Chyba znalazłam swój krok do wolnosci

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Chyba znalazłam swój krok do wolnosci

przez marzenka28 09 gru 2006, 07:47
Tak bardzo cierpie przez te chorobę, tak trudno przychodzi mi mysleć że kiedys będzie lepiej, normalniej że kiedyś będe znowu umiala się cieszyć i zapomne o tym wiecznym strachu który mnie ogarnia!! tak bardzo pragne wyrwać się z nicości!!
Czego najbardziej pragne? żeby ktoś mnie zrozumiał i wiedział co ja czuje!!

Chyba znalazłam to ostatnie. znalazłam kogoś kto w koncu wie co czuje, kogoś kto tak bardzo cierpi jak ja i Wy!!
Do tej pory kiedy nadchodził mój zły czas, zaglądałam tu na forum, żeby poczuć się lepiej. teraz mam kogos takiego w realu!!

Osoba która cierpi tak samo jak ja, która rozumie każdy moj dziwny stan, osoba którą ja rozumię i wspieram jak tylko potrafie!!

A ona była tak blisko!! cierpiała tak jak ja, ale nie mówiła o tym ze strachu przed brakiem zrozumienia.

teraz wspieramy się nawzajem i najbardziej cieszy nas to że rozmowy na temat naszych przypadłości bardzo nam pomagają i działaja jak terapia!!
Powoli zaczynamy wierzyć że kiedys w końcu musi być dobrze, bo skoro spełniło się pragnienie zrozumienia przez druga osobę, to dlaczego z resztą niema być tak samo!!!!

CHCę W TO WIERZYć I WIERZę , WIERZę, WIERZę..

przez Neśka 09 gru 2006, 08:48
Cieszę się razem z Tobą:):):):)
I nawet ostatio zdałam sobie sprawę, że zrozumieć nas potrafi tylko ktoś, kto czuje to samo. Wtedy nie trzeba ukrywać, wstydzić się i usprawiedlwiać, że znowu coś nie wyszło...
Dlatego bardzo dobrze, że znalazłaś kogoś, z kim razem wyjdziecie z tego! Jestem tego pewna!

Pozdrawiam:)
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą ! (św. Augustyn)

przez blackwitch 11 gru 2006, 14:33
Hej, to chyba supe miec osobe która cie tak na prawde rozumie. Mysle ze tutaj rzadko sie to zdarza. Mysle tez ze ktos kto nigdy nie przechodzil przez takie stany, nie jest w stanie sobie tego za bardzo wyobrazic i wczuc w to jak to jest.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg