Jak pozbyć się psychotropów z organizmu ?:( ratunku

Hasiok.

Jak pozbyć się psychotropów z organizmu ?:( ratunku

przez Dawid1987 31 sty 2008, 17:55
prosze niech mi ktoś coś doradzi byłem w szpitalu psychiatrycznym .Wyszedłem w poniedziałek dostałem na wyjście zastrzyk bardzo mocny który ma dzialać kilka tygodni.Już nie daję rady, jak się tego pozbyć? jeżeli mam się tak dalej czuć to ja wolę umrzeć .Doradzcie coś proszę

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 5:26 pm ]
nikt nic nie pisze:(

przez zimbabwe 31 sty 2008, 19:12
Uff, nie brałam nigdy takich rzeczy, ale z tego co wiem na ten temat, to to samo może przejść po pewnym czasie, choć nie wiem po jak długim konkretnie. Ale jeśli masz na myśli oczyszczenie organizmu, to na to dużo sposobów jest - picie przeczyszczających i moczopędnych ziółek, dużo ruchu na świeżym powietrzu, nie jedzenie zbyt dużej ilości mięsa.
"Tatusiu, jaki jest sens życia?"
"Zaraz będą <<Fakty>> to się dowiesz!" :-D

przez Amy Lee 31 sty 2008, 19:20
Jeżeli źle się czujesz po tym leku skontaktuj się z lekarzem, który ci go podał. Możesz też czuć się źle z jakiegoś innego powodu, a wydaje ci się, że to wina leku w organizmie.

Środki przeczyszczające bierze się na oczyszczenie przewodu pokarmowego, a nie w celu neutralizacji psychotropów, więc wszelkie pomysły, jakby rozwiązać problem domowymi sposobami (ziółkami, dietą) są na prawdę niedorzeczne.
Amy Lee

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg