[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

przez PJT 15 lut 2014, 19:13
właśnie czyli to co mam teraz.
Restate my assumptions: One, Mathematics is the language of nature
I know the pieces fit.
PJT

przez Steviear 15 lut 2014, 19:16
Bardzo prawdopodobne, ale nigdy tego nie doświadczyłam więc pewnie dlatego tak bardzo chcę. Ale wiem,że to nieosiągalne naturalnie.
Jestem chyba innego zdania- Brak emocji jest drogą do wolności. Nic Cię nie ogranicza. Robisz wszystko, na co masz ochotę. Nie przejmujesz się. Po prostu żyjesz.
Choć rację też masz. Bo takie życie zahacza bardziej o egzystencję, gdy pomimo,że go dosięgasz, to nie czujesz nic..

Ale dopiero później bym się zastanawiała jak przywrócić emocje. Znając życie.
Steviear

przez PoznacSiebie 15 lut 2014, 19:25
Jestem chyba innego zdania- Brak emocji jest drogą do wolności.

Steviear, ło losie :hide: . Brak emocji to brak sensu życia, nie wiem jakby to miało zaprowadzić do wolności.

Nic Cię nie ogranicza. Robisz wszystko, na co masz ochotę. Nie przejmujesz się. Po prostu żyjesz.

to że nie czuje emocji to nie znaczy że nic mnie nie ogranicza: jestem zalękniony, nie pewny siebie i mało asertywny.
Wydaje mi się też że skoro nie czuję emocji to kiedyś je musiałem głęboko schować i to one wywołują u mnie w/w ograniczenia tak więc wydaje mi się że nie można nie mieć emocji i upajać się w tym słodkim stanie zen bez dodatkowych konsekwencji.
"Gdy myślisz, że możesz lub nie możesz- w obu przypadkach masz rację"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez PJT 15 lut 2014, 19:34
o kurde Piotrek mam tak samo i sie podpisuje
I know the pieces fit.
PJT

przez Steviear 15 lut 2014, 19:50
Nie wiem. Pewnie macie rację.
Ale ich nadmiar też jest destrukcyjny. Teraz jest okej ale kiedyś miałam takie problemy,że non stop płacz przez jakiegoś.. Pomieszany z nienawiścią.
No ale grunt to panować nad nimi. Tego chyba trzeba się nauczyć
Steviear

przez PoznacSiebie 15 lut 2014, 19:53
Steviear, absolutnie nie umniejszam Twoim problemom, chodzi o to że u Ciebie poszły w inną stronę niż powiedzmy moją co nie znaczy że po mojej "stronie" jest lepiej. ;)
"Gdy myślisz, że możesz lub nie możesz- w obu przypadkach masz rację"

przez Steviear 15 lut 2014, 19:55
Oj tam..Nie mówię,że umniejszasz ;) Grunt to znaleźć złoty środek. :P
Steviear

przez Candy14 15 lut 2014, 20:01
Brak emocji jest drogą do wolności. Nic Cię nie ogranicza. Robisz wszystko, na co masz ochotę. Nie przejmujesz się. Po prostu żyjesz.

eee ja mam emocje a robie to wszystko nie czuje sie nimi ograniczona

wracajac do spotkania to podliczam

1. Ja
2. Mush
3. Steviear
3. Pawel
4. Slawcio
5. Carlos
6 Piter
7.Freak696
8. Difine ?
9. Wojtek?
10 Agasaya?
11. Aliś?
12. Iza?
13. Rafal
14. Ania
Ostatnio edytowano 15 lut 2014, 20:12 przez Candy14, łącznie edytowano 1 raz
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez izaa 15 lut 2014, 20:07
Postaram sie pojawić :)
Nie obiecuje jeszcze dzisiaj, bo nie wiem czy nie rusze z projektem pod samozwanczym tytułem <róbta od poniedziałku do niedzieli wlącznie> :D

przez Candy14 15 lut 2014, 20:10
izaa, ok.. a wiec miejmy nadzieje ze dasz rade :D
Zadzwonie jszcze do RH+ i chomika. Dawno nie byli
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

przez Difane 15 lut 2014, 20:33
Steviear niestety na chwilę obecną nie posiadam żadnego kawałka do pokazania, ale jak będę miał siły i chęci skończyć jakiś utwór, to pewnie wrzucę go na forum. Choć nie jestem pewien czy będzie atrakcyjny muzycznie, bo takie projekty dostają naklejkę z napisem "do wytwórni". :P

