nie wierzę :) to ja Remigiusz :) coś bardzo optymistycznego

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez Relatywista 16 lip 2012, 19:25
Tomcio Nerwica, Ok, możesz reprezentować mnie na płaszczyźnie rekrutacyjnej ;) Tylko pamiętaj, żeby przyszli rekruci byli w stanie chociaż trzymać w ręku karabin :D Zależy nam na dobrej reputacji ;) Inaczej żaden zleceniodawca nie wynajmie nas do obrony swoich pól makowych :P Moglibyśmy jeszcze spróbować wynegocjować jakąś umowę z kokainowym kartelem w Kolumbii :D Tak więc niedługo będe prowadził z nimi ciężkie negocjacje i jak tylko dojdziemy do porozumienia, to dam Ci znać co i jak ;)
Relatywista

przez ala1983 16 lip 2012, 19:33
Remigiusz, Cieszę się Twoim szczęściem. Tak Trzymaj :great:

-- 16 lip 2012, 18:34 --

tahela napisał(a):do nerwicy to moze i da sie przyzwyczaić wtedy da sie zyć i objawy sie zmniejaszja ale do depresji to juz nie da sie , to najgorsze g..wno jakie się moze przyplątac, bo nie ma tego nakręcenia przy nerwicy mimo wszystko chce sie działac i czerpie sie radość ze wszystkiego , depra siedzisz i gapisz sie w sciane i ryczysz a wyjscie po bułki do sklepu jest wyczynem,
tra,traalala powtó=rzę za Helen

Twierdzę, że jest zupełnie odwrotnie, ale nie chcę się tu licytować.
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

przez Adam Smith 16 lip 2012, 19:53
Relatywista, Spokojnie trochę ich nakarmię i od razu nabiorą sił :D a zleceniodawcy będą zadowoleni choć za rekrutów , że nie będę popierdalać towaru ręki sobie uciąć nie dam , bo pewnie bym ją stracił ( w końcu to Afganistan ) więc na noc będzie ich trzeba zamknąć w klatce ;) i czekam na info o Kolumbii , tam na pewno oprócz pracy poznamy smak życia który odczujemy w błonie śluzowej nosa :D
Adam Smith

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg