Coś bardzo optymistycznego

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez Remigiusz 09 lut 2007, 11:30
Co? Proste! Świruj do bol! Kazdy człowiek jakoś tam świruje na swój sposób. Tylko że się tym nie przejmuje dlatego nie wystepuje u niego nerrwica. A jesli ty masz takie przekonania, że " coś mi jeszcze jest nie do końca jestem zdrowa, czemu jeszce swiruje, co prawda mam to wszystko w dupie i nie uzalam sie nad sobą, ale jeszcze nie jest do końca ok" . No to co się dziwsz! Zmienil bym je na " Zajebiście zrobiłam juz tyle z sobą, że to co zostało to jest już mała sprawa, w tym momenice poprosrtu decyduje o tym nie myślec, a nawet jeśli bede jeszcze o tym od czasu do czasu myslec to co? Cos mi się przez te myslenie stanie. Jedno co moze się stać to wywołam Emocje, których nie toleruje. wtedy to jak one sie pojawaią to poczekam cierpliwie, obserwując je. A azaraz przyjdzie ukojenie. Nie bede się juz bala leku przed lekiem! To nic groźnego"

Trenuj!
remik.blog.pl - Tylko dla ludzi którzy chcą na swoje emocje patrzeć jak na dar od Boga!

przez Róża 09 lut 2007, 11:34
Ok,dzięki,masz rację-patrzyłam nie z tej strony co trzeba ;)
Bez ludzkiej pamięci przeszłość nie istnieje.
Pech nigdy nie zawiedzie:
przyjdzie w samą porę:)))
Przyjaciel forum

przez slad 09 lut 2007, 12:12
Remik , twój przedostatni post rozwalił mnie i dał porządnego kopa :D .Czasem powiedzenie prawdy w ten sposób może odnieść większy skutek niż wszelkie terapie, dyskusje i rozmyślania trzymając się za głowę i użalając się nad sobą.

rgds
Ostatnio edytowano 04 mar 2007, 22:04 przez slad, łącznie edytowano 1 raz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez śliwka_kalifornijska 09 lut 2007, 14:38
Bo Remik stosuje tu Terapię Szokową na nas, choć nie chce się przyznać. ;)

przez Remigiusz 09 lut 2007, 15:10
Slad - bardzooooooooooo mi miło:)

slwika - nie mam rzadnych powodów to stosowania tu jakiej kolwiek terapi. Sam jej nawet nie umiem nazawać. Jeśli chcesz ją nazywac terapią szokową , to nie moge tego zabronić. Dla mnie terapi jest w nas samych i tylko od nas zalży jak ja wykorzystamy!

Do wszystkich. kochani ja jestem przykaldem na to że podczas nerwicy wybudowałem bardzo dużą firmę, wytórnię muzyczną. Wybudowałem ją z jednego pokoju zamknięty w nim w domu! Można wszystko, uwierzcie w to!
remik.blog.pl - Tylko dla ludzi którzy chcą na swoje emocje patrzeć jak na dar od Boga!

przez Deunia 09 lut 2007, 17:38
Witam was !!!
Nie słyszałam nigdy o środku nerwicy. To zależy tylko od nas. Ja miałam okropny "nawrót" nerwicy tego lata - pisałam już o tym nie raz. Wyszłam z niego z afobamem w torebce. Wziełam go tylko pare razy przed sesją. I masz rację Remigiuszu to nasza wina jak nam wraca, bo tylko na to czekamy. Wymyślamy czarne scenariusze, a potem doskonale je reżyserujemy To jest również dowód naszych niebywałych zdolności. Bo kto jak nie my potrafi tak zaplanować swoje samopoczucie. Swiadomość samoleczenia jest podstawą do normalnego życia. Co tobie i mnie się już udało.
Wyjście z nerwicy jest o tyle trudne że musimy przyznać się do naszych słabości, a to wbrewpozorom jest najtrudniejsze, a dla niektórych nie możliwe. Najłatwiej obwiniać innych. Ja wpadam w furię, bo tak najłatwiej pozbyć się emocji - guzik prawda. Wyżywam się na innych, a potem czuję się fatalnie i muszę się tłumaczyć i przepraszać. Najważniejsze to być pogodnym. Wmawiać sobię że jest pięknie. Ty Remigiuszu napisałeś samą prawdę. Nie czytajcie postów Remigiusza z myślą - ten to ma szczęście - on porostu zrobił to co powinien i teraz dostrzega tak jak ja że nerwica była czymś potrzebnym. Zwykły człowiek nie ma czasu poznać się przez całe życie,a nam dane było trochę czasu na to - mnie prawie 7 lat - z czego 6 lat zmarnowałam na pisanie scenariuszy i reżyserię. Od tego są szkoły filmowe a nie własne życie.

