"Dom uciechy..."

Hasiok.

Re: "Dom uciechy..."

przez linka 10 gru 2010, 10:11
Alienated, i zobacz jak pięknie wpłynęła na niego ta wizyta, chyba z tą higieną psychiczną nie poszło..... :(

Ja bym się zajęła porządną terapią i poprawą kondycji psychicznej tej osoby, napisała jakąś fajną wiadomość na portalu randkowym np dla niepełnosprawnych i zaczęła wychodzić na świat.......myślę, ze więcej by dały zwykłe kontakty międzyludzkie niż wizyta w burdlu - ale to tylko moje zdanie - nie każdy m,is się z tym zgadzać ;)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Alienated 10 gru 2010, 18:50
No tutaj to akurat trudno mi się wypowiadać w czyimś imieniu nie będąc jednocześnie zorientowanym co tak naprawdę w tym konkretnym przypadku zaszło;) Mogę jedynie domniemywać. A wyobraźnia podpowiada mi, że kolega Adam z jakiegoś powodu się nie sprawdził (tak bez cienia złośliwości z mojej strony). Tak więc fakt, iż miało to akurat miejsce w obecności dziewczyny trudniącej się nierządem, w ogóle niczego nie zmienia. Do podobnej sytuacji doszłoby najprawdopodobniej u boku każdej innej kobiety, czego odczuwalne efekty byłyby właściwie dla faceta identyczne. Bilans tego doświadczenia wychodzi zdecydowanie in plus. Posiadamy konkretną wiedzę odnośnie tego, w jaki sposób nasz organizm zdolny będzie reagować w przyszłości, mamy sposobność wyciągnięcia z tej wiedzy wniosków i możemy zastanowić się co zrobić, ażeby następnym razem zaprezentować się z nieco lepszej strony;)
linka napisał(a):AlienatedJa bym się zajęła porządną terapią i poprawą kondycji psychicznej tej osoby, napisała jakąś fajną wiadomość na portalu randkowym np dla niepełnosprawnych i zaczęła wychodzić na świat...

Tak sobie czasami myślę, że to właśnie my jesteśmy takim trochę portalem dla niepełnosprawnych;) Co prawda nie stricte randkowym, ale skoro potrafimy spędzać całe godziny przy internecie, świadczy to jedynie o wyraźnych deficytach w kontaktach międzyludzkich w świecie realnym:) A wizyta w agencji czy u dziewczyny "prywatnie" to jednak prawdziwi ludzie i prawdziwe doświadczenia, nie żadna fikcja...;)
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

przez harpagan83 10 gru 2010, 20:54
Gdyby tak było w sieci jakieś forum dla dewiantów...

adaś przypadek, ziomek a na czym twoja dewiacja polega? Masz jakieś nietypowe preferencje seksualne, a może praktyki 8)
Żeby coś zrobić trzeba się starać
Robić to, robić to, tym się jarać
To wymaga pełnego angażu
E, pamiętaj o tym jak o melanżu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez linka 11 gru 2010, 17:26
niemądry, nom, ale to łatwiejsze niż podjęcie jakichkolwiek kroków..... ;)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez marcja 11 gru 2010, 22:05
Bueheheheheh:D Super! :D
Ze swoim glosem nadajesz sie do podkladania filmow edukacyjnych dla mlodziezy, ktorymi nekaja w szkolach na godzinach wychowawczych :D Na chemii, na filmach puszczanych przez nauczyciela, tez identyczny glos objasnial doswiadczenia :mrgreen:

przez Apii 12 gru 2010, 14:45
linka napisał(a):Ja bym się zajęła porządną terapią i poprawą kondycji psychicznej tej osoby, napisała jakąś fajną wiadomość na portalu randkowym np dla niepełnosprawnych i zaczęła wychodzić na świat.......myślę, ze więcej by dały zwykłe kontakty międzyludzkie niż wizyta w burdlu - ale to tylko moje zdanie - nie każdy m,is się z tym zgadzać ;)

Co mialas na mysli piszac o tym portalu dla niepelnosprawnych?
Tzn. Adas ma zniżyć loty i poszukac wsrod osob kalekich a nie pełnosprawnych bo tam bedzie mial wieksze szanse? Czy sam Adas jest jakby niepelnosprawny bo w pewnym sensie jest kaleki emocjonalnie? Czy jeszcze cos innego?
Apii

przez linka 12 gru 2010, 14:57
Apii, z tego co pisał to stara się nam wmówić, że jest jakiś bardzo "uszkodzony" nie wiem czy fizycznie czy psychicznie- wręcz porównywał się do człowieka bez nóg - więc ładnie zaproponowałam, żeby poszukał tam.
Przyjaciel forum

przez Apii 12 gru 2010, 15:44
linka, aha :lol: no fakt, porownanie do osoby bez nog moze mial Adas nietrafione. Ja go troche rozumiem, bo jestem w troche podobnej sytuacji i rzeczywiscie przydalby sie jakis specjalny portal dla osob z takimi problemami, ale jeszcze takiego chyba nie stworzono :mrgreen: bo do typowo niepelnosprawnych sie nie nadajemy, do asów tez nie (przynajmniej ja)... tylko takie kokoroko w głowie

adaś przypadek napisał(a):Poniekąd na pocieszenie zająłem się łowieniem ryb,coś jakby forma ucieczki.Wiem że to niektórych bawi i uważają to za jakieś troszkę dziwne,ale moje hobby może stać się sposobem na życie.jak dobrze pójdzie niedługo nasze forum wykorzystam w celach handlowych(oczywiście jeśli to dozwolone)

Co Ty, bedziesz rybami handlował tutaj? :o
Apii

przez harpagan83 12 gru 2010, 15:46
ja poproszę dwa karpie na wigilje 8)
To wymaga pełnego angażu

przez *Wiola* 12 gru 2010, 15:50
adaś A jakie to są nienaturalne?:)
Moderator

przez Apii 12 gru 2010, 15:52
z plasteliny moze :P
Apii

przez *Wiola* 12 gru 2010, 16:00
AA, to już rozumiem. Ja akurat wiem co to jest bo miałam w bliskiej rodzinie zapalonego wędkarza i sporo widziałam: np pranie robaków w pralce wirnikowej i takie tam:)
A skoro masz do tego dryg i to lubisz to bardzo fajny pomysł. Na dodatek wiem,że zapaleńcy płacą za takie rzeczy niezłą kasę:)
Moderator

przez Alienated 12 gru 2010, 21:00
Z tą młodością to fakt. Takiemu zawsze łatwiej znaleźć się w interesującym otoczeniu, gdzie istnieje całkiem spora szansa poznania kogoś sympatycznego... Prawdziwe schody zaczynają się dopiero później. Choć też nie w każdym przypadku...
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

przez harpagan83 16 gru 2010, 00:17
adaś przypadek napisał(a):W sumie to jedno i drugie... :roll: W moim przypadku stworzenie czegoś takiego jak związek to fantastyka.Albo postąpię zgodnie z radą Linki i dam anons-"Poznam miłą dziewczynę z zespołem downa,porażeniem mózgowym lub czymś podobnym" :lol:

Będzie dobrze.
To wymaga pełnego angażu

Sortuj wg