PJT dzięki za link. Wiesz, ja już tyle różnych rzeczy w życiu słyszałem, że nie jest dla mnie przesadną abstrakcją nazwanie tego muzyką. Właściwie każdy dźwięk to w jakimś stopniu muzyka. Utwory co prawda nie w moim klimacie, ale całkiem sprawnie zmiksowane. ;)

Freak696 ja również nie potrafię czytać nut, ale dziś w dobie cyfryzacji muzyki jest to tak naprawdę mało istotna umiejętność. No i także preferuję muzykę, w której nie ma przerostu formy nad treścią. :smile:

Jeżeli chodzi o kwestię "ograniczania się" w przypadku gatunków muzycznych to wybaczcie mi, ale mam alergię na to określenie. :P Ja raczej używam rozgraniczenia na "różnorodność" i "specjalizację", gdzie żadne z określeń nie ma pejoratywnego zabarwienia gdyż uważam, że każde z tych rozwiązań ma swoją zaletę w zależności od tego, czego od muzyki oczekujemy. Ale może po prostu dorabiam sobie sobie ideologię do moich wąskich horyzontów. ;)

Candy14 jeszcze nie wiem czy będę, ale do wtorku podejmę ostateczną decyzję. :smile:

przez Candy14 15 lut 2014, 20:34
Difane, licze ze bedziesz :D

przez PJT 15 lut 2014, 20:38
Difane napisał(a):Steviear niestety na chwilę obecną nie posiadam żadnego kawałka do pokazania, ale jak będę miał siły i chęci skończyć jakiś utwór, to pewnie wrzucę go na forum. Choć nie jestem pewien czy będzie atrakcyjny muzycznie, bo takie projekty dostają naklejkę z napisem "do wytwórni". :P

PJT dzięki za link. Wiesz, ja już tyle różnych rzeczy w życiu słyszałem, że nie jest dla mnie przesadną abstrakcją nazwanie tego muzyką. Właściwie każdy dźwięk to w jakimś stopniu muzyka. Utwory co prawda nie w moim klimacie, ale całkiem sprawnie zmiksowane. ;)

Freak696 ja również nie potrafię czytać nut, ale dziś w dobie cyfryzacji muzyki jest to tak naprawdę mało istotna umiejętność. No i także preferuję muzykę, w której nie ma przerostu formy nad treścią. :smile:

Jeżeli chodzi o kwestię "ograniczania się" w przypadku gatunków muzycznych to wybaczcie mi, ale mam alergię na to określenie. :P Ja raczej używam rozgraniczenia na "różnorodność" i "specjalizację", gdzie żadne z określeń nie ma pejoratywnego zabarwienia gdyż uważam, że każde z tych rozwiązań ma swoją zaletę w zależności od tego, czego od muzyki oczekujemy. Ale może po prostu dorabiam sobie sobie ideologię do moich wąskich horyzontów. ;)

Candy14 jeszcze nie wiem czy będę, ale do wtorku podejmę ostateczną decyzję. :smile:

a Ty jaka muzyke tworzysz ? masz co pokazać ? (nie wstydz się :P ) tez mam nadzieje ze bedziesz

ps pitagorejczycy uważali muzyke za matematyke stosowaną
Ostatnio edytowano 15 lut 2014, 20:47 przez PJT, łącznie edytowano 1 raz
I know the pieces fit.
PJT

przez Difane 15 lut 2014, 20:47
PJT napisał(a):a Ty jaka muzyke tworzysz ? masz co pokazać ? (nie wstydz się :P ) tez mam nadzieje ze bedziesz

Ja mam w necie tylko produkcje sprzed paru lat, które nie brzmią zbyt dobrze. :P A mój ulubiony gatunek to oczywiście uplifiting trance. :D

Sortuj wg