Co Wam dziś sprawiło radość?

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez siostrawiatru 30 kwi 2013, 09:01
carlosbueno napisał(a):slow motion, ja nigdy nie paliłem a się niczego nie dorobiłem ;) a tak w ogóle doszedłem do wniosku że palacze lub ewentualnie byli palacze są lepszymi pracownikami, chodzi mi o budowlankę, fabrykę itp. Zwykle są lepszymi fachowcami, mają lepsze zdolności manualne i techniczne są bardziej męscy a większość niepalących to takie cipy że tak powiem łącznie ze mną. Oczywiście nie przez palenie są lepszymi pracownikami, ale męskie zawody , umiejętności idą w parze z paleniem które chłopacy rozpoczynają w wieku nastu lat aby być bardziej męskimi.

Bzdura. Ja wychodzę z założenia , że palący facet jest po prostu słaby bo rządzi nim nałóg.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

przez carlosbueno 30 kwi 2013, 09:04
Bzdura. Ja wychodzę z założenia , że palący facet jest po prostu słaby bo rządzi nim nałóg.
niby racja, ale ja nie palę a psychicznie jestem megasłaby, już wolałbym palić i być kimś, no i miałbym motywacje do pracy, zarobienie na fajki bo od rodziców nigdy bym na to nie wziął.
Największy Forumowy Maruda

przez siostrawiatru 30 kwi 2013, 09:07
carlosbueno, wydaje mi się ,że wmawiasz sobie ,że jesteś "megasłaby" bo tak Ci wygodniej. (tylko się nie obraź) Od kiedy to fajki są miarą czy człowiek jest słaby czy nie.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez monk.2000 30 kwi 2013, 09:07
carlosbueno, przesadzasz. Ciągle się samobiczujesz. Niby tępisz Islam a się zachowujesz jak średniowieczny biczownik z pielgrzymki do Ziemi Świętej.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez carlosbueno 30 kwi 2013, 09:11
monk.2000 napisał(a):carlosbueno, przesadzasz. Ciągle się samobiczujesz. Niby tępisz Islam a się zachowujesz jak średniowieczny biczownik z pielgrzymki do Ziemi Świętej.

Czasami myślę o jakimś zamachu antyislamskim może to nadałoby mi sens życia, no i zrobiłbym coś pożytecznego dla świata np wywołałbym wojnę z islamem. :mrgreen:
Największy Forumowy Maruda

przez Arhol 30 kwi 2013, 09:53
carlosbueno napisał(a):
niby racja, ale ja nie palę a psychicznie jestem megasłaby, już wolałbym palić i być kimś, no i miałbym motywacje do pracy, zarobienie na fajki bo od rodziców nigdy bym na to nie wziął.

He-he ,tłumaczenie "jestem daremny i do niczego sie nie nadaje dlatego bede siedzieć na,d*pie" akąd ja to znam.
Ale to zła droga,prowadzi faktycznie do czarnej dupy.
Co mi dało radość...niech pomyśle..
O dzień wypłaty.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez monk.2000 30 kwi 2013, 10:04
Mi przez chwilę przejechała pozytywna myśl, że fajnie że wybieram się na zlot. Ale to było chwilowe, przeleciało niczym pocisk z pistoletu na kapiszony.

8) Akineton

przez Candy14 30 kwi 2013, 11:46
Palacze sa przede wszystkim glupi ze w ogole zaczeli palic... no ale zaczyna sie zazwyczaj wtedy kiedy o madrosc i przewidywanie konsekwencji trudno. Mowie to jako prawie 30 letni palacz. Nie znosze swojego nalogu
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez monk.2000 30 kwi 2013, 11:50
No nawet w awatarze masz fajkę.

Taka mądrość po szkodzie się nie liczy. Swojego użyłaś, poszpanowałaś w towarzystwie, a teraz kiedy to nie działa to najlepiej się wycofać. Ja jestem mądry przed szkodą i nie palę, ale za to też tracę na wizerunku jako ktoś wygrzeczniony itd. Choć myślę, że podejście trochę się zmienia. Popularyzuje się tzw. zdrowy styl życia, więc może zawsze się pod to podczepić.

8) Akineton

przez Candy14 30 kwi 2013, 11:56
Nie szpanowalam w towarzystwie... maz mnie wciagnal a raczej dalam sie wciagnac w fajki. W moim towarzystwie niepalacze nie stanowili problemu.Nikt ich nie dyskryminowal
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

przez monk.2000 30 kwi 2013, 12:11
Candy14, okej. Możliwe :-)

Mam tylko lekki uraz do rad starszych. Poużywali sobie życia, a kiedy bycie ułożonym stało się na topie, to zgodnie z duchem konformizmu stali się ułożeni. Mówią żeby wieść spokojne, ułożone życie, ale jakby mogli się cofnąć w czasie to podjęliby pewnie te same decyzje. Do wielu rad się stosowałem, może nie wylądowałem na odwyku w związku z przedawkowaniem marihuany (oczywiście nie da się przedawkować ;) ), ale szpital psychiatryczny, oddział zamknięty mnie nie ominął. Nie ominęła mnie również dyskryminacja ze strony rówieśników, kiedy nie umiałem dbać o swój interes wobec szkolnych cwaniaczków. Fajnie, że ktoś o mnie dba, ale jednak system wychowawczy się nie sprawdził, a kiedy najbardziej potrzebuję pomocy to wszyscy rozkładają ręce.

No widocznie tak kształtuje się niezależność. :great:

8) Akineton

przez Candy14 30 kwi 2013, 12:16
monk.2000, ale ja nie daje rad dobrej cioci :D Mowie tylko, ze bylam glupia zaczynajac palic bo bujam sie teraz z tym nalogiem od 30 lat. Jest to jedyna rzecz jakiej zaluje w zyciu. Inne moje bledy jakos jestem w stanie przelknac bo ksztaltowaly mnie a to taki bezproduktywny nalog :roll:

przez monk.2000 30 kwi 2013, 12:23
Candy14, nałóg rzeczywiście bezproduktywny, a nawet dekosntruktywny, bo degeneruje komórki. Nie trzeba nawet wyliczać minusów. Dobrze, że można rzucić to.

8) Akineton

przez Candy14 30 kwi 2013, 12:52
Rzucanie nie jest takie proste jak wydaje sie niepalaczom. Szkoda ze nie ma osrodkow gdzie moznaby sie zamknac i pod okiem specjalisty [pozbyc sie tego swinstwa

Sortuj wg