ofiara gwaltu

Post-Traumatic Stress Disorder - PTSD - Forum wsparcia związane z tematem: stres pourazowy.

ofiara gwaltu

przez Myrcella 25 lis 2013, 00:30
anna.anakaia, włąśnie, ze ja nie chcę kary śmierci, to by było zbyt łatwe, a poza tym byłby to jakiś rodzaj łaski dla nich, bo wraz ze śmiercią znikają różne problemy, a mi chodzi o to, by sprawca morderstwa odczuł wagę swojej winy poprzez dobranie mu odpowiedniej kary.
Niektóre stare rany nigdy się nie zabliźniają i krwawią przy najmniejszym nawet zadrapaniu.

Strach tnie głębiej niż miecze.

ofiara gwaltu

przez Paletka 25 lis 2013, 00:33
ja bym chciała żeby gwałcicieli (tych, ktorzy jest na 100%pewne ze zgwalcili) kastrowali ale nie tylko chemicznie. chcialabym zeby wycinali im jądra i obcinali penisa,żeby wystawał im tylko cewnik,jakas rurka do robienia siku.albo nawet nie , mogliby miec cewnik zalozony bezposrednio do pecherza i chodzic z takim workiem do zbierania moczu. chcialabym zeby mieli na czole i w innych miejscach wytatuowane GWAŁCICIEL w różnych językach coby każdy wiedział z kim ma do czynienia i go unikał. chciałabym żeby nie mogli chodzić do psychologa,żeby w ogóle najlepiej nie mogli korzystac z rzadnego państwowego lekarza,ani innej spoleczej opieki. chcialabym zeby zabierano im majątek i przekazywano na jakis szlaechetny cel. chcialabym zeby z tym tatuazem musieli blagac ludzi o pomoc na ulicy bo inaczej by zdychali na ulicy bez pomocy lekarskiej ani panstwa.pozbawieni calego majatku i przywlejow dostawali by powiedzmy 100 zlotych miesiecznie zeby przezyc na ulicy i meczyc sie w takim stanie jak najdluzej
no najlepiej tez zeby nie mogli popelnic samobojstwa, no ale tego sie nie da kontrolowac. a szkoda.

a gwałciciele dzieci musieli by dodatkowo chodzic z flagą w tyłku :twisted:

ofiara gwaltu

przez NieznanySprawca 25 lis 2013, 00:33
Myrcella,
Kurfa, powinno być chemiczne kastrowanie dla gwałcicieli, tak samo z pedofilami.

Tak i jeszcze dla morderców. Najlepiej bolesne, by choć trochę pocierpieli jak ich ofiary i rodziny ofiar.

ale kastrowanie dla morderców? wtf? :lol:
chyba, że chodziło Ci o seksualnych, wtedy jasna sprawa, i to żadna chemiczna, tylko skalpel i po kłopocie,
NieznanySprawca

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

ofiara gwaltu

przez Reiben 25 lis 2013, 00:36
anna.anakaia napisał(a):Myrcella chciałabyś dla kogoś kary śmierci biorąc pod uwagę rzetelność naszych organów wymiaru sprawiedliwości? Ja niekoniecznie.

Ja np. nie chciałbym kary śmierci po jakiejś jednej zbrodni opartej na niejednoznacznych dowodach. Ale w sytuacjach pewnych i w dodatku przy zbrodniach kolejny raz albo z większą ilością ofiar to nie widzę innego rozwiązania. Poza tym jak niewinny trafi do celi na wiele lat to i tak ma przepierdolone życie więc równie dobrze może zejść, smutna prawda, i pewnie w miejscach gdzie są kary śmierci zawsze jest jakiś odsetek błędów, który można tylko starać się minimalizować. Jakbym został skazany niesłusznie to wolałbym iść off niż gnić w tym beznadziejnym pierdlu i rzeczywistości tam, a może jakbym miał kogoś kto zająłby się dochodzeniem prawdy to moja osoba pośmiertnie zostałaby oczyszczona z hańby, taaa marzenie ;]
Reiben

ofiara gwaltu

przez NieznanySprawca 25 lis 2013, 00:37
ja bym chciała żeby gwałcicieli (tych, ktorzy jest na 100%pewne ze zgwalcili)

też mi się nasuwa automatycznie to skojarzenie, ale każdy prawnik się zaśmieje w tym momencie, bo albo orzekamy winę (a więc, dajmy na to, kara: kastracja), albo brak winy (i uniewinnienie). Nie można dać komuś mniejszej kary, bo nie jesteśmy do końca pewni, czy aby na pewno jest winny. :P Ale z rodzajem kary przez Ciebie proponowanej się zgadzam.
NieznanySprawca

ofiara gwaltu

przez anna.anakaia 25 lis 2013, 00:44
Myrcella ok teraz rozumiem, dopiero teraz przeczytałam Twój poprzedni post.

Paletka
chcialabym zeby z tym tatuazem musieli blagac ludzi o pomoc na ulicy bo inaczej by zdychali na ulicy bez pomocy lekarskiej ani panstwa

Ja chyba jestem total mięczak, bo nie życzyłabym takiej jak zaproponowałaś kary temu komu powinnam jej życzyć.
anna.anakaia

ofiara gwaltu

przez Paletka 25 lis 2013, 00:49
anna.anakaia napisał(a):Myrcella ok teraz rozumiem, dopiero teraz przeczytałam Twój poprzedni post.

Paletka
chcialabym zeby z tym tatuazem musieli blagac ludzi o pomoc na ulicy bo inaczej by zdychali na ulicy bez pomocy lekarskiej ani panstwa

Ja chyba jestem total mięczak, bo nie życzyłabym takiej jak zaproponowałaś kary temu komu powinnam jej życzyć.

nie jesteś mięczakiem !, po prostu masz dobre serduszko i to sie chwali :angel:
a ja nie :twisted:

-- 25 lis 2013, 00:57 --

Wiecie co ja na prawde nic nie mam do pedofili, takich ktorzy nie robia nikomu krzywdy. nawet im wspolczuje ,ze sie z tym mecza.
ale jak juz zamieniaja fantazje w czyny to uwazam ze sa bydlakami ktorych powinno sie srogo karac i wykluczac ze spoleczenstwa.

Jakby ktos mi powiedział : "wiesz Paletka mam taki problem ze sie onanizuje myslac o dzieciach ,nie wiem co mam zrobic, jestem z tym bardzo nieszczesliwy", to bym odpowiedziala "wspolczuje Ci ,idź do psychologa itd."

No ale jak ktos molestuje albo gwalci dziecko znaczy jest pieprzonym bydlakiem i zlym czlowiekiem i powinno sie go torturować :evil:

ofiara gwaltu

przez anastazja222111 14 gru 2013, 20:35
Cześć dziewczyny,

Postanowiłam napisać, bo zwariuje.
We wrześniu zostałam zgwałcona przez mojego byłęgo chłopaka, z którym się miesiąc wcześniej zostałam. W trakcie przykładał mi nóż do gardła, dusił, po czym sam próbował popełnić samobójstwo...
Aktualnie przebywa w areszcie śledczym. Pierwsza sprawa jest 20 grudnia.
Co się tam będzie działo? Jak ja tam mam pójść? Czy ktoś z Was przeżył rozprawe tego typu?
Potrzebuje wsparcia....

ofiara gwaltu

przez anna.anakaia 14 gru 2013, 20:57
anastazja222111
tu mamy temat o "ofiarach" gwałtu

Jeśli chcesz dokładnie wiedzieć jak wygląda cała sprawa to możesz napisać do mnie na PW. Ja mam za sobą "wygraną" sprawę.

*napisałam "wygraną" w cudzysłowie, bo koleś nie posiedział ani dnia po rozprawie, tyle co w śledczym.
anna.anakaia

ofiara gwaltu

przez małpka bubu 19 gru 2013, 07:31
dla gwałcicieli jest jedna kara - kara śmierci w komorze gazowej, niechby zdychali długo i boleśnie :evil: :evil: :evil:

za mną kolejna noc z koszmarami, nie ma to jak obudzic się o 4tej nad ranem z dodatkowym naturalnym bólem brzucha...

silny lęk że ten typ z rodziny przyjedzie na święta psuje mi radośc że zobaczę mojego ukochanego braciszka, tak niedawno go tuliłam 3dniowego a on na początku stycznia skończy 16 lat...

naszły mnie myśli o typie który dosypał mi czegoś do piwa, rozp*****l emocjonalny wczoraj był tak silny że się pocięłam, znajomy mi napisał żebym dzwoniła na linię dla dorosłych w kryzysie emocjonalnym, byłam w takim stanie że na to nie wpadłam... omg, ja wtedy ocaliłam życie :shock: tym przekonaniem typa że nikt się nie dowie, tyle się słyszy o likwidacji niewygodnych świadków... może nie przygotowywałabym się dziś do ślubu, nie widziała jak braciszek dorasta, nie była z nim przy jego egzaminie gimnazjalnym a on na mojej obronie mgr? mój ukochany braciszek będzie dla mnie najważniejszym gościem na moim ślubie...

