[Zielona Góra]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Zielona Góra]

przez adel 22 paź 2014, 11:29
Davin, to co, tez bedziecie... :D ;)
I'm toxic...

[Zielona Góra]

przez teresska 05 lis 2014, 21:30
Hejj zielona góra ;d spotkał się ktoś z was z kimś dzięki forum?

[Zielona Góra]

przez adel 06 lis 2014, 09:03
teresska, tak :D
I'm toxic...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Zielona Góra]

przez teresska 10 lis 2014, 16:28
uu, to pozytywnie
mi samotnosc doskwiera ostatnio dotkliwie

[Zielona Góra]

przez panacotta 22 lis 2014, 19:07
Witajcie. Potrzebuję pomocy tak jak wy !

[Zielona Góra]

przez szrama 25 lis 2014, 21:44
Nie wiem od czego zacząć. Może spróbuję w ten sposób, że nie pamiętam kiedy ostatnio tak źle się czułem. Ból psychiczny towarzyszy mi od kilku lat, ostatnio zaczął zamieniać się w fizyczny, znaczy się zaczynam czuć ból w sercu, nie wiem jak go opisać, jakby ktoś je ściskał i na dodatek kuje, ale nie o tym mam zamiar napisać. Nie chcę pisać konkretnie co takiego się stało lata temu, co jest przyczyną moich problemów, bo boje się, że ktoś przypadkiem rozpozna mnie na forum. Początkowo była to bardzo głupia sytuacja, ale brak jakiegokolwiek wsparcia sprawił, że przerodziła się w poważną, której rodzina nie dostrzega. Dzisiaj powiedziałem, że nie dam rady tak dłużej żyć i jeszcze parę innych rzeczy. Wszystko co powiedziałem było przenośnią dla wypowiedzi w stylu: "proszę pomóż" czy "proszę zainteresuj się" ponieważ kiedyś już prosiłem o to oficjalnie i jak zawsze były głupie komentarze czy wyśmiewanie. Dzisiaj była taka awantura, nie pamiętam kiedy ostatnio taka była. Dowiedziałem się, że to ja jestem przyczyną złej atmosfery w domu i wszystkiego najgorszego co tylko możliwe, że to ja funduję im koszmar na stare lata, że nie mam pracy i jestem pasożytem, a na dodatek przeze mnie nie mogą się na niczym skupić Na chwilę obecną czuję, że pójdę jutro do psychologa, chciałbym nawet, żeby jutro mnie przyjął, mam jeszcze coś takiego jak instynkt samozachowawczy, ale od niedawna zaczynają dominować myśli samobójcze, a najgorsze jest uczucie, że nie jestem w stanie ich zrealizować. W tym wątku piszę, czy jest w okolicy zielonej góry, ktoś w naprawdę, powtarzam NAPRAWDĘ gównianej sytuacji. Chciałbym kogoś kto wyciągnie do mnie dłoń i powie nie przejmuj się, nie wstydź się, rozwiążemy wszystko razem, a ja będę mógł powiedzieć i zrobić to samo. Kogoś, kto tak naprawdę ma nie wiele. Nie wiele w życiu, z życia i nie wiele do stracenia. W sumie kogoś kto "życia nie ma" i sprawi, że razem będziemy dążyć by było jak najlepiej.

[Zielona Góra]

przez teresska 26 lis 2014, 22:28
Możesz do mnie napisać na pw, zapraszam

[Zielona Góra]

przez natalia_ 18 sty 2015, 16:59
szrama, co u Ciebie? czy sytuacja się zmieniła? pozdrawiam

[Zielona Góra]

przez emilk 13 cze 2015, 17:17
Co tam u was ? ;)
emilk

[Zielona Góra]

przez emilk 06 lip 2015, 23:13
Zielona Góra czy wy jeszcze zyjecie ? :D
emilk

[Zielona Góra]

przez emilk 06 lip 2015, 23:14
Nic tu sie nie dzieje sie ;)
emilk

[Zielona Góra]

przez hellboy 05 sie 2015, 19:50
Witam Zielona Góra! Obywatel ziemi lubuskiej się kłania nisko :-) z tego co tu czytam, mieliście okazje się spotkać dzięki forum.
Lubię takie spontaniczne spotkania, więc może kiedyś, coś! ;-)
Trzymajta się ciepło i powodzenia w walce z problemami!

[Zielona Góra]

przez amaymon 03 sty 2016, 16:14
Jest tu ktoś jeszcze?
amaymon

[Zielona Góra]

przez cichociemnyy 31 sty 2016, 15:22
Witajcie. Jestem z okolic Zielonej Góry od 7 lat choruje na depresję.. Chętnie poznam kogoś kto boryka się z podobnymi problemami.. Mam 23 lata (mój numer GG: 3790094) Pozdrawiam.

Sortuj wg