przez Remigiusz 09 lut 2007, 23:13
kochani tak sie cieszę, ze mogę wam pomuc. TO DLA MNIE SZOK. DOSTAJE TYLKE maili i info na GG ze poplakałem się dziś! Dzięki to dla mnie wielka rzecz. nawet otworzylem bloga, będę tam pisał o wszystkim , żeby wam pomuc, ale oczywiście w tym temacie też. Dziś na zarządzie nawet wpadłem na pomysł, że wydam płytę. "Muzyka dla fobików" pod patronem portalu nerwica.com hehehehe :)

remik.blog.pl

przez chris 10 lut 2007, 16:55
zajebiscie i oby wiecej takich ludzi jak Remigiusz:D Normalnie az sie mi humorek normalnie zrobił bo lacham sie tu do monitora.Jakby mnie ktos widział to pomysli ze brak mi piatej klepki :DPozytywne myslenie przedewszystkim:D Ide dzis na impreze a to mi napewno pomoze w zwalczeniu chociazby czesciowo leku ;D
Pozytywne myslenie przedewszystkim ;)

przez walking_on_a_rainbow 10 lut 2007, 18:34
Ja tez ide dzis na impreze :D

przez Róża 10 lut 2007, 21:51
Remigiusz-szkoda,że nie miałam okazji wcześniej poznać twojego spojrzenia na to wszystko.Straciłam tyle lat na te głupia przypadłość.Wprawdzie jakoś sobie radziłam i nie poddawałam się,ale ciągle brakowało mi tego odpowiedniego myślenia.I wczoraj i dzisiaj dopadł mnie "zawał" :lol:Wpadłam oczywiście w panikę w pierwszych chwilach.A już w następnej stwierdziłam,że g...o prawda,nic mi nie bedzie,bo to tylko chwilowe.Za każdym razem podziałało :lol: Od dawna już tak się sama opieprzałam,dlatego jakoś się trzymałam,bo gdybym pozwoliła sobie na jęczenie i użalanie się nad sobą-pewnie nie wychodziłabym już z domu,gdzie zresztą też dopadały mnie lęki.Nie myslę już "jestem chora na nerwicę czy depresję"na nic nie jestem chora,żadne takie,jestem zdrowa jak byk i zamierzam taka pozostać.Nie wiem juz co to znaczy-nerwica,depresja i nie chcę wiedzieć!!Jestem jaka jestem i dobrze mi z tym!! :lol: Trzymaj się bardzo mocno,jeśli chcesz pomagać innym.Dziekuję ci po stokroć.Czytałam niedawno o psychiatrze,który mógł sie pochwalić największa liczbą wyleczonych nerwicowo-depresyjnych.Otóż pewnego razu po prostu nie wytrzymał nerwowo :lol: i opierniczył zdrowo pacjentkę.Tak wpadł na pomysł jak trzeba docierać do takich ludzi jak my.Nie płakać nad nimi czy razem z nimi,tylko pobudzać ich do działania,tym sposobem wytwarzać w nich adrenalinę.Ludzie walili do niego drzwiami i oknami,choćby z ciekawości,jak ich potraktuje :lol:
I to jest chyba bardzo dobry sposób jak zreszta widać na załączonym obrazku,choć nie na każdego działa od razu.Trzymaj się cieplutko i niech moc będzie z tobą na zawsze :lol: Dziękuję!!!:*
Bez ludzkiej pamięci przeszłość nie istnieje.
Pech nigdy nie zawiedzie:
przyjdzie w samą porę:)))
Przyjaciel forum