boli, cholernie boli... :cry: :cry: :cry:

potrzebuję przytulenia i seansu felinoterapii, może uda mi się pójśc do przyjaciół i wygłaskac ich koty, zawsze to na mnie dobrze działało, zapach i dotyk kociego ciałka...

marzę o swoim kotku, przeglądam stronę schroniska w Zielonej Górze i mam już kilka typów - muszę tylko przekonac mojego Dziczka by wziąc kicię wcześniej... jesteśmy już na swoim, martwienie się czy właściciel się zgodzi odpada... czuję że taką istotę pokochałabym całym sercem...

tritace 5 mg 1-0-0, hydrochlorothiazidum Polpharma 12,5mg 1-0-0 (na nadciśnienie)
antykoncepcyjna evra
setaloft 50mg - 1-0-0
lamitrin 100 mg 1-0-1
doraźnie hydroksyzynka

ofiara gwaltu

przez adina 30 gru 2013, 23:10
Straszne jest przede wszystkim to, ze np. pedofilia to wielki biznes. Zanim nie bedzie powaznych, dlugotrwalych programow uswiadamiajacych, to niewiele sie zmieni. Co do kar... wrzucenie pedofila do wiezienia juz jest kara niezla, bo tam sie wspolwiezniowie zajma takim delikwentem.

Nie chce brzmiec lekko, sama przeszlam przez niezly shit. Pardon jesli sprawiam wrazenie, ze nie do konca na serio to traktuje.

Tez musi byc zrozumienie, ze niezaleznie od tego, co ofiara zrobi czy jak sie zachowa, nie ma szans na to, zeby uznac, ze nastapila 'prowokacja'. Niestety wielu ludzi jeszcze ma takie myslenie... niewybaczalne. To potworna zbrodnia.
sulpiryd 100
wenaflaksyna 300

ofiara gwaltu

przez Anetixi 31 gru 2013, 20:06
2 lata temu miałam 17 lat. Byłam w sanatorium. Pierwsze zauroczenie..Wiedziałam,że się tylko założył z innymi,że mnie przeleci..Podobało mi się to,że klepał mnie po tyłku..
Nie pamiętam dokładnie kiedy,ale przeniesiono mnie do innego pokoju.Sama w nim byłam.On przychodził do mnie.Siedzieliśmy razem,słuchaliśmy muzyki.Kiedy była cisza nocna przychodził do mnie,kładł się ze mną i przytulał mnie.Zawsze mu mówiłam,że nie chcę.. Tego dnia przyszedł do mnie jak zawsze.Całowaliśmy się,było miło.Ale obmacywał mnie..Schodził niżej.Nie chciałam,ale nie protestowałam..nie potrafiłam..Dotykał mnie tam,wsadzał palce..Powstrzymała go chyba tylko pielęgniarka,która sprawdzała czy ktoś u mnie jest..Wygoniła go,pytała się czy jest wszystko okej.. Dowiedziała się o tym tylko moja przyjaciółka niedawno.. nie potrafię terapeutce powiedzieć o tym.Wie tylko że kiepsko nasza relacja się potoczyła..
Bordeline/Uzależnienie od subst. psychoaktywnych/Epizod depresyjny.

Citabax 40mg
Depakine 300mg
Perazin 200mg

ofiara gwaltu

przez Dorotk@ 01 sty 2014, 00:08
Anetixi, powinnaś powiedzieć o tym terapeucie. Wiem, trudno jest mówić o tym komukolwiek. Dwa lata to wbrew pozorom bardzo krótko, prawdopodobnie nie ujawniły się wszystkie konsekwencje tego, co zaszło.
Odkąd życie podcięło mi skrzydła, zaczęłam latać na miotle.

ofiara gwaltu

przez Anetixi 01 sty 2014, 12:09
Dorotk@ u mnie to z emocjami wogóle jest dziwnie bo nic nie czuję.Jestem taka jakby zablokowana. Terapeutka próbuje dojść dlaczego. Ja chyba wiem,że to może mieć z tym związek.. Ale byłam głupia,że go nie odpychałam.. Gdyby nie pielęgniarka mogłoby zajść to dalej...
Bordeline/Uzależnienie od subst. psychoaktywnych/Epizod depresyjny.

Citabax 40mg
Depakine 300mg
Perazin 200mg

Sortuj wg