 2006, 21:05
Czesc ja palilam marihuane ale nie bralam jeszcze wtedy lekow bo w ogole nie wiedzialam ze jestem chora.Wydaje mi sie jednak iz jezeli palisz ziolo to leczenie nie ma sensu bo narkotyki tylko poteguja stany lekowe-takze moim zdaniem odradzalabym jesli naprawde zalezy Ci na tym aby wyzdrowiec.Pozdrawiam. :)
Angelika

przez didado1 06 lip 2006, 21:08
:shock: poważnie pytasz :?: :?: jakoś tego nie widzę :shock:
ale może ktoś tak robi łyknie lek, zajara, a na koniec wciągnie jeszcze do nosa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: w sumie można to wszystko popic jakąś wódą :mrgreen:
odlot gwarantowany :mrgreen: :mrgreen:
znikłam i mnie nie ma .........

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Nervous 06 lip 2006, 21:13
Ja również nie brałem żadnych narko podczas terapii [stosuje seroxat], raz piłem wódkę i tragicznie się to dla mnie skończyło. Pytam tak z ciekawości- kto pyta nie błądzi!! Również jestem zdania, że albo leki albo używki, a co do lęków to podpisuję się pod tym obydwoma rękami, po marihuanie lęki się zaczynają utrwalają...dół

Sortuj wg