przez Remigiusz 10 lut 2007, 23:35
To już, jest orawie nie możliwe! nawet nie wiecie ile radości mi sprawiacie. Pamiętajcie jednak jedna ważna rzecz. DWA KROKI DO PRZODU JEDEN DO TYŁU! Dziś macie te do przodu nie zalmujcie się jak za pare dni przyjdzie ten do tyłu. To własnie wtedy wykorzystajcie te wszystkie myśli którę tu pisze. To bardzo wazne. Fobikowi sie wydaje że jak ma atak paniki, to że znou jest na początku drogi. GÓWNO PRAWDA. Przypomni sobie własnie wtedy ten dzień dzisiaj , jak byłow wspaniale, "jak ie smiałes do monitora" To jest ważne!!!!! I nie liczcie czasu kiedy będziecie zdrowi, po po pierwsze to już jesteście a wtedy to będzie mało wazne! I zawsze całkowita POKORA do swoich emocji!

Jutro nowa notka na blogu, albo jeszcze dziś! remik.blog.pl

przez IceMan 13 lut 2007, 22:02
Remik, rozwaliłeś mnie swoimi tekstami :D :D :D W sumie coś kombinowałem mniej więcej w tym kierunku co ty, ale to nie było do końca to samo. Widzę po Tobie, że jest z Tobą zupełnie w porządku a nawet lepiej, więc warto spróbować Twoich metod. Jest spoko Obrazek Czekam, a może za jakiś czas będę pisać tutaj tak jak Ty - właśnie do tego cały czas dążę. Na razie od dwóch dni idę do przodu Obrazek , po przeczytaniu tego tematu dostałem powera, aby kolejny dzień był taki jak poprzednie. Trzeba przez tą nerwicę jednak przejść jak rozpędzony tur i ją rozwalić. I właśnie uzmysłowiłeś mi jak ważne jest, aby nie wkurzać się na siebie, gdy zrobi się - jak sam to określiłeś - ten jeden krok do tyłu. W sumie na razie nie zastanawiam się bo pędzę do przodu :twisted: . A jak się gdzieś po drodze wywalę to trzeba wstać i iść dalej - i nie oglądać się do tyłu. Po trupach do celu - a dokładnie po jednym trupie - nerwicy Obrazek Właśnie zmykam się uczyć - i nie z myślą żeby nie mieć większych nerwów za dwa dni przed sprawdzianem, ale żeby mieć mniej nauki i się trochę wyluzować :D Pozdrawiam!
Przyjaciel forum

przez Gringo 14 lut 2007, 02:04
...Środek Nerwicy- to była tylko metafora...

Zgadzam się z wszystkim co tutaj napisałeś Remik. Podoba mi się ten dosadny sposób, w jaki piszesz swoje wywody o nerwicy, ups emocjach. Nieźle dajesz kopa tymi słowami.

No, no trzeba ci przyznać, ze masz chłopie odwagę : ), żeby publicznie przed całym narodem odsłaniać swoją duszę. To duchowy ekshibicjonizm :P Interesujący jest też twój blog, szczególnie te propozycje z reklamami,
Gringo

yoyoyo

przez Remigiusz 20 lut 2007, 23:17
przepraszam kochani, że nie piszę za dużo na forum. Nie mam czasu, nadrabiam te 7 lat :))) a jak mam chwile to piszę na blogu, dziś też coś mam zamiar napisać. cieszę sie ze pozbyłem się juz tam ludzi których nie interesuje nerwica i zaostaliście tylko wy.

pamiętaj! - kochaj siebie takim jakim jesteś!

remik.blog.pl

Sortuj wg