Nowe funkcjonalności, nowy portal

Hasiok.

Nowe funkcjonalności, nowy portal

przez shadow_no 12 kwi 2010, 15:29
Witajcie,
od dłuższego czasu planuję otworzenie nowego portalu poświęconego psychologii (coś na wzór starej nerwica.com - dla tych co pamiętają). Forum z racji swojej funkcjonalności posiada pewne ograniczenia, a w związku z szybko rosnącą liczbą Użytkowników, niektórych rzeczy tutaj brakuje.
Portal docelowo będzie miał elementy społecznościowe (zintegrowane z bazą forum). Chciałbym poznać Waszą opinię, jakie funkcjonalności chcieli byście tam widzieć, jakie informacje chcieli byście znaleźć.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

Re: Nowe funkcjonalności

przez Paranoja 12 kwi 2010, 15:33
masz na myśli vortal? coś jak www.dnb.pl?

jestem za. Mogę nawet pomagać w czymś jeśli się znajdzie jakieś stanowisko dla mnie :D
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez Gods Top 10 12 kwi 2010, 16:10
Myślę, że warto byłoby opisać, co kryje się pod pojęciem "elementów społecznościowych".
Osobiście kojarzy mi się to nie najlepiej, z lansowanym "wyścigiem na ilość dodanych znajomych; kto więcej, ten jest gość". Tylko czy moje skojarzenie jest choć częściowo trafne ?
"Każdy głupiec umie rozbić szybę, ale tylko niewielu potrafi ją wstawić."
W. Wharton "Stado"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez shadow_no 12 kwi 2010, 16:14
Nie, nie. Chodzi o to, że ludzie będą sami mogli dodawać treść i będą mieć wpływ na zawartość. Pewnie jakieś liczniki się pojawią, ale zupełnie nie będą miały znaczenia i wpływu na to czy ktoś jest wyżej w tabelkach. To nie ma pełnić funkcji rozrywkowej tylko przede wszystkim informacyjną.

przez gregory21 12 kwi 2010, 16:32
calkiem ciekawie to brzmi, jesli pomysl nadazy za trescia moze byc naprawde super :) masz juz jakies pomysly??
gregory21

przez Gods Top 10 12 kwi 2010, 16:40
shadow_no napisał(a):ludzie będą sami mogli dodawać treść i będą mieć wpływ na zawartość
Wg mnie tę definicję wyczerpuje obecne forum... albo (co bardziej prawdopodobne) nadal nie wiem o czym mowa. :mrgreen:
Gdzie znajdę jakiś sugestywny przykład, diagramy, schematy, wykresy, ilustracje obrazkowe ? :D
"Każdy głupiec umie rozbić szybę, ale tylko niewielu potrafi ją wstawić."
W. Wharton "Stado"

przez magdalenabmw 12 kwi 2010, 16:53
Czy to znaczy, że będę mogła pisać felietony, artykuły i reportaże- a ktoś to PRZECZYTA i zostanę dziennikarką? :pirate: :lol:
magdalenabmw

przez Majster 12 kwi 2010, 16:54
No wlasnie - w czym zauwazymy różnicę miedzy forum a obiektem pomyslu?
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez gregory21 12 kwi 2010, 17:03
magdalenabmw napisał(a):Czy to znaczy, że będę mogła pisać felietony, artykuły i reportaże- a ktoś to PRZECZYTA i zostanę dziennikarką? :pirate: :lol:

hmm a kto Ci bedzie placil:D
gregory21

przez Majster 12 kwi 2010, 17:06
gregory21 napisał(a):
magdalenabmw napisał(a):Czy to znaczy, że będę mogła pisać felietony, artykuły i reportaże- a ktoś to PRZECZYTA i zostanę dziennikarką? :pirate: :lol:

hmm a kto Ci bedzie placil:D
Grzesiu, skad Ci do glowy przyszly teraz pieniadze? Uwierzysz, ze pewne rzeczy robi sie za total free?
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez magdalenabmw 12 kwi 2010, 17:07
Gregory- wystarczy mi sława i chwała :roll: ;)
magdalenabmw

przez shadow_no 12 kwi 2010, 17:28
Majster napisał(a):No wlasnie - w czym zauwazymy różnicę miedzy forum a obiektem pomyslu?

Pierwotnie myślałem o stworzeniu wirtualnych grup wsparcia. Razem z dziennikami samorozwoju i wsparciem psychologów. Użytkownicy dzieleni by byli na małe grupy 8-10 osób wg. danych kategorii (zaburzeń, lokalizacji). To dość świeży pomysł dlatego kombinuję jak by to miało dokładniej wyglądać.

przez Majster 12 kwi 2010, 17:36
Rozwijaj, pomysl jest ciekawy. Masz na forum pare osob szczegolnie aktywnych - mysle, ze bedziesz mial wsparcie ;)

przez Gringo 12 kwi 2010, 18:04
To ma być zrobione w ramach twojego startupa? Planujesz na tym zarabiać? (żeby nie było, nic mi do tego, pytam z ciekawości)
Gringo

Sortuj wg