Partnerstwo hetero i homo

Hasiok.

Re: Partnerstwo hetero i homo

przez El Chupacabra 21 lis 2010, 14:59
linka napisał(a): :shock: przerażające jest to co piszesz...przerażające.....nie jesteś kobietą i nigdy nie będzie wiedział co czuje kobieta gdy dowiaduje się, ze nie będzie dane jej nosić pod sercem własnego dziecka..... :(

a Ty skad wiesz ? :roll:

nie wiem tez co w tym przerazajacego, widze natomiast demagogie...

wola człowieka jest jego niebem

przez linka 21 lis 2010, 15:49
El Chupacabra, zadałeś teraz najbardziej chamskie i bezczelne pytanie jakie mogłeś.....mam ci się "spowiadać" ....nie sądzę.....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez El Chupacabra 21 lis 2010, 16:00
linka,

nie siedze w Twojej glowie

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez linka 21 lis 2010, 16:02
Ze swoją też chyba nie masz kontaktu........wiesz co to wyczucie tematu? Taktowność? Nie sądzę......... :-|
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez El Chupacabra 21 lis 2010, 16:32
linka,

Posluchaj, jesli trafilem akurat w bolesne miejsce - przepraszam.

Nie moglem jednak tego wiedziec. bo zwykle jak rozmowa idzie nie po Twojej mysli, to zaslaniasz sie nastepujacymi cechami rozmowcy - brak kultury, chamstwo, brak taktu,
offtop etc. Myslalem, ze teraz przerabiamy to kolejny raz, a tu widac ze jednak cos w temacie wiesz. Reasumujac - to Twoja wina :P

przez GreenGo 21 lis 2010, 22:50
Harpagan83
Płod to człowiek posiada juz kod Dna, a to że nie posiada jeszcze świadomości tym bardziej przemawia za jego ochroną.
Wiesz, że każdy plemnik zawarty w spermie posiada DNA?, czyli jak to było w tym kawale... kiedy się masturbujesz to popełniasz ludobójstwo.

. Zależy w jakim okresie rozwoju.
Jestem za aborcją w pierwszych tyg. ciąży, kiedy płód jest w bardzo początkowej fazie rozwoju.

GreenGo, nie czytałem podeślij mi link. A wiesz ilu pedofilów jest w śród, lekarzy, psychologów, terapeutów, nauczycieli, i wielu innych środowisk które mają styczność z dziećmi?
Jak poszukam, to ci wyślę. Nie rozumiesz tylko tego, że kościół powinien być ostoją cnoty, a te afery to nie pojedyncze czarne owce tylko zorganizowana działalność, nawet kilka dni temu widziałem polską stronę, wypowiadał się dziś już dorosły, molestowany w dzieciństwie przez księdza człowiek, który opisywał, jak do tego co się stało podchodzą wyżsi rangą duchowni - uciszają sprawę, nie robią nic, żadnych konsekwencji wobec winnych i tak jest na całym świecie i nawet na samej górze w Watykanie nie robili przez lata zupełnie nic, żeby uporać się z problemem pedofilii, jak mogli to zamiatali wszystko pod dywan.
Co do innych zawodów, to tu rozmawialiśmy o kościele, a lidzie wykonujący inne zawody nie nawołują do zach. moralności, przestrzegania etyki, czynienia dobra, nie mówią, że są przedstawicielami Boga.

Oglądałeś zdjęcia płodów z uformowanym członkami, i cechami płciowymi?
Kiedyś tak.

GreenGo, niczego nie zmyślam, poprostu linka napisała niemądremu kilka postów wyżej że taki epitet to obraza.
Zdaje się, że napisała o swoich odczuciach co do tego określenia, a z tego co wiem, to Linka nie jest rzecznikiem organizacji broniącej praw homo.

Napisalem podobno bo niestety nie znam doklądnie Imion i nazwisk, i nie pamiętam już tytułu tego programu. Ale jak sobie przypomne to postaram się wrzucić link.
Nie rób sobie kłopotów, mnie ten temat aż tak nie interesuje.
GreenGo

przez harpagan83 22 lis 2010, 08:44
GreenGo, dla mnie aborcja nie zależnie w jakim stanie to morderstwo.
Dla Kobiet które dopadły wyrzuty sumienia, i problemy z psychiką po takim zabiegu, jednak też.
Dla kobiet które pogrążone są w rozpaczy po poronieniu nie ważne w jakim miesiącu ciąży jest to taka sama tragedia jak śmierć narodzonego dziecka. Pogadaj kiedyś z takimi kobietami, może w tedy zmienisz zdanie. Aborcja według kościoła to grzech przeciwko życiu. I każde działanie które jest przeciwko życiu jest grzechem śmiertelnym według nauk kościoła.
A co do pedofilów i cudzołożników księży to będą oni po śmierci karani podwójnie z uwagi na powierzone im zadanie przez Boga.
Żeby coś zrobić trzeba się starać
Robić to, robić to, tym się jarać
To wymaga pełnego angażu
E, pamiętaj o tym jak o melanżu

przez linka 22 lis 2010, 10:22
harpagan83, to nie jest temat o aborcji, i po raz kolejny, dopisuj. Aborcja to TWOIM ZDANIEM i ZDANIEM KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO morderstwo. Bo nie wszyscy muszą się zgadzać ....
Przyjaciel forum

przez harpagan83 22 lis 2010, 10:29
linka, nie tylko moim.

[Dodane po edycji:]

Hitler też nie widział nic złego w eutanazji, aborcji, i mordowaniu Żydów, Polaków, i innych nacji.
Zawsze można wmówić sobie pewne teorie żeby zagłuszyć swoje sumienie, ale prawda jest taka, ze złe rzeczy i tak ostatecznie obrócą się przeciwko Tobie, i Tobie hehehe
Żeby coś zrobić trzeba się starać
Robić to, robić to, tym się jarać
To wymaga pełnego angażu
E, pamiętaj o tym jak o melanżu

Sortuj wg