[Poznań] Poznań...okolice...

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

Re: [Poznań] Poznań...okolice...

przez chawa 29 lip 2010, 09:48
ja byłam, było bardzo fajnie :smile: Łącznie przyszły 4 osoby. Rozmawialiśmy na poważne tematy, naukowe :D Ja nikogo wcześniej nie znałam, przed spotkaniem miałam trochę pietra ale potem czułam się już dobrze i bezpiecznie ( nawet wtedy, gdy stien mnie podpuszczał ;) ) Wszystkim niezdecydowanym polecam kolejne spotkanie forumowe :smile:
chawa

przez neo_asia 29 lip 2010, 11:58
Yhm, kwanty, promieniowanie X i właściwości gleby... :mrgreen: i nawet nie pamiętam co to był za pub. x] Dzięki za fajny klimat!
neo_asia

przez stien 30 lip 2010, 23:57
też dziękuję

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez chawa 04 sie 2010, 09:08
no to kiedy następstwo spotkanie? :P diabełek, zazdroszczę Tobie widoku zachodzącego słońca w realu :smile:
chawa

przez chawa 05 sie 2010, 20:30
hej, masz jeszcze wolny pokój? mój kolega szuka od 15 sierpnia.
chawa

przez stien 11 sie 2010, 21:09
Zachciało mi się spotkania, pasuje mi chyba kazdy dzien tyle ze w sobote bym pewnie doszedl pozniej bo nie wiem od ktorej bede mógł (19 czy jakos tak). Sa inni chetni?

przez neo_asia 11 sie 2010, 21:25
ja :mrgreen:
neo_asia

przez stien 11 sie 2010, 21:41
Moze dobrze jak chetni beda podawac kiedy im pasuje - wtedy pod koniec zapuscilo by sie program na podanych danych i on wyrzucilby date i czas spotkania.

przez Cukierkowa 13 sie 2010, 13:41
Chętnie dołaczę do spotkanie chociażby jutro, albo w tygodniu. Mi tam wsio ryba.
Chociaż jeśli chodzi o oraganizacje spotkań to proponuje wyznaczenie konkretnych terminów i godzin. Kto moze ten przyjdzie, a kto nie, ten dołaczy kolejnym razem. Argumentuje to tym, że powstaje zamieszanie i trudności z organizacją. Ktoś coś zaproponuje, czy ja ma zacząć? :D

przez stien 13 sie 2010, 13:53
Cukierkowa napisał(a):Chętnie dołaczę do spotkanie chociażby jutro, albo w tygodniu. Mi tam wsio ryba.
Chociaż jeśli chodzi o oraganizacje spotkań to proponuje wyznaczenie konkretnych terminów i godzin. Kto moze ten przyjdzie, a kto nie, ten dołaczy kolejnym razem. Argumentuje to tym, że powstaje zamieszanie i trudności z organizacją. Ktoś coś zaproponuje, czy ja ma zacząć? :D

Jak sie wyznaczy konkretny termin to moze komus nie pasowac, np tak jak ostatnio matni. Także jestem za tym żeby chetni napisali kiedy im pasuje. Na ten weekend i tak jest za malo chetnych bo tylko trzy osoby, wiec nie ma co organizować.

przez matnia 13 sie 2010, 15:38
Mnie pasuje prawie każdy termin, chyba żeby był skwar - wtedy odpada w przedbiegach. Ale spotkajmy się na łonie przyrody, nie w dusznej knajpie.
Podczas gdy Pinokio leżał beztrosko pod drzewem, w górze złowrogo gromadziły się dzięcioły...

przez stien 13 sie 2010, 16:23
Skoro są cztery osoby to może jutro o 12 na pętli tramwajowej Ogrody? Moglibyśmy pójść nad Rusałke przez ogród botaniczny. Jakby co to od 15-18 nie mogę. Nie wiem też czy nie będzie padać. Weźcie parasolki to najwyzej gdzieś uciekniemy.

przez matnia 13 sie 2010, 17:05
Jak jutro to beze mnie. Półgodzinna podróż sauną na torach z Rataj na Ogrody to dla mnie sport wyczynowy.
Podczas gdy Pinokio leżał beztrosko pod drzewem, w górze złowrogo gromadziły się dzięcioły...

przez stien 13 sie 2010, 18:00
Sprawdzilem inne prognozy i wszystkie podaja ze rzeczywiscie bede upal do wtorku. Wiec moze umowmy sie na srode albo czwartek na 17 na petli ogrody. Jutro ew. na 20 do pubu, ale ze wzgledu na upal to nie wiem czy ktos bedzie chetny.

Sortuj wg